KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Günaydın arkadaşlar ben bu gün elendim adet oldum iyice dengem şaştı 11kasimdi bat zaten hiç umudum yok her ay ki gibi hamile Kalan arkadaşları tebrik ediyorum Allah sağ Salim kucağına almayı nasip etsin sanki hiç olmayacakmış gibi geliyor artık

Canım ben daha önce 87 falandım. 58im şuan. Hamile kaldım 60 kilo ile 30kg aldım doğuma varil gibi girdim. Arkadaşım 73 falandı 80le doğurdu. Yani zayıf olanlar çok kilo aliyor ama sen çok almazsın bence. Ben kilomu karbonatlı su içerek vermiştim. Bir de bitki çaylarıyla. Ama sen gebesin o yüzden bunları yapma kafanı takma zaten verirsin emzirirken canım.
Yaaa ne kadar garip.. Neden kilolu olanlar çok kilo almıyor acaba.. Bende 100 kilonun üstüne çıkarım kapıdan geçmem diye korkuyodum🤣🤣🤣 Allah korusun tabi de.. Dediğin gibi olur inşallah canım sağol

Sagli
Günaydın arkadaşlar ben bu gün elendim adet oldum iyice dengem şaştı 11kasimdi bat zaten hiç umudum yok her ay ki gibi hamile Kalan arkadaşları tebrik ediyorum Allah sağ Salim kucağına almayı nasip etsin sanki hiç olmayacakmış gibi geliyor artı

Günaydın arkadaşlar ben bu gün elendim adet oldum iyice dengem şaştı 11kasimdi bat zaten hiç umudum yok her ay ki gibi hamile Kalan arkadaşları tebrik ediyorum Allah sağ Salim kucağına almayı nasip etsin sanki hiç olmayacakmış gibi geliyor artık
Günaydın cnm senin canın sağ olsun öyle düşünme asla umudunu kaybetme bak bı arkadasimiz tam tüp bebek tedavi baslayacakken kendi kednine gebe kalmış yani vakit saat gelmeden biz ne yaparsak yapalım olmuyor ama sen inancını yitirme yitirmeki her şey daha güzel olsun rabbim birde hayiırlısını versin ben inanıyorum ki seninde güzel haberini alacagız yakında sende beni etiket yapacksin hatta ☺️☺️bu mucizeyi insAllah tadacaksın duamdasin hayırlısı olsun hakkımızda ❤️

Hızı vs si güzel aslinda ama sperm sayısı az .altta açıklamada da belirtmis oligozoospermi diye.39 milyonun üzerinde olması gerekir.sizde 6 milyon sanırım çok karışık üst üste yazılmis hangisi tam anlaşılmıyor.birde morfoloji göremedim ona bakilmamis mi.
Bilmiyorumki cnm e nabız dan baktık

M mavili_yeshll yaptım testi. Beklediğim üzere tek çizgi ama hayal kurmaya başlamadığımdan rahatım şuan. Oh bee ağlamadan bi test yaptım sonunda 😂

Eklentiler

• IMG_20211104_074942.jpg
    IMG_20211104_074942.jpg
    97,9 KB · Görüntüleme: 73
Sizin BAT ne zaman

aslında bence pco da daha önemli ovülasyon testleri çünkü biz hangi gün yumurtladığımızı bilemiyoruz bizimki sürpriz yumurta🐣 bence bir dene canım instagramda bir gebenin günlüğü Ebru Ceylan var onu da takip et o zaman daha kolay anlarsın testleri yapmayı
Sizin BAT ne zaman

aslında bence pco da daha önemli ovülasyon testleri çünkü biz hangi gün yumurtladığımızı bilemiyoruz bizimki sürpriz yumurta🐣 bence bir dene canım instagramda bir gebenin günlüğü Ebru Ceylan var onu da takip et o zaman daha kolay anlarsın testleri yapmayı
Sat 21 Eylül. Adetlerim düzensiz olduğu için kestiremiyorum ama 35 günden sayarsam 26 ekimde adet olmam gerekiyordu bugün 44. Gününde döngüm.
Ebru Ceylan’a bakayım teşekkür ederim.

Hocanın canlı yayınlarını dinledim instagramda da bir sürü paylaşımı var bu yöntemle hamile kalan bu aralıklarla ilişkşye girmek önemliymiş yumurtlama takibi yapmayada gerek kalmıyormuş zaten her şekilde yumurtlama tarihi yakalanıyormuş bu yöntemde.
Hangi hoca bu Instagram dan bı baksama çok mantıklı çünkü ilk defa duydum bu arada denemek lazım

Yalnız değilsin kuzum benimde aynı negatif olsundu en azından başka yollara yöneliriz artık biz elimizden geldiğince çabaladık gerisi takdiri ilahi
Aynen öyle kuzucum. Bir ay daha ertelesem mi diyorum bir yandan öbür yandan zaten gider gitmez aşılama mı yapacak diyorum. Kafam karman çorman

Mavigrill Mavigrill @Yusra30 @HTCNM -- Blabla -- -- Blabla -- @Sasa234 @KelebekkB @Esrakcshn ve aklıma gelmeyen diğer kizlar HAMİLEYİM Allahım bana bir mucize verdi resmen inanamıyorum , hikayemi bilen arkadaşlarımda var ben kısaca yazacağım.ben bu adetinle TUP BEBEGE basliyordum tüm işlemlerimi hallettim raporumu aldım adetimi beklerkennn adetim dün gelmedi🤭bugün sabah gttim kan verdim sonucum cikdi Allahımin bana en güzel hediyesi oldu inşallah devam eder rabbim nasip eder.2 buçuk seneye yaklaşıyordum isteyeli kimyasal gebelik bile olmadı.hsg sperm testi vs vs sonra amh değerim ilk 0.90 cikdi sonra ozelde verdik 1.30 cikdi sonra tüpe başlayacağım hastanedeki doktor bu amh uyumsuz görünen sayına göre ben tekrar test istiyorum dedi ve yine 1 kusur cikdi.asilmanin şansı az tüp bebek yapalım şansımız artsin dedi tamam dedim vs vs.vaska hiç bir sorun gorunmuyordu Allah'ıma şükür ve tüp yolunda doğal hamile kaldım 🤭🤭🤭bunu yazmak bile bir değişik geliyor kelimelerim kifayetsiz kalıyor.allahim isteyen bekleyen herkese nasip etsin inşallah.hamile kalamayacagim sanırdım artık olsa olurdu bu zamana kadar diye ama öyle değilmiş çok şükür. Allah'tan kısa anlatiyordum kusuruma bakmayın 🥰🥰🥰❤️❤️❤️ he birde c.tesi günü test yapmisdim bembeyaz negatifdi oturup ağlamıştım olmadı yine diye 🤭
hayirli olsun kuzum Allah kucagina almayi nasip etsin insaallah saglikla 🥰🥰🤲

Benim tahminiydi gecen ay klomen kullandım kist olmus zaten kendi kendime adet olmuyorum söktürücü verdi bugün bitiyor tarlusal 5 güne adet olurum ümitliyim ama kasım ayı benim ayım olacak 🥳✌🏻 Tümmm güzel haber bekleyenler içinde dıa ediyorum ne olur sizde dua edin arkadaslar

Kasım ayı gebelik planlayanlar piste alalım hepinizi 🤗 Bat Tarihi yeterli 😊

İSİMBAT SONUÇ
@HAbibte1 KASIM❌
@Emine19901 KASIM❌
@yoncakolyembenim1 KASIM👼😊👼
]@Feyzaakncc[/S]1 KASIM ❌
@lazkdn1 KASIM
@gulayseT1 KASIM❌
@Ebruszrr1 KASIM
@burcuu111 KASIM👼😊👼
@Bulut3471 KASIM
hummy hummy 1 KASIM
@vaveylaaaaaa2 KASIM
@Hcrkn2 KASIM❌
SevimliKedii SevimliKedii 2 KASIM
mavibeyazzz mavibeyazzz 2 KASIM👼😊👼
@maviesme2 KASIM
@esergry3 KASIM❌
@Pimpiriklianneee3 KASIM❌
@Hayalimvarr4 KASIM❌
@Random334 KASIM
@Duygu_064 KASIM👼😊👼
@Hly554 KASIM👼😊👼
@Yusra305 KASIM
@dofh5 KASIM👼😊👼
@Senbilirsiniz5 KASIM
@umayklc6 KASIM
@yyaprak6 KASIM
@Gzos6 KASIM
@Bahar_Darcan486 KASIM
@nergisgemi6 KASIM
@Mavissss17 KASIM
@Emek017 KASIM
esarp esarp 7 KASIM
@tgceeee8 KASIM
@misscheekbone8 KASIM
@Sedose8 KASIM
@Hemsiree2e8 KASIM❌
@Manoly349 KASIM
@Ruogasci9 KASIM
@anneadayim9 KASIM👼😊👼
@sz969 KASIM
@dk-ck10 KASIM
@Esen636310 KASIM
-- Blabla -- -- Blabla -- 10 KASIM
@Lalalala110 KASIM
@Linalya10 KASIM
@elba0010 KASIM
@greengirl110 KASIM
@Seyma9410 KASIM
@defne4586610 KASIM
@Yusrackfatma10 KASIM
Z Zennep 11 KASIM
@Cansinn1011 KASIM👼😊👼
@Fatma mehdi12 KASIM
@zeynepmuratselo12 KASIM
@Yolculuksever12 KASIM
M mavili_yeshll 13 KASIM
@cerenay00013 KASIM
MaviliGizem MaviliGizem 13 KASIM
Hedossss Hedossss 13 KASIM
@Hadibakalimdemetakalin13 KASIM
@Papatya386613 KASIM
@bynsym13 KASIM
@Dijlej13 KASIM
@Melikeben13 KASIM
@ladymiracle14 KASIM
@ayisigi-2814 KASIM
@Gazel211014 KASIM
maviss_34 maviss_34 14 KASIM
@Kaderr2714 KASIM
@Drybgtr14 KASIM
@Queenkbr15 KASIM
@L u n a15 KASIM
@mtmr15 KASIM
@mboncuk15 KASIM
@ejce16 KASIM
@newmoon1016 KASIM
@Bencebuarkadas16 KASIM
@Sadglozgrr17 KASIM
@Gokce679217 KASIM
@ESMA198717 KASIM
@mucizeanne2017 KASIM
@ASD190517 KASIM
@sibak17 KASIM
@Princess9117 KASIM
@YarenSultan9218 KASIM
@Asi kedi18 KASIM
@Hcl18 KASIM
@mysteryhrn18 KASIM
@RabiaIslam19 KASIM
@Hazbent19 KASIM
@suksuk19 KASIM
@Selin n20 KASIM
@Arianaa20 KASIM
@Ceviz hanim20 KASIM
@Asya29221 KASIM
@Sadglozgrr21 KASIM
@HiS21 KASIM
@HTCNM22 KASIM
@Sazaks22 KASIM
@Motiksa23 KASIM
@shtc23 KASIM
@maibu23 KASIM
@Mystery88823 KASIM
@marymine23 KASIM
@cileklipapatya24 KASIM
@papatyamveben24 KASIM
@- Janna -24 KASIM
@LorenaEce24 KASIM
@Egeveefeninannesi24 KASIM
@kivircikkuala25 KASIM
@Betulx25 KASIM
@Mikasaa25 KASIM
@mavi guzel25 KASIM
@Beklemekyordu26 KASIM
@myteacher26 KASIM
@Sina763626 KASIM
@Annesiyim12326 KASIM
@Gunes Ay ve Yildizlar26 KASIM
@Miniminimoy27 KASIM
@Selin154827 KASIM
@Emine199027 KASIM
@Limonlu Su28 KASIM
@A R Y A28 KASIM
Mavigrill Mavigrill 28 KASIM
@busrayln28 KASIM
@gulayseT29 KASIM
@Mavera204829 KASIM
@esergry29 KASIM
Lavinya58 Lavinya58 30 KASIM
@RAU30 KASIM
Mavigrill Mavigrill geldim geldim🏃‍♀️ işte geldim🚀 Bat 26 Kasım. Ekle kuzum.😊

Mavigrill Mavigrill @Yusra30 @HTCNM -- Blabla -- -- Blabla -- @Sasa234 @KelebekkB @Esrakcshn ve aklıma gelmeyen diğer kizlar HAMİLEYİM Allahım bana bir mucize verdi resmen inanamıyorum , hikayemi bilen arkadaşlarımda var ben kısaca yazacağım.ben bu adetinle TUP BEBEGE basliyordum tüm işlemlerimi hallettim raporumu aldım adetimi beklerkennn adetim dün gelmedi🤭bugün sabah gttim kan verdim sonucum cikdi Allahımin bana en güzel hediyesi oldu inşallah devam eder rabbim nasip eder.2 buçuk seneye yaklaşıyordum isteyeli kimyasal gebelik bile olmadı.hsg sperm testi vs vs sonra amh değerim ilk 0.90 cikdi sonra ozelde verdik 1.30 cikdi sonra tüpe başlayacağım hastanedeki doktor bu amh uyumsuz görünen sayına göre ben tekrar test istiyorum dedi ve yine 1 kusur cikdi.asilmanin şansı az tüp bebek yapalım şansımız artsin dedi tamam dedim vs vs.vaska hiç bir sorun gorunmuyordu Allah'ıma şükür ve tüp yolunda doğal hamile kaldım 🤭🤭🤭bunu yazmak bile bir değişik geliyor kelimelerim kifayetsiz kalıyor.allahim isteyen bekleyen herkese nasip etsin inşallah.hamile kalamayacagim sanırdım artık olsa olurdu bu zamana kadar diye ama öyle değilmiş çok şükür. Allah'tan kısa anlatiyordum kusuruma bakmayın 🥰🥰🥰❤️❤️❤️ he birde c.tesi günü test yapmisdim bembeyaz negatifdi oturup ağlamıştım olmadı yine diye 🤭
Canım çok sevindim allah sağlıkla kucağına almayı da nasib etsin inşallah

Zaten bu yöntemin amacı ovulasyon kullanmamak canım. Doktor ovulasyon testini önermiyor, stres yaptığını söylüyor. Bu yöntemde sadece eşler her gün d vit damla kullanacak, doktorun söylediği oranlarda arı sütü, bal, propolis karışımından yiyecek ve 3-2-3-2 yöntemine göre ilişki yaşayacak. Bir de sanırım 3-4-3-4 vardı, videoda anlatıyor hangisi size uygunsa onu yapacaksınız.
Evet bu yöntemiherkesin denemesini tavsiye ederim bende bu ay denemeye başladım. Arı sütü bal polen ve propolis karışımınıda aldım ben dün geldi şükür. D.vit de aldım bu ay dr. Nin dediği gibi ilerlicem. Bu yöntem ve dr Nin tavsiyeleri ile çok fazla hamile kalmaya başlayan oldu. İnşaAllah bizimde bu yöntem ile yüzümüz güler kızlar. Deneyim derim. Birsey kaybetmeyiz.

Ben bu ay denemeye başladım canım. Arı sütü bal polen ve propolis karışımınıda aldım. Bide d.vit aldım kullanama başladık dr. Nin tavsiye ettiklerini bakalım İnşaAllah bu yöntem ile yüzümüz güler. Umutluyum açıkçası ben çünkü bu yöntem ile kalan çok kişi var.
Hanımlar mfk yöntemi deneyen oldumu acaba çok işe yaradığını söylüyorlar bu ay onu denicem hayırlısıyla

X