Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim kafamda da bir tuhaflık var🤭
Hızlı çıktınız çabuk okudunuz. Yer yer bazı soylemlerinden rahatsiz olsam da olayları bir kişinin ağzından değilde hepsini tek tek konuşturarak anlatması farkli bakis açılarını okura sunmasi hoşuma gitti.
Bu arada kitap bildirim topigimiz var oraya da okuduğumuz kitapların isimlerini ve sayfa sayılarını yazıyoruz 😊
Yan karakterler röportaj verir gibi olmuştu ama biraz 🤭

Haziran listem. Bence biter gibi 🤣 UcanSupurge UcanSupurge

IMG_20220531_223635.jpg

Yan karakterler röportaj verir gibi olmuştu ama biraz 🤭
Evet evet özellikle Süleyman 😅 Ama o şekilde anlatması güzel oldu. Bir de sonunda diyorya herkes bilsin ki ben bu hayatta bir tek Rayihayi sevdim. Demekki aşk falan herşey bi yana insan huzuru kimde bulduysa odur asıl kalbinin sahibi sevdiği

Kukrim Kukrim sevgili arkadaşım elimdeki kitap bitti🥰. Haziran cenkine şimdiden başlamak caiz midir hocam yoksa Teyonun degimiyle 00.01 itibari ile mi başlıycaz😅
Kitap okuma köşeme çekildim, elimde kitap yok 😁 böyle nasıl anlatsam derin bir boşluk hissi geldi, kitaplar olmasa ben bir hiçim bir kez daha anladım. Yarım yamalak bir şeyler okuyayım, kitapları karıştırayım 😌

Evet evet özellikle Süleyman 😅 Ama o şekilde anlatması güzel oldu. Bir de sonunda diyorya herkes bilsin ki ben bu hayatta bir tek Rayihayi sevdim. Demekki aşk falan herşey bi yana insan huzuru kimde bulduysa odur asıl kalbinin sahibi sevdiği
Kesinlikle katılıyorum ❤

Kitap okuma köşeme çekildim, elimde kitap yok 😁 böyle nasıl anlatsam derin bir boşluk hissi geldi, kitaplar olmasa ben bir hiçim bir kez daha anladım. Yarım yamalak bir şeyler okuyayım, kitapları karıştırayım 😌
Kitaplar en iyi dostumuz değil mi💜

Kukrim Kukrim sevgili arkadaşım elimdeki kitap bitti🥰. Haziran cenkine şimdiden başlamak caiz midir hocam yoksa Teyonun deyimiyle 00.01 itibari ile mi başlıycaz😅
Başla başla canım 🥰ben başlayamadım daha .Oğlanın yarın din kültüründen sınavı var ona yardımcı oldum bir üniteyi komple okudum bende veda hutbesi ile bitirdik az önce ne zaman okusam kendimi tutamıyorum 😢

Başla başla canım 🥰ben başlayamadım daha .Oğlanın yarın din kültüründen sınavı var ona yardımcı oldum bir üniteyi komple okudum bende veda hutbesi ile bitirdik az önce ne zaman okusam kendimi tutamıyorum 😢
En etkilendiğim kısımlardan biri de kadın hakları üzerinde durması sonsuz adaleti merhameti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X