KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Bak sen benden kat kat şanslısın ben vardiyalı çalışıyorum o yüzden denk gelmiceği zamanlar diğer gün ilişki olması gerektiği zaman gece ilişkiye giriyorum
İlişki açısından evt haklısın canım ama doktor için de vardiyalı olmak avantajlı olabilir. Gündüz çalışmadığım ara gidilir. Bende doktora gidemiyorum patron izin alınmasından hiç hoşlanmıyor izin verirken gönülsüz söylenerek veriyor

Kuzu ben o süreci çok anlayamadım. Tüp bebek yapanlar eğer merkez çalıştığın yere uzaksa kadın doğum doktoru ile takip yapıyorsun dedi. Şehir dışından gelenlerde öyle yapıyormuş. Oldukları yerde kadın doğumcu takip ediyor doktora foto yolluyor galiba doktor tamamen dediğinde iğneyi vurup uçakla gidiyorlarmış. Bende şimdi işyerime yakın merkezler arıyorum gidiş gelişlerde gitmek için. En yakın bahçeci onu seçeceğiz gibi duruyor..
İzleyiz görücez canım bende daha hiç girilmesi bu işlere inşallah gerek kalmaz

Bakalım kuzu, ilk defa infertilite bölümünden aldım randevu
Belki farklı bi önerisi olur mu diye heveslendim
Bu zamana kadar sadece klomen ve femara kullanmıstım
Normalde 3 ay ara verip ocakta aşılama düşünüyoduk zatende
Ne dicek bakalım yarın 🤷‍♀️
Mutlaka buraya da yaz cnm ön bilgi olur bizlere de

Bana kağıt vermişlerdi. Bende orda yazanlaro söyledim... Koç aşılama için gidiyorsan bence gitme direk tüp bebeğe başla.. Çünkü tüp bebek iğneleri daha düşük dozlarda veriyorlar..O yüzden ilaçlarda süreçte devlette bile masraflı...
Koçta daha önce barış hocayla görüştüm
Bikaç doktorun önerisiyle ona gitmiştim
Ben bi sıkıntı olmadığı için ilk etapta bu süreçleri önerceğini düşünmemiştim, o bunlardan bahsederken ben o ara dikkatle dinleyemedim şaşkınlıkla
Ama eşim barış hoca tüp bebeğin belli bi kısmını devlet karsılaması için 2 aşılama sartı olduğunu söyledi diyor
Doğru mu anladı bilmiyorum açıkcası, eğer öyle bi sart yoksa bende tabiki hiç aşılama işlemlerine girişmeden ki onada ilaçlarla birlikte 5 bin civarı dedi masraflı epey direkt tüp tercih ederim

Bende öyle diyordum 2022 de denerim asilamayi diye doktor bi deneyelim dedi bu ay çok ilaç kullanıyorsun bu surecte ama aralıklı denenebilir sen yinede sor bakalim bi ne diyecek doktor kuzum 🤗🤗
=) bakalım kuzu
Birde alanı tamamen bu olan bi doktora görünmüş olurum en azından
Suana kadar hep gebelik takibi yapan sıradan bi kadın doğum doktoruna gitmiştim
İnfertilite tamamen ayrı bi dünya
İnsallah senin aşılaman olumlu sonuçlanır kuzu❤️

Koçta daha önce barış hocayla görüştüm
Bikaç doktorun önerisiyle ona gitmiştim
Ben bi sıkıntı olmadığı için ilk etapta bu süreçleri önerceğini düşünmemiştim, o bunlardan bahsederken ben o ara dikkatle dinleyemedim şaşkınlıkla
Ama eşim barış hoca tüp bebeğin belli bi kısmını devlet karsılaması için 2 aşılama sartı olduğunu söyledi diyor
Doğru mu anladı bilmiyorum açıkcası, eğer öyle bi sart yoksa bende tabiki hiç aşılama işlemlerine girişmeden ki onada ilaçlarla birlikte 5 bin civarı dedi masraflı epey direkt tüp tercih ederim
Hayırlısı olsun inşallah canım tüp bebek yaptıranlar dan duydum bende 10bin tüp bebek. Direk onuda deneyebilirsin nasip herşey🤲❤️

Tebrikler Sağlıkla al kucağına inşallah 🙏 Döngünüz kaç gündü.Yumurtlama be zaman dı.Benim de 7 iş bat ama hala negatif 😭😢
Döngü 30 gün yumurtlama normalde indirdiğim app programına göre 26 Ekim gösteriyor ama bence daha erken oldu cunku öncesinde akıntım vardı. Dün yaptığım erken gebelik testi negatifti benim de. Bence son güne kadar bekle belki geç döllenme olmuştur. Benim erken oldu bence çünkü belirtilerim geçen haftadan beri var

Benim eşimin de ilk teste ileri Hareket yüzde 1 Di canım toplam harekette 5 falan Dı. Geçen ay testi yeniledik ileri Hareket 25 oldu toplam hareket 40 baya düzelme oldu
Masallah canım 👍 bizim üç ay takviye ile sayı baya arttı ama ileri hız aynıydı geçen ay. Tabi ben hala keçiboynuzu kaynatıyoruz üç aydır,bir muz,bitter çikolata, fındık hergun yediriyorum bakalım nasip ne olur

Benim eşimin de ilk teste ileri Hareket yüzde 1 Di canım toplam harekette 5 falan Dı. Geçen ay testi yeniledik ileri Hareket 25 oldu toplam hareket 40 baya düzelme oldu
Nasıl oldu peki..bugün doktor beni arayıp aşılamaya gidicez dedi ayın 10 una randevu verdi

Masallah canım 👍 bizim üç ay takviye ile sayı baya arttı ama ileri hız aynıydı geçen ay. Tabi ben hala keçiboynuzu kaynatıyoruz üç aydır,bir muz,bitter çikolata, fındık hergun yediriyorum bakalım nasip ne olur
Tabi bu hemen olmadı ilk testi martta falan verdik. Sonra ben aktardan bişeyler aldım sayı düzeldi ama hareket etki etmesi. Doktor vitamin verdi toz şase oda Pek işe yaramadı 2 ay kullandık işe yarsmsyınca bıraktık sonra instada Bi kız zeucit önerdi doktora sormadan onu aldık 2 ay kullandık çok işe yaradı testi yeniledik biz bile şaşırdık. Başka doktora gösterdik oda sonucu görünce 3 ay daha deneyin dedi yanında klomen cicap falan verdi zeucit içinde devam edin dedi.. Bide yanında hala keçiboynuzu pekmezi tüketiyor yatmadan önce

X