KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Bu benim 2 .ay denemem yarın regl günüm ama dün test yaptım negatif. Daha önce hamilelik olanlarken 2 defa doktora gittim herşey çok normal gayet iyi görünüyor dediler 8 tane yumurtan oluşmuş falan dedi hatta doktorum ama gebe kalamadım ovulasyon takibi yaptım hatta yumurtlama günü doktora göründüm büyümüş çatlamak üzere falan dedi ama gene olmadı . Sizce hormon testi ve rahim filmi yapmalımıyım biraz daha mı beklemeliyim

Bu benim 2 .ay denemem yarın regl günüm ama dün test yaptım negatif. Daha önce hamilelik olanlarken 2 defa doktora gittim herşey çok normal gayet iyi görünüyor dediler 8 tane yumurtan oluşmuş falan dedi hatta doktorum ama gebe kalamadım ovulasyon takibi yaptım hatta yumurtlama günü doktora göründüm büyümüş çatlamak üzere falan dedi ama gene olmadı . Sizce hormon testi ve rahim filmi yapmalımıyım biraz daha mı beklemeliyim
Bu ay 2. denemen ise çok çok erken rahim filmi için kendinize zaman verin sağlıklı bir bayanın her ay hamile kalma olasılığı yüzde 25 zaten 1 seneye kadar normal diiyor doktorlar stresten uzak durun folik asit d vitamini propolis gibi takviye ürünler kullanın.

Bu ay 2. denemen ise çok çok erken rahim filmi için kendinize zaman verin sağlıklı bir bayanın her ay hamile kalma olasılığı yüzde 25 zaten 1 seneye kadar normal diiyor doktorlar stresten uzak durun folik asit d vitamini propolis gibi takviye ürünler kullanın.
Sizce hormon testini yapmalı mıyım düzenli adet oluyorum

kızlar biri bana yardım etsin yaa . pazartesi gününden beri kahverengi lekelenmem var adetim bi türlü sökülmedi .pazartesi salı lekelenmem sadece peçeteye silince geçecek kadardı .neyse dün hatta gebelik testi de yaptım negatif .test yaptıktan sonra akıntı biraz yoğunlaşınca adet başladı olarak baz aldım . tabi bugün oldu hala kahverengi kırmızıya dönmedi. ilk defa bu durumu yaşıyorum birde dün ve bugün leke ile birlikte siyah pıhtılı uzayan akıntı da var hani adetken gelir yaa öyle .ama adetten kan kırmızı pıhtıda kırmız gibi idi şimdi akıntı kahverengi pıhtı siyah gibi. artık endişelenmeye başladım yani. geçen ay rahim filmi çekinmiştim bu arada o yüzden 3 gün kanamam da olmuştu. filmden sonraki ilk adetim bu. yumurtlama üzerinden de 18. günüm. bilgisi ve tecribesi olanlardan bilgi bekliyorum teşekkürler

Sizce hormon testini yapmalı mıyım düzenli adet oluyorum
Düzenli adet oluyorsan gerek yok canım için ferahlasın psikolojik herşey ben ağrım var diye kadın doğuma gittim herşey yolunda demişti o ay hamile kalmıştım(kimyasalla sonuçlandı malesef) bende bekliyorum şimdi tekrar kalacağım zamanı rabbim hayırlısıyla nasip etsin tüm bekleyenlere

Bugün regl günüm kızlar. Hep sabah ilk tuvalette gelir ama gelmedi. Çok regl sancısı çekiyorum akşama kadar gelir heralde. 2 gün önce kaset testte negatifti o yüzden pek umudum da yok ama yine de acaba demekten kendini alamıyor insan. Keşke çok şaşırsam ☺️

Ol deyince oluyor canım arkadaşım rabbim daim etsin her anını yaşamayı ❤ çok şükür 🙏
Sevincin sevincim 🤩 beraber daha güzel anlarını yaşamak var sirada 🤗
Öyleymiş gercekden canimcim ol dedi ve en güzel zamanda oldu çok sukur 🥰senden de alicaz bu güzel haberi ben inanıyorum tüm kalbimle 😍😘🌺

Bugün regl günüm kızlar. Hep sabah ilk tuvalette gelir ama gelmedi. Çok regl sancısı çekiyorum akşama kadar gelir heralde. 2 gün önce kaset testte negatifti o yüzden pek umudum da yok ama yine de acaba demekten kendini alamıyor insan. Keşke çok şaşırsam ☺️
Mevsimsel gecikme de olabiliyor psikolojik de bende geçen ay emindim 3 gün geciktim ama değildi inşallah sizin vardır.

X