Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen seç benim için ne dersen okurum

Ah mutlaka okumalısın M.Kristoyu .Hatta önceliğin o olabilir. Hacimli olmasına bakma çabuk ilerliyor , konu da anlatım da akıcı
Bu ay için seçtim onu ben ilk cildini okuyacam, ikinci cildine bakarız belki onu da hemen okurum.

Çok severim Sabahattin Ali'yi. Hayatını okumakda ayrı bir keyif verdi ama heralde yetismicek bu aya
Dün Spotify da Ben Okurum'da Kürk mantolu Madonna'nin değerlendirmesini dolayısıyla Sabahattin Ali ve edebiyatı hakkında sohbet dinledim. Tavsiye ederim
Onu da okumadım hâlâ
C Calcifer önce muhteşem verdin, sonra şaşırmaya çevirmişsin yakalım seni
Şaşkını sana atacağına bana atmış sanırım

15 gün içinde geri mi götürüyorsun sen de? Ben hiç sormadım acaba uzatma yapıyorlar mı bizim burdaki kütüphanede.
Vardır mutlaka bütün kütüphanelerde var. En kötü ihtimalle yeniden alarak süreyi uzatirsin ama onda da gitmen gerekir. Eskiden telefonla arayarak uzatilabiliyordu. Şimdi uygulamadan da yapılıyor

Teşekürler mutlaka izlerimm.kurk mantolu Madonna da çok güzeldi. Bu kitapta da yazdığı dönemi o sırada halkın ve yazarların verdiği tepkiler de anlatiliyor.

Haziran için kitap seçtim, kütüphaneden de okuduğum için henüz tamamlamadım listemi. Kütüphaneden ne alsam acaba? Var mı önerisi olan.
Kütüphanede var olup da merak ettiklerinin , ilgini çekenlerin listesini atsan aralarından öneri verilebilir böyle tarzını , okuyup okumadığını bilmeden öneride bulunmak zor olabilir

Kütüphanede var olup da merak ettiklerinin , ilgini çekenlerin listesini atsan aralarından öneri verilebilir böyle tarzını , okuyup okumadığını bilmeden öneride bulunmak zor olabilir
Ay haklısın tamam inşallah yazar olarak merak ettiklerim var

Vardır mutlaka bütün kütüphanelerde var. En kötü ihtimalle yeniden alarak süreyi uzatirsin ama onda da gitmen gerekir. Eskiden telefonla arayarak uzatilabiliyordu. Şimdi uygulamadan da yapılıyor
Bende üye olmak istiyorum ama nasıl oluyor bilmiyorum uygulaması varsa bakayım

Uygulamadan denedim bi kitabı oldu, ben daha çok araştırma kitapları için uzatmayı düşünüyorum. Ya da kalın 2 3 tane almışsam, teşekkür ederim

Haziran için kütüphaneden kitap alacam ama tam karar veremedim, genelde karar vermeden gidip beğendiğimi alıyorum ama. Merak ettiğim yazarlar var
Tanpınar
Peyami safa
Nazan bekiroğlu (tüm kitapları yoktu, la sonsuzluk hecesi, Yusuf ile Züleyha bi de 2 3 tane daha vardı, nar ağacını bulamadım)
Orhan kemal
Bi de harry potterı merak ediyorum. Siz bunların içinden hangisini önerirsiniz?
Yukarıdaki yazarlara ait okuyup beğendiğiniz, önereceğiniz kitaplar var mı?
UcanSupurge canımmm gör diye etiketledim ahshs

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…