KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Tabi bu hemen olmadı ilk testi martta falan verdik. Sonra ben aktardan bişeyler aldım sayı düzeldi ama hareket etki etmesi. Doktor vitamin verdi toz şase oda Pek işe yaramadı 2 ay kullandık işe yarsmsyınca bıraktık sonra instada Bi kız zeucit önerdi doktora sormadan onu aldık 2 ay kullandık çok işe yaradı testi yeniledik biz bile şaşırdık. Başka doktora gösterdik oda sonucu görünce 3 ay daha deneyin dedi yanında klomen cicap falan verdi zeucit içinde devam edin dedi.. Bide yanında hala keçiboynuzu pekmezi tüketiyor yatmadan önce
Aynen kuzum zaten hemen düzelmiyor bizim üç ay bir sürü takviye ile sayı üç katı oldu ama hız aynı.

Aynı folbiol dan bahsetmiyoruz sanırım. Benim kullandığım folbiol etken maddesi folik asit 5mg.

Eki Görüntüle 2944354
Folikasit canım bu bebeğin sağlikli gelişimi için veriliyor..Gebeliğin olusmasinda etken olacağını sanmıyorum ayrıca bunun değeri çok yüksek farklı folikasit kullanmani tavsiye ediyorum bunu doktorlar önermiyor

Nasıl oldu peki..bugün doktor beni arayıp aşılamaya gidicez dedi ayın 10 una randevu verdi
hemen olmadı canım ilk testi martta falan verdik. Sonra ben aktardan bişeyler aldım sayı düzeldi ama hareket etki etmesi. Doktor vitamin verdi toz şase oda Pek işe yaramadı 2 ay kullandık işe yarsmsyınca bıraktık sonra instada Bi kız zeucit önerdi doktora sormadan onu aldık 2 ay kullandık çok işe yaradı testi yeniledik biz bile şaşırdık. Başka doktora gösterdik oda sonucu görünce 3 ay daha deneyin dedi yanında klomen cicap falan verdi zeucit içinde devam edin dedi.. Bide yanında hala keçiboynuzu pekmezi tüketiyor yatmadan önce

Alıntı

Folikasit canım bu bebeğin sağlikli gelişimi için veriliyor..Gebeliğin olusmasinda etken olacağını sanmıyorum ayrıca bunun değeri çok yüksek farklı folikasit kullanmani tavsiye ediyorum bunu doktorlar önermiyor
Merhaba Ballgrill, bende ovulasyon testi ile yumurtlama takibi yapıyorum. Pazartesi günü yani 25 Ekim'de ovulasyon testinde pozitifi gördük. Takibimi Ebru Hanım yaptı. Ertesi gün de testte çatlamasını gördük. 3 gün sonra da kahverengi ve açık pembe lekelenmelerim oldu 4 gün sürdü 5.gün kesildi. Ovulasyondan sonra lekelenme olur mu? Aranızda bunu yaşayan var mı?

Eklentiler

• IMG_20211101_005715.jpg
    IMG_20211101_005715.jpg
    118,2 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_20211025_120717.jpg
    IMG_20211025_120717.jpg
    74,3 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_20211025_120711.jpg
    IMG_20211025_120711.jpg
    79,4 KB · Görüntüleme: 40
Kuzu aşılama falan denemeden
Direkt tüp bebek mi 10 bin lira acaba🤔
Eğer öyle ise direkt onu denemek benim için daha avantajlı olur
Ben ords otururken ödeme yapanları duydum canım, tüp bebek on bin diye ödeme yapıyorlar di. Ama başka birşey odendimi yada embriyo transferi veya fakrli şeyler varmı onu tam bilmiyorum

Beni de listeye ekler misiniz? İnşaAllah bu aydan ümitliyim. Benim adet düzensizliğim var sat 26.082021

hemen olmadı canım ilk testi martta falan verdik. Sonra ben aktardan bişeyler aldım sayı düzeldi ama hareket etki etmesi. Doktor vitamin verdi toz şase oda Pek işe yaramadı 2 ay kullandık işe yarsmsyınca bıraktık sonra instada Bi kız zeucit önerdi doktora sormadan onu aldık 2 ay kullandık çok işe yaradı testi yeniledik biz bile şaşırdık. Başka doktora gösterdik oda sonucu görünce 3 ay daha deneyin dedi yanında klomen cicap falan verdi zeucit içinde devam edin dedi.. Bide yanında hala keçiboynuzu pekmezi tüketiyor yatmadan önce

Alıntı
Doğal yolla denesek Nerdeyse 2 3 senelik süreç demekki bide biz bunları hiç yapmiyoruz sadece doktorun verdigi takviyeyi kullanıyor bide yediklerine dikkat ettiriyorum o kadar biz hiç uğraşmayalim

Özel hastanelerde aşılama yapıldığında sağlık sigortası karşılamıyor değil mi arkadaşlar ?

Merhaba Ballgrill, bende ovulasyon testi ile yumurtlama takibi yapıyorum. Pazartesi günü yani 25 Ekim'de ovulasyon testinde pozitifi gördük. Takibimi Ebru Hanım yaptı. Ertesi gün de testte çatlamasını gördük. 3 gün sonra da kahverengi ve açık pembe lekelenmelerim oldu 4 gün sürdü 5.gün kesildi. Ovulasyondan sonra lekelenme olur mu? Aranızda bunu yaşayan var mı?
Canım bnm bi kere başıma gelmişti yumurtlamadan once böyle lekelenme olmustu sonra daha da olmadı

X