Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kim hangi kitabı yazsa ben de mi okusam diyorsun. Maymun iştahlı seni
Ahhaaha öyle oldu biraz lafın gelişi dedim ama okumayacağım, listem belli. Sadece bir kitapta kararsız kaldım. Monte cristo kontunu seçtim bu ay, temmuza mı atsam bilemedimmerak da ediyorum.

O zaman sana da bir hedef belirleyelim
Bence de 2000 sayfanin altına düşmemek olsun hedefim
Ben önce izlersem kitabı okuyamıyorum .Önce okuyup sonra izliyorum hepsini film olarak merak etmiyorum ama Körlük,Uçurtmayı Vurmasınlar,Aşk ve Gurur u izlemiştim okuduktan sonra .
Beni çok etkilemiyor öyle şeyler. Burada konuşulmasından da pek rahatsız olmuyorum. Tabii katilin kim olduğu gibi bir spoiler tercih etmem

Bence de 2000 sayfanin altına düşmemek olsun hedefim

Beni çok etkilemiyor öyle şeyler. Burada konuşulmasından da pek rahatsız olmuyorum. Tabii katilin kim olduğu gibi bir spoiler tercih etmem
Konuşulmasından bende etkilenmiyorum ama ben galiba kendim hayal etmeyi seviyorum ondan ötürü izlemiyorum.

Konuşulmasından bende etkilenmiyorum ama ben galiba kendim hayal etmeyi seviyorum ondan ötürü izlemiyorum.
Evet aynenn ben kitaptan sonra Anna Karenina izlemiştim biraz, Anna hayalimdekinden biraz daha zayıftı hafif balık etli hayal etmiştim onuLevin hayal kırıklığı olmuştu benim için

Günaydın canlarım

Günaydın herkese ❤

Tanpınar’dan Sahnenin Dışındakiler ve Saatleri Ayarlama Enstitüsü merak listemde
Bekiroğlu’ndan sadece Nar Ağacını okudum güzeldi diğer eserlerini bilmiyorum
Harry Potter serisini okumadım (bilim kurgu pek ilgimi çekmiyor zannedersem)
Peyami Safa’nın Sözde Kızlar, Fatih Harbiye ve Dokuzuncu Hariciye Koğuşu lisede okumuştum güzeldiler ama sorsan hikayeleri doğru dürüst hatırlamıyorum 20 sene geçmiş nerdeyse

okurken unutmam diyorum ama sonra aklımdan çıkıyor nedense

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…