KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Geçen ay benimde 3 gün kahverengi çamur gibi lekelenmem oldu ilk gün çok azdi sonraki günler biraz çoğaldı dediğin gibi uzayan pıhtı şeklinde afedersin sümüksü şekildeydi ama 4. Gün sokuldu adet oldum 1 hafta gecikmeyle adetim gelmisti doktorda ayrıntılı kontrol oldun mu ben Haziran'da çikolata kisti ameliyatı oldum ona yoruyorum

sadece regl gecikmenle mi bildin kuzum hadi bizi bilgilendir birazcik
Canım şöyle aslından ben lh takibi yapıyorum ayrıca ateş takibi.lh testine göre 14.gun nadiren 15.gun adet görüyorum hep.hic değişmedi bu.ates takibine gelince de sabah yataktan kalkmadan ağızdan ateş olcerle ateşi ölçüp kaydediyordum.adet zamanı ateş düşük seyreder yumurtlama testi pik olduğunda ani bir düşüş catlayicca yükselir ama bu ateş olayı yumurtlamada her zaman doğru değil,ama adet olmayı anlamada beni hic yanıltmadı sağolsun 1 kere bile test bile, test tanıttı bu yanıltmadı adete takin ateş düşmeye başlıyorsa adet geliyor demekdir yok yüksek se o zaman şüphelenmek lazım.ben burdan anladım tamamen.adet olacağım gün ateşin bir anda yükseldi ertesi sabah da yumsek görünce direk kan verdim.

rahim filmimde bişey çıkmadı canım . bu ay bi daha gitmedim. çalışıyorum vaktim yok . bide adetin 5. günü femaraya başlayacaktım . 1. günü hangi gün sayıcam şimdi ben

Bata 5 gün bugün yoğun kasık ağrısı ile uyandım galiba geliyor benim kırmızılar zaten bu aydan umitsizim belki erken bile gelebilir hamile olan bütün anneler gözünüz aydın çocuk isteyenlere bol dua edin insalah tez vakit hepimizin kucağında bir evlat olsun

rahim filmimde bişey çıkmadı canım . bu ay bi daha gitmedim. çalışıyorum vaktim yok . bide adetin 5. günü femaraya başlayacaktım . 1. günü hangi gün sayıcam şimdi ben
İnan hiç bilgim yok canım kullanan hanımlar bir yardım edin hele

Yaa evet bende tatlı ve karbonhidratlı bişey tüketince çarpıntı yaşadığımı farkettim özellikle akşam saatlerinde yediysem... Artık dikkat edicem canım çok sağol önerilerin için

Kızlar günaydın 4+3 üz bugün.. Sabah son kez kan verdim kotnrolden önce.. beta 1425 çıktı.. Pazartesi günü ilk kez doktora gidicem ne diyosunuz ?
Bu artışla keseyi görür müyüz ? Sanırım 3000 lere gelecek değerim pazartesi..
Deneyimli ve bilgi sahibi olanlar beni aydınlatsın lütfen

Yaaa bu yolda en çok dertlestigim arkadaşım nasıl mutlu oldum nasıl Inşallah rabbim banada mucize verir ❤❤❤❤❤

kızlarrrr

Ayyy kendim hamile kalmis gibi sevindim yaaa gözlerim doldu regl beklerken en büyük düşman bize stres kuzum yaaa rabbim sevincini daim eylesin

Canım arı sütü bal propolis karışımını nerden bulabiliriz hangi marka?
Valla canım ben kullanmadım hiç ama bu mfk yönteminde hocanın anlaştığı bir sayfa var. İsmi Suat Kaya, hoca oranları ona söylemiş. O da o oranlara göre hazırlayıp satıyor. İsmi de Suat Kaya sen yine hocanın sayfasından bak, bende alsam mı diye düşünüyorum da henüz almadım

Maşallah cnm valla aşırı sevindim Allah hayırlı sağlıklı kucağına almayı nasip etsin

Canım senin şu anda kaçıncı günün lekelenme de ben sana yardımcı olmaya calisicam ilk ay benimde öyle oldu iyice pıhtıli lekelenme başladığı günden itibaren sayıp beşinci günü başladım ben

Keseyi çok yeni belki ğörürsün cnm..1500 den sonra görülüyor..ben 5+² de görmüştüm ama böyle şeyleri bunda cevaplamak zor oluyor arkadaşlarımız için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…