Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
20 yıl sonra bugün okuduklarımı unutacak mıyım

Çok eskileri nasıl hatırlıyorsunuz yav
Asla hatırlamam
Mesela İpek Ongun okuduğumu hatırlıyorum ama senesi hakkında gram fikrim yok.
Ben lisede Türk edebiyatı klasikleri okudum daha çok üniversite hazırlık sürecinde okumadım hiç diyebilirim üniversitede sayılı o zamanın popüler kitaplarından okumuşumdur son yıllarda okuduklarımı da ufak ufak hatırlıyorum neyse ki
20 yıl sonra bugün okuduklarımı unutacak mıyım
Yaşlılık başa bela

Kamelyalı kadını okumuş muydun. Ben çok beğenmiştim.
Çok uzun zaman oldu onu okuyalı. Hiç hatırlamıyorum ,ben onu bu ay tekrar okuyayim o zaman sağ ol ❤
Black arkadaşlar diğer yazarlar için yorum yapmış zaten,ben Bekiroğlunu soyleyeyim. " La" hz.Adem ve Havvanin hikayesini anlatıyor özet sayfasında yorumumu yazmıştım bakabilirsin. Diğer yazdığında zaten Hz.Yusuf ile Zuleyhanin hikayesi. Şimdi şöyle bu iki hikayeyi de zaten detaylı bildiğimiz için tekrar okumak sana sıkıcı gelir diye düşünüyorum. Bu iki kitap da ancak konusu için değil Bekiroğlunun kalemi ,üslubu hatırına okunur. Benim sana bu yazarın önereceğim kitabı Mücellâ olabilir

Black Light senin için yorumumu ekledim buraya. Dediğim gibi seni biraz sıkabilir.
Daha sonraki zamanlarda Yusuf ile Zuleyhayi okuyabilirsin. Konuyu bilsek bile ozellikle hz.Zuleyhanin Hz. Yusufa hislerini anlatırkenki kısımları okurken Bekiroğlunun tatlı, nahif üslubuna insan hayran kalıyor .Gerçi C Capanin Gururu Teyom bu kitabı hiç beğenmemiş Artık seçim senin

Selamlarrr
Ben gerçekten unutmuştum iyi oldu hatırlartma başkanım

Benim beğenmeyişim belki mesleki de olabilir. Teolojide mistisizmden ziyade akli yaklaşım daha ön planda

Tünaydın

... gerçekten öyle fakat aynı zamanda tam anlamıyla eğitimsiz. Bir Türk kadar sessiz. Üzerinde cehaletin kayıtsızlıgi var.

Koyu renkle yazdığım cümlenin orijinalini çok merak ettim. Anlam olarak "sessiz" sözcüğü oraya hiç uymuyor. Başka bir kelime olmalı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…