Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Düellocular hazır mı
İki yiğit çıktı meydane, her biri birbirinden merdane, az okudum diye yerinme, çok okudum diye sevinme, hayde breeee pehlivanlar
Çok tatlısın Ben hazirandan önce mayis için son bildirime kalan 150 sayfamı yetiştirmeye çalışyorum. Ama bi yandan da bitmesini istemiyorum ve bitince bu kitabi çok özleyeceğim , ya nasıl tatlı bi üslup böyle bayıldım yazara.
Kukrim sevgili rakibim haziranda sen de okumalısın,kalın bi kitapya malum senin okuman işime gelir
Günaydın gençler
Gençler deyip dinazor koymak!!! Hangimize ithafen söyledin bunu ziyacim( bu arada Tdk ya göre dinozor denmeli ama ben dinazor demek istiyorum)

Mazeretim var ben onu yeni aldım ama
Evet sen bilindik kitapları çok okumuyorsun ben de popüler olanlari çoğunlukla burda okudum. Önceden kıyıda köşe ne kadar taninmayan yazar varsa ben de onlara ilgi gosterdim. Ya bir de ben de şöyle birşey var bi kitabı sevdim mi onu cevreme de okutmak için uğraşıyorum .Müdürume de defaatle söyleyerek Monte Kristo okuttum☺ sonunda teşekkür etti ama

Neyi okuyoruz bakalım

Ahh kontum yaa ne özledim onu. Okuduğum en iyi kitaplardandı. Ben de onu K Kitapkontesi den duydum da okudum.
Kitaplığımı düzenleyip okuma düzeni yapmam lazım. Kitaplar çok üst üste oldu artık. sanrım o kadar kitap olması da bende baskıya yol açıyor

Neyi okuyoruz bakalım
Konuşmuştuk seninle, okuyacağına dair söz aldım senden Jane Eyre. Konu güzel evet ama asıl yazarın anlatımını çok çok sevdim .Mesela bi olayı başka bi yazar sıradan bi cümleyle yazacakken C.Bronte o kadar güzel tatlı ifade etmişti insanın tekrar tekrar okuyası geliyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…