Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Çoook teşekkür ederim canım, bakacam ikisine de. Ben yazarın kalemini merak ediyorum aslında, başka kitapları da vardı aklıma gelmiyor, ama bildiğim bi iki kitabı yoktu, duymadıklarımdı genelde. Mücella da yoktu sanırım, inşallah bi dahaki gidişimde bulabilirim. Dediğin iki kitaba da bakacağım inşallah

20 gün hatta 20 dakika sonra bile unutabilirsin

Geçen gün öğretmenlerden biri ile konuşuyorduk Sineklerin Tanrısı ile ilgili ,orada ki bir çocuktan bahsederken adını unuttum neydi dedim ,o da dedi ki “ay benim iki sene oldu hatırlayamadım “ .Benim kitabı o sabah bitirmiş olmam dışında sorun yok

Eşekli Kütüphaneci de rahatsız olduğum bir iki şey oldu, yani şarabı içmeleri okey yani olabilir, bu beni ilgilendirmiyor zaten, ama bunu Cenabı Allah haram kılmamış vs gibi şeyler okudum, bu beni rahatsız etti. Bunun dışında kitabı çok beğendim. Amacım dini muhabbet değil tabi ama çok beğendiğimi söylediğim için şu kısmı açıklamak istedim. Kitap güzel, sadece o kısmı beni rahatsız etti.

Hatırlıyorum buraları. Başta eğitimsiz demiş sonda cehalet, var ortasını sen düşün...
Bu durumda sen Fedailerin Kalesi Alamut u okusan onları afaroz edersin

Hatırlıyorum buraları. Başta eğitimsiz demiş sonda cehalet, var ortasını sen düşün...

Bu durumda sen Fedailerin Kalesi Alamut u okusan onları afaroz edersin
Biliyorum o kitabı, ya sadece belirtmek istedim aslında. Ben 1,2 yıldır roman vs okuyorum, o yüzden zamanla alışıyorum. Eskiden okumazdım pek, yani böyle seveceğimi bilmiyordum aslında romanları, klasikleri vs
Dinleri vs beni ilgilendirmiyor hiç rahatsız da olmam başka dinlerden vs sadece hani islama dayandırıp helal denmesi rahatsız etti beni

Son düzenleme:
Benim kafamda da bir tuhaflık var
Hızlı çıktınız çabuk okudunuz. Yer yer bazı soylemlerinden rahatsiz olsam da olayları bir kişinin ağzından değilde hepsini tek tek konuşturarak anlatması farkli bakis açılarını okura sunmasi hoşuma gitti.
Bu arada kitap bildirim topigimiz var oraya da okuduğumuz kitapların isimlerini ve sayfa sayılarını yazıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…