KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

merhaba arkadaşlar çatlatma iğnemin bugün 5. Günü kontrole gittim 2 tane yumurtam da çatlamış akıntım arttı 2 gündür bugün sarı geldi koku yok kaşıntı yok kist yok normal mi ve doktor gün aşırı ilişkiye devam dedi yumurtam çatlamış zaten bi anlamı var mı ki mecburi ilişkinin

Yumurtan çatladıysa tabiki ilişki önemli mutlaka bugün değerlendirin

Hayırlısı be çok da şeetmiyorum artık. 15ine randevu aldım. Aşılamaya başlayacağım zaten

Yarın bi danışayım doktora ama devlet hastanesi olduğu için 3 sene gebelik olusmaması şartı mı varmış
Burda öyle bişeyler okudum ama
Bilmiyorum devletteki doktorlar yaşım genç diye pek ilgilenmediler folik asit verip geçtiler o yüzden özele gidiyorum ben özel daha detaylı incelediler

Sen devam et vardır adamın bi bildiği

Yumurtam bugün çatlamadı iğnenin ertesi günü çatladı 4 gün oldu yani bildiğim kadarıyla 1 gün yaşıyomuş
Şimdi şöyle iğnenin vurulduğu ay başka yumurtalar arkadan büyüyebiliyor onlarında döllenme durumu oluyor ocyüzden çatlatma iğnesi curulan ay doktorlar adet olana kadar gün aşırı iliştiye devam dilorlar

Anladım canım teşekkür ederim q

Kuzu infertilite bölümü hemen sana aşılama yapalım hemen demiyor zaten.. Refl 3. Günü dip dosya açtırmak istediğini söyle. 1 yıldır deneme süresi istiyorlar. 1 yıldan az dersen gene açmıyorlar.. Sonrasında eşin de üroloji randevu alması gerekiyor. Onada kan ve sperm testi istiyorlar. Smear hsg mamagrofi falan istiyorlar. Hepsini topladıktan sonra kurul karar veriyor aşılamaya.. Eğer aşılama yapacağım diyorsan geç kalmadan süreci başlat. Yaşın 31 zaten 2 aşılama sonrası tüp bebek onayı alıyorsun..

Özele gidiyorsan talep edebilirsin canım ben oylr yaptim bu ay bak 2 sefer klomen kullandim bir sonuc alamadik bu sefer ignelerle buyuttuler persembe asilamam var

Bu aşamalar ortalama 17 gün sürüyormuş. İşten çıkmam gerekebilir. Kimse bu kadar zaman idare etmez
Öyle değil canım.. Sadece yumurta toplama için 1 gün ve sadece transfer sonrası istersen 14 gün izin kullanıyorsun onu da yıllık iznine denk getirebilirsin..

Öyle değil canım.. Sadece yumurta toplama için 1 gün ve sadece transfer sonrası istersen 14 gün izin kullanıyorsun onu da yıllık iznine denk getirebilirsin..
Yıllık izin hepsini bir anda kullanmıyorsun canım. Yumurta toplama işlemi öncesi düzenli olarak kontrole gidiyorsun kaç mm oldu kaç tane oldu çatladım falan derken sürekli izin almak hastaneye gitmek lazım. Bide transfer sonrası da çok dikkatli olmak lazım mış deyim derinde ise uzanıp yatmak falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…