KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Oo o kadar ayrıntılı testler istediklerini bilmiyodum kuzu devlette
Bu kadar sık gidip test verebilme ihtimalim zaten çok az, eşimin daha zor
Aslında üç ay ilaç kullandım sonrasında 3 ay doktorumun vücudu dinlendirme süresi diye verdiği aradayız suan
Biz aslında ocakta koç üniversitesinde aşılama yaptırmayı düşünüyoruz normalde, orası için istenen tetkikler hazırdı elimizde
Ben bu ara verdiğimiz sürede dayanamadım da öyle randevu aldım tamamen farklı bi yerden
Belki farklı bi göz farklı bi yorum getirir düşüncesiyle
Bakalım yarın gideyim o zaman, genel muayene belki yada testlerimi tekrarlatırım en azından tekrar
Teşekkürler kuzu
Bu arada seni takip ediyorum, çok sürmeden sorunu bulup hemen tedavi takip sürecine başladın tebrik ediyorum kararlılığını geerçekten=)

Özele gidiyorsan talep edebilirsin canım ben oylr yaptim bu ay bak 2 sefer klomen kullandim bir sonuc alamadik bu sefer ignelerle buyuttuler persembe asilamam var
Kuzu aslında 3 ay kullandım ilaç
Aşılama için sene sonunu bekleyelim dedi doktorum
Bu sürede kendiniz deneyin, nihayetinde sorun yok olma ihtimali var en azından vücutta bi dinlensin dedi
Ben kendim dayanamadımda devletten infertilite bölümüne randevu aldım, hiç gitmemiştim normalde kadın doğum takipliyim bi tıp merkezide
Belki farklı bi yorum getirir düşüncesiyle aldım
iğneyide aslında duydum çok, aşılama olmadanda iğneyle büyütüp çatlatma iğnesi kullandıran yine ilişki günleri veren doktorlar var ama bana hiç öyle bişey önermedi doktor, bi onuda sorayım olmazsa
Seninde hayırla sonuçlanır insallahh sürecin

Son düzenleme:
Kuzu ben o süreci çok anlayamadım. Tüp bebek yapanlar eğer merkez çalıştığın yere uzaksa kadın doğum doktoru ile takip yapıyorsun dedi. Şehir dışından gelenlerde öyle yapıyormuş. Oldukları yerde kadın doğumcu takip ediyor doktora foto yolluyor galiba doktor tamamen dediğinde iğneyi vurup uçakla gidiyorlarmış. Bende şimdi işyerime yakın merkezler arıyorum gidiş gelişlerde gitmek için. En yakın bahçeci onu seçeceğiz gibi duruyor..

Bana kağıt vermişlerdi. Bende orda yazanlaro söyledim... Koç aşılama için gidiyorsan bence gitme direk tüp bebeğe başla.. Çünkü tüp bebek iğneleri daha düşük dozlarda veriyorlar..O yüzden ilaçlarda süreçte devlette bile masraflı...

Bende öyle diyordum 2022 de denerim asilamayi diye doktor bi deneyelim dedi bu ay çok ilaç kullanıyorsun bu surecte ama aralıklı denenebilir sen yinede sor bakalim bi ne diyecek doktor kuzum

Yarın bi sorayım onu kuzum aşılama için 1500 dediler ama tabii tahliller ilaçlar ne kadar tutar hiç bilmiyorum
Tavmargen egeye bağlı rapor çıkartılıp ordada işlem yapılıyor galiba emin değilim ama ücret ne kadar aşılama için yaptım negatifti canim en son daha yapmadım yarin giderim artık bakalim

Ben de Ebru Hanımla yumurtlama takibi yaptım 25 Ekim'de ovulasyon testi pozitif çıktı. Ertesi gün de testi yineledim yumurta çatlamış dedi Ebru Hanım. Bakalım bekliyoruz. ovulasyondan 4 gün sonra yani 4.gün kahverengi ve açık pembe lekelenmelerim oldu. 4 gün sürdü. Aranızda ovulasyondan sonra lekelenme yaşayan var mı?

Bata 2 yada 3 gün kaldı ama adet ağrılarım başladı şiddetli bel ve kaşık agrilarim var bacağa vuran. Test yapmıyorum artık tek çizgiydi en son yaptigimda ama baya oldu yapalı. Kendimi kan vermemek için zor tutuyorum. Direniyorum acilarina yine dunyaaa gebelik haberi alanlar hayırlı olsun. Allah kucağınıza almayı nasip etsin bizlere de dua edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…