KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Mavigrill Mavigrill @Yusra30 @HTCNM @HaticeK06 @Sasa234 KelebekkB KelebekkB @Esrakcshn ve aklıma gelmeyen diğer kizlar HAMİLEYİM Allahım bana bir mucize verdi resmen inanamıyorum , hikayemi bilen arkadaşlarımda var ben kısaca yazacağım.ben bu adetinle TUP BEBEGE basliyordum tüm işlemlerimi hallettim raporumu aldım adetimi beklerkennn adetim dün gelmedi🤭bugün sabah gttim kan verdim sonucum cikdi Allahımin bana en güzel hediyesi oldu inşallah devam eder rabbim nasip eder.2 buçuk seneye yaklaşıyordum isteyeli kimyasal gebelik bile olmadı.hsg sperm testi vs vs sonra amh değerim ilk 0.90 cikdi sonra ozelde verdik 1.30 cikdi sonra tüpe başlayacağım hastanedeki doktor bu amh uyumsuz görünen sayına göre ben tekrar test istiyorum dedi ve yine 1 kusur cikdi.asilmanin şansı az tüp bebek yapalım şansımız artsin dedi tamam dedim vs vs.vaska hiç bir sorun gorunmuyordu Allah'ıma şükür ve tüp yolunda doğal hamile kaldım 🤭🤭🤭bunu yazmak bile bir değişik geliyor kelimelerim kifayetsiz kalıyor.allahim isteyen bekleyen herkese nasip etsin inşallah.hamile kalamayacagim sanırdım artık olsa olurdu bu zamana kadar diye ama öyle değilmiş çok şükür. Allah'tan kısa anlatiyordum kusuruma bakmayın 🥰🥰🥰❤️❤️❤️ he birde c.tesi günü test yapmisdim bembeyaz negatifdi oturup ağlamıştım olmadı yine diye 🤭
Ayy Allahımmm bu nasıl güzel bir mucize 😍😍 çoook sevindim çoook . Hayırlı uğurlu olsun canım Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebeğin sana sımsıkııı tutunsun 😍😍🤲🏻💕

BAT tarihi 1 - 2 - 3 - 4 KASIM olup test yapıp bildirmeyen arkadaşlar sonuçlarınızı öğrenebilir miyim ? Listeye giriş yapacağım 😊😊

Size de sormak istiyorum ben 2 aydır deniyorum eğer bu seferde olmadıysa iki aydır olmamış olacak ben 2 ay önce kan tahlili jinekolojik muayene gerçekleştirdim bir sıkıntı yok dedi iki ayrı doktor da biri 4 bir taraf ta 4 bir taraf da yumurtan var gayet iyi görünüyor dedi. Ben sizde hormon testi amh falan baktırmalı mıyım düzenli regl de oluyorum
Henuz cok erken canim kendine 6 ay ile 8 ay arası zaman ver vücudun ancak hazırlanır. Yaşın kaç ve kaç yıllık evlisin

Merhaba hanımlar, ovulasyon testimi yorumlar mısınız? Görüşleriniz çok önemli özellikle ovulasyon testi ile yumurtlama takibi yapanlar ve yapıp, gebe kalan arkadaşlar.

Eklentiler

• IMG_20211025_120717.jpg
    IMG_20211025_120717.jpg
    74,3 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_20211025_120711.jpg
    IMG_20211025_120711.jpg
    79,4 KB · Görüntüleme: 49
Ayy Allahımmm bu nasıl güzel bir mucize 😍😍 çoook sevindim çoook . Hayırlı uğurlu olsun canım Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebeğin sana sımsıkııı tutunsun 😍😍🤲🏻💕
Allah senden razı olsun canım belkide senin onerdigin vitaminler fayda etti ben buna çok inandım 🥰amin inşallah hepimize sağlıkla kucağımıza almak nasip olsun 😍💕💕

29 yaşındayım 3 yıldır evliyiz ama daha önce hiç düşünmedik doğum kontrol hapı kullanmadım ama korunurken. Bu korunmasız ikinci ayım ama ovulasyon testi yaptırdım . Yumurtlama günü doktor baktı yumurtam gayet büyümüştü ve çatladı

29 yaşındayım 3 yıldır evliyiz ama daha önce hiç düşünmedik doğum kontrol hapı kullanmadım ama korunurken. Bu korunmasız ikinci ayım ama ovulasyon testi yaptırdım . Yumurtlama günü doktor baktı yumurtam gayet büyümüştü ve çatladı
Korunmasiz 2.nci aysa erken daha 4 ay en azindan bekleyin sonra eşinle birlikte gidin semen analizi yapılsın dediğin gibiyse sende sorun gözukmuyor eşin kaynakli olabilir..4 ay bekleyemem derseniz eşinle hemende gidebilirsin ona bakıldıktan sonra hormon değerlerine bakılsın..Fazlada stres yapma hormonlar stresten çok etkileniyor

Allah senden razı olsun canım belkide senin onerdigin vitaminler fayda etti ben buna çok inandım 🥰amin inşallah hepimize sağlıkla kucağımıza almak nasip olsun 😍💕💕
Canım benim minicik bir vesile olduysam ne mutlu bana şükürler olsun,
O kadar sevindimki bu mucizeye 😍😍🤲🏻.

Merhaba hanımlar, ovulasyon testimi yorumlar mısınız? Görüşleriniz çok önemli özellikle ovulasyon testi ile yumurtlama takibi yapanlar ve yapıp, gebe kalan arkadaşlar.
Her ay yapıyoruz canım henüz kalamadık hamile ama bu pik. perşembe cuma cumartesi değerlendir. eşinde sperm sorunu varsa bir gün ara ile değerlendirin. yarın testi yine yap çatlamış mı bakarsın. bol şans :)

Evet evet aynı 🐣 son bir şey sorcam size. Ovulasyon testlerine başlamayı düşünüyorum. Pkoda çok işe yaramadığını söyleyenler olmuş siz fayda sağladınız mı? Hatta bugün elime ulaşınca öylesine yaptım bu şekilde çıktı.
Asıl pko lar yapar canım çünkü ne zaman yumurtlayacağını bilmez. düzenli olarak adet bitince yumurtlama görene kadar yap her gün aynı saatte 12-16 saatleri arası uygun. testi yapmadan önce en az 2 saat sıvı alımını kesmen lazım. idrarını tutmana gerek yok.

X