KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kuzu infertilite bölümü hemen sana aşılama yapalım hemen demiyor zaten.. Refl 3. Günü dip dosya açtırmak istediğini söyle. 1 yıldır deneme süresi istiyorlar. 1 yıldan az dersen gene açmıyorlar.. Sonrasında eşin de üroloji randevu alması gerekiyor. Onada kan ve sperm testi istiyorlar. Smear hsg mamagrofi falan istiyorlar. Hepsini topladıktan sonra kurul karar veriyor aşılamaya.. Eğer aşılama yapacağım diyorsan geç kalmadan süreci başlat. Yaşın 31 zaten 2 aşılama sonrası tüp bebek onayı alıyorsun..
Oo o kadar ayrıntılı testler istediklerini bilmiyodum kuzu devlette
Bu kadar sık gidip test verebilme ihtimalim zaten çok az, eşimin daha zor
Aslında üç ay ilaç kullandım sonrasında 3 ay doktorumun vücudu dinlendirme süresi diye verdiği aradayız suan
Biz aslında ocakta koç üniversitesinde aşılama yaptırmayı düşünüyoruz normalde, orası için istenen tetkikler hazırdı elimizde
Ben bu ara verdiğimiz sürede dayanamadım da öyle randevu aldım tamamen farklı bi yerden🤦‍♀️
Belki farklı bi göz farklı bi yorum getirir düşüncesiyle
Bakalım yarın gideyim o zaman, genel muayene belki yada testlerimi tekrarlatırım en azından tekrar
Teşekkürler kuzu🙋🏻‍♀️
Bu arada seni takip ediyorum, çok sürmeden sorunu bulup hemen tedavi takip sürecine başladın tebrik ediyorum kararlılığını geerçekten=)

Özele gidiyorsan talep edebilirsin canım ben oylr yaptim bu ay bak 2 sefer klomen kullandim bir sonuc alamadik bu sefer ignelerle buyuttuler persembe asilamam var
Kuzu aslında 3 ay kullandım ilaç
Aşılama için sene sonunu bekleyelim dedi doktorum
Bu sürede kendiniz deneyin, nihayetinde sorun yok olma ihtimali var en azından vücutta bi dinlensin dedi
Ben kendim dayanamadımda devletten infertilite bölümüne randevu aldım, hiç gitmemiştim normalde kadın doğum takipliyim bi tıp merkezide
Belki farklı bi yorum getirir düşüncesiyle aldım
iğneyide aslında duydum çok, aşılama olmadanda iğneyle büyütüp çatlatma iğnesi kullandıran yine ilişki günleri veren doktorlar var ama bana hiç öyle bişey önermedi doktor, bi onuda sorayım olmazsa
Seninde hayırla sonuçlanır insallahh sürecin ❤️

Kasım ayı gebelik planlayanlar piste alalım hepinizi 🤗 Bat Tarihi yeterli 😊

İSİMBAT SONUÇ
@HAbibte1 KASIM❌
@Emine19901 KASIM❌
@yoncakolyembenim1 KASIM👼😊👼
]@Feyzaakncc[/S]1 KASIM ❌
@lazkdn1 KASIM
@gulayseT1 KASIM❌
@Ebruszrr1 KASIM
@burcuu111 KASIM👼😊👼
@Bulut3471 KASIM
@hummy1 KASIM
@vaveylaaaaaa2 KASIM
@Hcrkn2 KASIM
@SevimliKedii2 KASIM
@mavibeyazzz2 KASIM👼😊👼
@maviesme2 KASIM
@esergry3 KASIM
@Pimpiriklianneee3 KASIM❌
@Hayalimvarr4 KASIM
@Random334 KASIM
@Duygu_064 KASIM👼😊👼
@Hly554 KASIM👼😊👼
Yusra-61 Yusra-61 5 KASIM
@dofh5 KASIM👼😊👼
Senbilirsiniz Senbilirsiniz 5 KASIM
@umayklc6 KASIM
@yyaprak6 KASIM
@Gzos6 KASIM
BaharDarcan48 BaharDarcan48 6 KASIM
@nergisgemi6 KASIM
@Mavissss17 KASIM
@Emek017 KASIM
@tgceeee8 KASIM
@misscheekbone8 KASIM
@Sedose8 KASIM
@Hemsiree2e8 KASIM❌
@Manoly349 KASIM
@Ruogasci9 KASIM
@anneadayim9 KASIM👼😊👼
@sz969 KASIM
@dk-ck10 KASIM
@Esen636310 KASIM
@HaticeK0610 KASIM
@Lalalala110 KASIM
@Linalya10 KASIM
@elba0010 KASIM
@greengirl110 KASIM
@Seyma9410 KASIM
@defne4586610 KASIM
@Yusrackfatma10 KASIM
@Zennep11 KASIM
@Cansinn1011 KASIM
@Fatma mehdi12 KASIM
@zeynepmuratselo12 KASIM
@yeshll13 KASIM
@cerenay00013 KASIM
@Gizemsu0713 KASIM
@Hedossss13 KASIM
@Hadibakalimdemetakalin13 KASIM
@Papatya386613 KASIM
@bynsym13 KASIM
@Dijlej13 KASIM
@Melikeben13 KASIM
@ladymiracle14 KASIM
@ayisigi-2814 KASIM
@Gazel211014 KASIM
@maviss_3414 KASIM
@Kaderr2714 KASIM
@Drybgtr14 KASIM
@Queenkbr15 KASIM
@L u n a15 KASIM
@mtmr15 KASIM
@mboncuk15 KASIM
@ejce16 KASIM
@newmoon1016 KASIM
@Bencebuarkadas16 KASIM
@Sadglozgrr17 KASIM
@Gokce679217 KASIM
@ESMA198717 KASIM
M mucizeanne20 17 KASIM
@ASD190517 KASIM
@sibak17 KASIM
@Princess9117 KASIM
@YarenSultan9218 KASIM
@Asi kedi18 KASIM
@Hcl18 KASIM
@mysteryhrn18 KASIM
@RabiaIslam19 KASIM
@Hazbent19 KASIM
@suksuk19 KASIM
@Selin n20 KASIM
@Arianaa20 KASIM
@Ceviz hanim20 KASIM
@Asya29221 KASIM
@Sadglozgrr21 KASIM
@HiS21 KASIM
@HTCNM22 KASIM
@Sazaks22 KASIM
@Motiksa23 KASIM
@shtc23 KASIM
@maibu23 KASIM
@Mystery88823 KASIM
@cileklipapatya24 KASIM
@papatyamveben24 KASIM
@- Janna -24 KASIM
@LorenaEce24 KASIM
@kivircikkuala25 KASIM
@Betulx25 KASIM
@Mikasaa25 KASIM
@mavi guzel25 KASIM
@Beklemekyordu26 KASIM
@myteacher26 KASIM
@Sina763626 KASIM
Annesiyim123 Annesiyim123 26 KASIM
@Miniminimoy27 KASIM
@Selin154827 KASIM
@Emine199027 KASIM
@Limonlu Su28 KASIM
@A R Y A28 KASIM
Mavigrill Mavigrill 28 KASIM
@busrayln28 KASIM
@gulayseT29 KASIM
M-Mavera2048 M-Mavera2048 29 KASIM
@Lavinya58[/USER. [/TD]
[TD][/TD]

[TD][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/QUOTE]

Son düzenleme:
Yıllık izin hepsini bir anda kullanmıyorsun canım. Yumurta toplama işlemi öncesi düzenli olarak kontrole gidiyorsun kaç mm oldu kaç tane oldu çatladım falan derken sürekli izin almak hastaneye gitmek lazım. Bide transfer sonrası da çok dikkatli olmak lazım mış deyim derinde ise uzanıp yatmak falan
Kuzu ben o süreci çok anlayamadım. Tüp bebek yapanlar eğer merkez çalıştığın yere uzaksa kadın doğum doktoru ile takip yapıyorsun dedi. Şehir dışından gelenlerde öyle yapıyormuş. Oldukları yerde kadın doğumcu takip ediyor doktora foto yolluyor galiba doktor tamamen dediğinde iğneyi vurup uçakla gidiyorlarmış. Bende şimdi işyerime yakın merkezler arıyorum gidiş gelişlerde gitmek için. En yakın bahçeci onu seçeceğiz gibi duruyor..

Oo o kadar ayrıntılı testler istediklerini bilmiyodum kuzu devlette
Bu kadar sık gidip test verebilme ihtimalim zaten çok az, eşimin daha zor
Aslında üç ay ilaç kullandım sonrasında 3 ay doktorumun vücudu dinlendirme süresi diye verdiği aradayız suan
Biz aslında ocakta koç üniversitesinde aşılama yaptırmayı düşünüyoruz normalde, orası için istenen tetkikler hazırdı elimizde
Ben bu ara verdiğimiz sürede dayanamadım da öyle randevu aldım tamamen farklı bi yerden🤦‍♀️
Belki farklı bi göz farklı bi yorum getirir düşüncesiyle
Bakalım yarın gideyim o zaman, genel muayene belki yada testlerimi tekrarlatırım en azından tekrar
Teşekkürler kuzu🙋🏻‍♀️
Bu arada seni takip ediyorum, çok sürmeden sorunu bulup hemen tedavi takip sürecine başladın tebrik ediyorum kararlılığını geerçekten=)
Bana kağıt vermişlerdi. Bende orda yazanlaro söyledim... Koç aşılama için gidiyorsan bence gitme direk tüp bebeğe başla.. Çünkü tüp bebek iğneleri daha düşük dozlarda veriyorlar..O yüzden ilaçlarda süreçte devlette bile masraflı...

Kuzu aslında 3 ay kullandım ilaç
Aşılama için sene sonunu bekleyelim dedi doktorum
Bu sürede kendiniz deneyin, nihayetinde sorun yok olma ihtimali var en azından vücutta bi dinlensin dedi
Ben kendim dayanamadımda devletten infertilite bölümüne randevu aldım, hiç gitmemiştim normalde kadın doğum takipliyim bi tıp merkezide
Belki farklı bi yorum getirir düşüncesiyle aldım
iğneyide aslında duydum çok, aşılama olmadanda iğneyle büyütüp çatlatma iğnesi kullandıran yine ilişki günleri veren doktorlar var ama bana hiç öyle bişey önermedi doktor, bi onuda sorayım olmazsa
Seninde hayırla sonuçlanır insallahh sürecin ❤️
Bende öyle diyordum 2022 de denerim asilamayi diye doktor bi deneyelim dedi bu ay çok ilaç kullanıyorsun bu surecte ama aralıklı denenebilir sen yinede sor bakalim bi ne diyecek doktor kuzum 🤗🤗

Eklentiler

• Screenshot_2021-11-02-19-13-47-502_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2021-11-02-19-13-47-502_com.instagram.android.jpg
    23,1 KB · Görüntüleme: 60
Yarın bi sorayım onu kuzum aşılama için 1500 dediler ama tabii tahliller ilaçlar ne kadar tutar hiç bilmiyorum 🤷‍♀️
Tavmargen egeye bağlı rapor çıkartılıp ordada işlem yapılıyor galiba emin değilim ama ücret ne kadar aşılama için yaptım negatifti canim en son daha yapmadım yarin giderim artık bakalim :KK43:

Ben de Ebru Hanımla yumurtlama takibi yaptım 25 Ekim'de ovulasyon testi pozitif çıktı. Ertesi gün de testi yineledim yumurta çatlamış dedi Ebru Hanım. Bakalım bekliyoruz. ovulasyondan 4 gün sonra yani 4.gün kahverengi ve açık pembe lekelenmelerim oldu. 4 gün sürdü. Aranızda ovulasyondan sonra lekelenme yaşayan var mı?

Bata 2 yada 3 gün kaldı ama adet ağrılarım başladı 😔 şiddetli bel ve kaşık agrilarim var bacağa vuran. Test yapmıyorum artık tek çizgiydi en son yaptigimda ama baya oldu yapalı. Kendimi kan vermemek için zor tutuyorum. Direniyorum acilarina yine dunyaaa😁😁 gebelik haberi alanlar hayırlı olsun. Allah kucağınıza almayı nasip etsin bizlere de dua edin 🤲🤲♥️

X