Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ahh kontum yaa ne özledim onu. Okuduğum en iyi kitaplardandı. Ben de onu K Kitapkontesi den duydum da okudum.
Kitaplığımı düzenleyip okuma düzeni yapmam lazım. Kitaplar çok üst üste oldu artık. sanrım o kadar kitap olması da bende baskıya yol açıyor :KK43:
Yalniz buraya yeni gelip kitap önerisi isteyen bi arakadaş olmuştu. Çoğumuz Monte Kristo dedik ,arkadaş da baktı kitap çok kalın daha da gelmedi buraya😅

Konuşmuştuk seninle, okuyacağına dair söz aldım senden🤭 Jane Eyre🥰. Konu güzel evet ama asıl yazarın anlatımını çok çok sevdim .Mesela bi olayı başka bi yazar sıradan bi cümleyle yazacakken C.Bronte o kadar güzel tatlı ifade etmişti insanın tekrar tekrar okuyası geliyor
Evet evet okuyacağım 🥰
Sen ne okuyacaksın onun karşılığında peki :sus:

Konuşmuştuk seninle, okuyacağına dair söz aldım senden🤭 Jane Eyre🥰. Konu güzel evet ama asıl yazarın anlatımını çok çok sevdim .Mesela bi olayı başka bi yazar sıradan bi cümleyle yazacakken C.Bronte o kadar güzel tatlı ifade etmişti insanın tekrar tekrar okuyası geliyor
Brontë kardeşler efsane ya 🥰😍

Kendime şöyle bir liste yaptım Haziran için.
Kütüphaneden ekstra alıp yer değişeceğim kitaplar olabilir yine de :KK45:
D9511B96-18A0-4889-9577-58EDFDE5486E.jpeg

Çok tatlısın 🥰 Ben hazirandan önce mayis için son bildirime kalan 150 sayfamı yetiştirmeye çalışyorum. Ama bi yandan da bitmesini istemiyorum ve bitince bu kitabi çok özleyeceğim , ya nasıl tatlı bi üslup böyle bayıldım yazara.
Kukrim Kukrim sevgili rakibim haziranda sen de okumalısın,kalın bi kitapya malum senin okuman işime gelir 🤭

Gençler deyip dinazor koymak!!! Hangimize ithafen söyledin bunu ziyacim🤔😅( bu arada Tdk ya göre dinozor denmeli ama ben dinazor demek istiyorum😬)
Gendim için dedim 🤣 siz genç ben ejderya

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X