Her Gün Yeni Bir Kaynana

aksine cuma geceleri (arabi olarak günlerde geceler 1 gün önce olur,yani cuma gecesi perşembe gecesidir)ilişkiye girmek kat be kat sevap olduğu hadislerde belirtilmiştir.kalbinizin kırılmakta haklısınız ama erkeğin bunu anlıycağını sanmıyorum arkadaşların dediği gibi güzellikle yola getirebilirsiniz,allah yardımcınız olsun inşallah..

ya arkadaslar kaynanam geldi oturdu yanımna faceye gırdım yok onu ac bakayım yok bunu ac bakayım tuttu bnıı

nasıl yanı anlatsana noldu merak ettım

eşim bana pc aldı kaynanam gunlerce surat astı. yok o pc yuva yıkıomusta yok bılmem ne.bide bunun bırıcık oglu var kaynın o etkılencekmıs ders calışmayacakmıs. bende dedımkı anne o zaman kaynıma yasaklarız oturmaz pcye kalktı bana e evde bılgısayar olsa gırmese uzulur dedı. bu ne perhız bu ne lahana hesabı

ya arkadaslar kaynanam geldi oturdu yanımna faceye gırdım yok onu ac bakayım yok bunu ac bakayım tuttu bnıı

internettende eksik kalsın bari:)
eşimle evlenmeden önce internet vardı kayınvalidemde pcyi açmayı bilmez.. evlendikk eve net aldıkk eşimmm kayınvalimdedekini kapatacakkkktı izin vermediiii arada bakarım hep sizmi gireceksiniz nete dedii..ve inatla 1 sene yakın boşu boşuna parasını ödediler en sonunda kayınpederim kızdı kulllanan yok yazık günah diye kapadı:)
bide kayınvalidem çok beddua eder mesela düğüne gideriz gelin güzel deilse "aman bu çirkin sümsügü nerden bulmuş gözü körolasıca damat" gibi basit söyledim şimdiii daha agırları var çünkü:)kendiyle alakası olmayanlara beddua falan eder garip yanii yaşlılıgına verecegim ama kızlar görseniz dipdiri yüzünde 1 kırışık yok 60 yaşındaki kadınnn:)gecen mutfakta ortalıgı kurcalıyo bizküvileri gördü eşim çok sever abur cuburları...diyo kendinize iyi bakıyorsunuz banada alın bunların aynısından..çocuk gibi yaaa cingen yemin ederim..anlatırken bile sinirleniyorumm...

Bu hediye konusunda bende uyuz olmuştum.Eşimde bana bir anneler gününde beyaz altın küpe kolye takımı almış haberim yok tabi..Kaynanamın mutfağında karpuz doğruyorum aniden önüme koyunca şaşırdım tabiii..aa noluyo falan diye bizimki hemen karpuzun suyunu damlatma karpuzu dökcen dikkat et falan diye söylenmeye başladı bende bi susta hediyemi alayım kocama sarılayım be kadın dedim (espiri yapar gibi) bizimki inanılmaz ama tamam dedi ben yola getirdim az biraz söylediklerinin hepsi yol su elektrik olarak döner kendisine artık bunu biliyor.Altlı üstlü oturunca yüz göz oluyosun mecbur cevap vermeyince de kendini yersin banane o yesin kendini söylerim lafımı akşama kadar düşünsün

amin cnm günah olmadığını biliyodum güzelim eşim salladı öylesine uzak durmak için ama helee bi yanaşsınn bana bak napacam ben onaa evde kimse yoktu güzel banyomu yaptm parfümümü sürdüm ooh mis gibiyim

AYNI BENIMKINI ANLATIYOSUN. GAMSIZ çok benımkısı.
gamsız, kendıne bakan insan çok yaşar zaten.
adamı verem eder bizi bile gömer valalhi.
benımkıde çok boğazına düşkün..
yaşama derdinde hala 70 yaşında ama hiç diş çürüğü olmamış, cevizi ayrı
fındıgı ayrı her aksam çerezi ayrı. yazın dondurması. fantası kurabıyesi ayrı..
''eve pastırma alalım bari amann bee yaşayalım'' diyo bazen..
tabi parası ondan çıkmıyo yaa..
çok gamsız yüzyüz, ister hep çingen gibi..
pasta börek delisi. aç gözlü..
anlatır hep bugun ona gittim şunu şunu yapmış koydu önüme.
bugun buna gittim şunu koydu önüme..
bugun falancaya gittim. biber kızartıyodu.
!!aa ben bıber kızartmasını çok seviyorum dedim'
istiyo yani yüzsüz şeyy...
komşuda fındık görür bana da verin der ister.
bi yere gidemessin rezil olurusn..

bigün bi arkadaslara gittik.kadın fındık koyacak önümüze koca tabakla.
bu fındıkları bi gördü.
hemen tabagı kadının elinden çekeledi koy buraya dedi.

ayyy deli oldum.
eve geldık dedım nıe oyle çekeledın tabagı karının elınden..
ee napayım diyo... aç sanki..
fındık kadar başına taş düşsün

aynen bi tane kırısıklık yok bende selulıt var onda yok bizimkının bedduaları meshurdurrr aboowwwww neler der neler ornek versem kk benı banlar

içimde kalıp dert olacagına dısıma cıksın mert olsun dıosun yanı

bizde dün kayınvalidemle dışarı çıktık ben eşime doğum günü hediyesi forma aldım ama doğum günü pazar bende o güne kadar vermiycem tabi ama akşam kayınvalidem eşime nooldu forma oldumu küçük gelmedi dimi diye sordu tabi sürpriz bozulmuş oldu sinir oldum bende şimdi başka bi hediye daha almayı düşünüyorum

aynen bizimkide bi yere gitsem tek basıma(1000de 1 yolluo)ne yapmıslardı,ne ıkram ettıler hemn sorar

aaaaaaaaaasanane küçükmü büyükmüüü

bugün burda bi markete tencere seti bakmak için gttk kayganamla eşimde biliyodu bakcamzı neyse tencerelere bakıyoruz ordan bi kadınla konuşmaya başladı kayganam gelinime alcam dedi o almcakki ben alcam ödemeye gittk hiç bi girişimde bulunmadı... babam sağolsun eksiklerm için para vermişti hemen ödedm ben eve geldk az önce eşim aradı naptn baktnmı tencereye baktm aldım dedim kredi kartnamı çektinz dedi sanki bnm kartm var dedim eee annem karta çekmiştr diye dedm dedi daha neleer dedim akşamdanda sinirlym zaten by dedm kapadm

ya bi insan yabancı birine yalan söleme ihtiyacı nıye duyar anlamıyorum.o senı tanıo mukı kendını oveceksın. Allahım ya zaten bızım aılelerımız olmasa ne yapardık.kaynanam koye gıdecek bugun gıderken 5 lıra verdi.evet yanlış okumadınız sadce 5 lıra sonrada otobuse para vercektım bozugum yok dedı o 5 lırayıda aldı ne yapacam sımdıı sinir seyyy

kalın ve aslaa sökülmeyen bantalrdan :))) çenesini tutmayı bir öğrenemedi çünkü.

insanı hasta eder bunlar yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…