Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kim hangi kitabı yazsa ben de mi okusam diyorsun. Maymun iştahlı seni :confused:
Ahhaaha öyle oldu biraz 🤣🤣 lafın gelişi dedim ama okumayacağım, listem belli. Sadece bir kitapta kararsız kaldım. Monte cristo kontunu seçtim bu ay, temmuza mı atsam bilemedim😅😅merak da ediyorum.

O zaman sana da bir hedef belirleyelim ❤️
Bence de 2000 sayfanin altına düşmemek olsun hedefim 👍
Ben önce izlersem kitabı okuyamıyorum .Önce okuyup sonra izliyorum hepsini film olarak merak etmiyorum ama Körlük,Uçurtmayı Vurmasınlar,Aşk ve Gurur u izlemiştim okuduktan sonra .
Beni çok etkilemiyor öyle şeyler. Burada konuşulmasından da pek rahatsız olmuyorum. Tabii katilin kim olduğu gibi bir spoiler tercih etmem

Bence de 2000 sayfanin altına düşmemek olsun hedefim 👍

Beni çok etkilemiyor öyle şeyler. Burada konuşulmasından da pek rahatsız olmuyorum. Tabii katilin kim olduğu gibi bir spoiler tercih etmem
Konuşulmasından bende etkilenmiyorum ama ben galiba kendim hayal etmeyi seviyorum ondan ötürü izlemiyorum.

Konuşulmasından bende etkilenmiyorum ama ben galiba kendim hayal etmeyi seviyorum ondan ötürü izlemiyorum.
Evet aynenn ben kitaptan sonra Anna Karenina izlemiştim biraz, Anna hayalimdekinden biraz daha zayıftı hafif balık etli hayal etmiştim onu😂😂Levin hayal kırıklığı olmuştu benim için 🤣🤣

Eki Görüntüle 3075890

Eki Görüntüle 3075891

Eki Görüntüle 3075892

BUBAN BACALARI ( BİNGÖL )

BİNGÖL'ün Sancak beldesine bağlı Oğuldere köyünde bulunan ve Nevşehir'in Kapadokya İlçesi'ndeki peri bacalarına benzerliği ile dikkat çeken Buban bacaları yerli ve yabancı turistler tarafından keşfedilmeyi bekliyor.

Kent merkezine 50 kilometre uzaklıkta bulunan Sancak Beldesi'ndeki Oğuldere Köyü'nde bulunan Budan bacaları gizemiyle dikkat çekiyor. Bingöllüler tarafından Nevşehir'in Kapadokya ilçesinde bulanan peri bacalarına rakip görülen Buban bacalarının oluşumu hakkında kesin bilgi bulunmazken, geçmişinin çok uzun yıllara dayandığı belirtiliyor. Bacaların oluşum şekli, vadi yamaçlarından inen sel suları ve rüzgarın, tüflerden oluşan yapıyı aşındırmasıyla peribacası şeklinde olan ilginç sivri kaya şekillerinin ortaya çıktığı tahmin ediliyor.

Dış kuvvetler (Rüzgar, akarsu, vb..) tarafında aşındırıp taşınması sonucu oluşan harika bir doğal güzelliktir.

Günaydınlar herkese ❤️

Mayıs bildirimleri için son gün.

@Levaiz bildirim yapmayı unutma :KK70:

@Tosun Pasa
@kk birinci noteri
@Life light
@Eleadora
@Levaiz
C Capanin Gururu Teyom
UcanSupurge UcanSupurge
@Bonus
@WOMAN
Kukrim Kukrim
JES JES
K Kitapkontesi
@Nosking
@Oriana
@Natsume
@dgdln
@Limonsuzzcay
@-nemesis-
@dayler dayler
@Keira-
@elektra
@astrojurnal
@firdefs
@mimesis
@ummhnisa
@sudem34
@Nikinik
@_BuRc_
@Amanita
@Arrietty_
@Aspasiaa
Black Light Black Light
Mrsay Mrsay
@LADY VEGA
@D u t
@HAbibte
@fesang
@Aylakkadin
@ssevilll
@Boncoboorkodos
Disipline Girmis BirKadin Disipline Girmis BirKadin
@AnnE Shirley
@Emine1990
@Atalanteda
@Gelincik78
@berresuu
@yet07
mmelisaa mmelisaa
Günaydın canlarım 😘😘

Eki Görüntüle 3075890

Eki Görüntüle 3075891

Eki Görüntüle 3075892

BUBAN BACALARI ( BİNGÖL )

BİNGÖL'ün Sancak beldesine bağlı Oğuldere köyünde bulunan ve Nevşehir'in Kapadokya İlçesi'ndeki peri bacalarına benzerliği ile dikkat çeken Buban bacaları yerli ve yabancı turistler tarafından keşfedilmeyi bekliyor.

Kent merkezine 50 kilometre uzaklıkta bulunan Sancak Beldesi'ndeki Oğuldere Köyü'nde bulunan Budan bacaları gizemiyle dikkat çekiyor. Bingöllüler tarafından Nevşehir'in Kapadokya ilçesinde bulanan peri bacalarına rakip görülen Buban bacalarının oluşumu hakkında kesin bilgi bulunmazken, geçmişinin çok uzun yıllara dayandığı belirtiliyor. Bacaların oluşum şekli, vadi yamaçlarından inen sel suları ve rüzgarın, tüflerden oluşan yapıyı aşındırmasıyla peribacası şeklinde olan ilginç sivri kaya şekillerinin ortaya çıktığı tahmin ediliyor.

Dış kuvvetler (Rüzgar, akarsu, vb..) tarafında aşındırıp taşınması sonucu oluşan harika bir doğal güzelliktir.

Günaydınlar herkese ❤️

Mayıs bildirimleri için son gün.

@Levaiz bildirim yapmayı unutma :KK70:

@Tosun Pasa
@kk birinci noteri
@Life light
@Eleadora
@Levaiz
C Capanin Gururu Teyom
UcanSupurge UcanSupurge
@Bonus
@WOMAN
Kukrim Kukrim
JES JES
K Kitapkontesi
@Nosking
@Oriana
@Natsume
@dgdln
@Limonsuzzcay
@-nemesis-
@dayler dayler
@Keira-
@elektra
@astrojurnal
@firdefs
@mimesis
@ummhnisa
@sudem34
@Nikinik
@_BuRc_
@Amanita
@Arrietty_
@Aspasiaa
Black Light Black Light
Mrsay Mrsay
@LADY VEGA
@D u t
@HAbibte
@fesang
@Aylakkadin
@ssevilll
@Boncoboorkodos
Disipline Girmis BirKadin Disipline Girmis BirKadin
@AnnE Shirley
@Emine1990
@Atalanteda
@Gelincik78
@berresuu
@yet07
mmelisaa mmelisaa
Günaydın herkese ❤

Haziran için kütüphaneden kitap alacam ama tam karar veremedim, genelde karar vermeden gidip beğendiğimi alıyorum ama. Merak ettiğim yazarlar var
Tanpınar
Peyami safa
Nazan bekiroğlu (tüm kitapları yoktu, la sonsuzluk hecesi, Yusuf ile Züleyha bi de 2 3 tane daha vardı, nar ağacını bulamadım)
Orhan kemal
Bi de harry potterı merak ediyorum. Siz bunların içinden hangisini önerirsiniz?
Yukarıdaki yazarlara ait okuyup beğendiğiniz, önereceğiniz kitaplar var mı?
UcanSupurge UcanSupurge canımmm gör diye etiketledim ahshs
Tanpınar’dan Sahnenin Dışındakiler ve Saatleri Ayarlama Enstitüsü merak listemde
Bekiroğlu’ndan sadece Nar Ağacını okudum güzeldi diğer eserlerini bilmiyorum
Harry Potter serisini okumadım (bilim kurgu pek ilgimi çekmiyor zannedersem)
Peyami Safa’nın Sözde Kızlar, Fatih Harbiye ve Dokuzuncu Hariciye Koğuşu lisede okumuştum güzeldiler ama sorsan hikayeleri doğru dürüst hatırlamıyorum 20 sene geçmiş nerdeyse 🙈

Tanpınar’dan Sahnenin Dışındakiler ve Saatleri Ayarlama Enstitüsü merak listemde
Bekiroğlu’ndan sadece Nar Ağacını okudum güzeldi diğer eserlerini bilmiyorum
Harry Potter serisini okumadım (bilim kurgu pek ilgimi çekmiyor zannedersem)
Peyami Safa’nın Sözde Kızlar, Fatih Harbiye ve Dokuzuncu Hariciye Koğuşu lisede okumuştum güzeldiler ama sorsan hikayeleri doğru dürüst hatırlamıyorum 20 sene geçmiş nerdeyse 🙈
okurken unutmam diyorum ama sonra aklımdan çıkıyor nedense

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X