Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Düşündüm de çok da bir anlamı yokmuş :KK8:İstanbulda yım diye tabiki 34 bunu bilmeyen yoktur ya da tahmin etmeyen :deli:
Sudem de arkadaşımın çok kardeşinin adı Sudenaz idi annesine çok kızdı bu yaştan sonra çocuk mu doğurulur :KK62:diye biz o zaman üniversite idik.

Sonra anası gibi çocuğa aşırı düşkün bir abla oldu bizim saf :KK67:

Kaptan kaç yaşındasın? Konudan bağımsiz ama merak eyledim 😌
36.5 yaşındayım 🥲

Ben de değişiklik seviyorum. Endoplazmikretikulum koyacaktım ne güzel benden önce davranmış başka çılgınlar :KK70:
Ay evet o var biliyorum onu, benim nickimin sonunda 2 tane r vardı. Bu üye girmiyor diye sağolsun kazen bana verdi nicki 😍

Ulen çocuk Anna’nın Türkçesi yetmedi İngilizcesi kaldı 😅
271ABB98-B1EE-4BD9-A109-79B5AEA1A975.jpeg

Sokrates ve platonun öğretmenleri olarak gördüğü, özellikle felsefe ile ilgilenen dönemin bilge kadını 🥰
O değilde amma ufuksuz ,vizyonsuz insanmısim :tokat:bilge kadın nicki nerde istenmeyen sonra sevilen çocuk nerde :KK23:bilincaltima iniyoruz hemen :KK61:annem önce istememiş sonra beni sevmiş desem :KK8:37 sene oldu annem hala sevmez :KK75:
İlaç adını anımsatıyor bana senin nick
calpol den mi esinlendin :confused:
36.5 yaşındayım 🥲
yasitiz :KK5:sayilir nisanda 37 oluyorum.Burc terazi mi?

Ben de değişiklik seviyorum. Endoplazmikretikulum koyacaktım ne güzel benden önce davranmış başka çılgınlar :KK70:
Türkçe dedim tutmadı sonra matematik dedim sonra aspasya yi ogrenince felsefe mi acaba dedimo_Oo_Osimdi de biyoloji ye karar kıldım son kararım :KK45:
Ben de C cemil ‘i ver didim virmedi zalım adam
niye cemil inatçı filan misin ya da meraklı içip içip sizsan:eğlence::eğlence: kitabi hangi ara okuycan:KK53::KK53::KK53:

O değilde amma ufuksuz ,vizyonsuz insanmısim :tokat:bilge kadın nicki nerde istenmeyen sonra sevilen çocuk nerde :KK23:bilincaltima iniyoruz hemen :KK61:annem önce istememiş sonra beni sevmiş desem :KK8:37 sene oldu annem hala sevmez :KK75:

calpol den mi esinlendin :confused:

yasitiz :KK5:sayilir nisanda 37 oluyorum.Burc terazi mi?
Bu mesajina nasil bir emoji koyacağımı şaşırdım .Estağfurullah bi nick ile vizyon belirlenmez.Ama açıkçası arkadaşının istenmeyen kardeşi ile nasıl bir bağlantı kurup nick yaptığını anlayamamıştım itiraf edeyim 🤭
Türkçe dedim tutmadı sonra matematik dedim sonra aspasya yi ogrenince felsefe mi acaba dedimo_Oo_Osimdi de biyoloji ye karar kıldım son kararım :KK45:
Çok fonksiyonel bi insanım sudem ortaya karışık 🤤

Bu mesajina nasil bir emoji koyacağımı şaşırdım .Estağfurullah bi nick ile vizyon belirlenmez.Ama açıkçası arkadaşının istenmeyen kardeşi ile nasıl bir bağlantı kurup nick yaptığını anlayamamıştım itiraf edeyim 🤭

Çok fonksiyonel bi insanım sudem ortaya karışık 🤤
bende anlamadim o ilişkiyi 12 sene önce bizim saf ile çok konuşurduk:KK76:bana terapistim derdi:eğlence:zira 3 bekar görümcesi ve kocası ölmüş kaynanasini n hikayelerini dinleyip akil verirdim :olamaz:ben ondan saf kendi saflığım yetmiyor bide baska safdiriklere akil veriyorum :rapci:belki hesap açtığım gün onla konuştum oda özledim filan mi dedi :-)doguda idi o dönem kardeşi Ankara'da :cry:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X