Her Gün Yeni Bir Kaynana

cnm ya çok sevindim hayırlı olsun Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin burda n bi seni bide merveyi hatırlıyorum bnmde bebişim var ama henüz çok yeni sadece kesesini görebildik inş haftaya bi sorun çıkmaz bebeğimi görürüm bu arada merve sen napyosun nasıl gidiyo annelik

hu huu kızlar ben geldim.
tadilatımı bitirip evime geçtim.4 ay oldu. kaynanasız cok huzurlu ve mutluyum.
haftada 1 gelıyor bana.
bebeğim oldu 2,5 aylık.
kayganasız hayat aman yavrum ne rahat :)))

kızlar sesimi duyan varmııIII?

ben geldimmmmm
bebeğim 13 aylk oldu. kayganamdan ayrıyım biliyosunuz.
halaa haftada bir geliyor
kayganasız hayat aman yavrum ne rahat ihihi

allah mutluluğunuzu daim etsin.ben 15 sene oturdum eşimin ailesiyle.ne olduğunu iyi bilirim.ayrı olmak en güzeli.yoksa ne huzur kalıyor,ne de evlilik.sevgiler...

bende biseyler anlatmak isterim:)) kaynanamla yan yana oturuyoruz aramizda sadece bi duvar var nerdeyse
kayinpederim 19 sne once vefat etmis ikitane bekar gorumcem var 30 yaslarini gecmis:)
esim tek oglan bebek gibi davraniyo biyere gideriz camdan bakar surekli kizlarina mesaj attirir nerdesiniz napiyosunuz gelmiyomusunuz diye
zilime biri basar oda kapiya cikar
esim sabah ise gider kapidan cikarken oda kapiya cikar nerden duyuyosa.
ben yemek yaparim oda kendi yaptigi yemekten herzaman bizede verir cope gidiyo diyorum anlamaz.
almanyadan firinda pisen puf ekmeklerden almistim onlarada bi poset vermistim.
gecen gun ekmek alicam sizde istermisiniz dedi esimle bana
bende dedimki: yok anne biz firinda pisiriyoruz.
pisiriyosunuzda kendiniz yiyorsunuz demezmi?
halbiki her ne aliyosam onlarla paylasiyorum.
yok ya arada mesafe olacak arkadas..
esim bira iciyor bazen ayda iki kere felan. sen icme cocugun olmaz sonra kadinlar neder diyo
salak ya harbiden..

*gecengun birisiyle karsilaris carsida tokalasir bende hic tanimiyorum ama tokalasirim.kadin gider yarim saat sonra kayinvalde bana derki: sen su kadinlar gorustunmu? tokalastinmi? o cok dedikoducu konusur simdi
bende dedimki: banane ya ne konusursa konussun tokalastim ama tokalasmak zorunda degilim tanimiyorum etmiyorum ayrica beni hic ilgilendirmez ne konustugu! dedim sustu:))

*heryere birlikte gidelim ister ben biyere cikarken haber vermiyorum diye surat asar sonra goruceme sikayet eder oda esime sikayet eder
bende gittim buyuk bi patlama yasadim kavga ettim siz kimsiniz size haber vericem kocamdan baska kimseye haber vermem ben sizinle evlenmedim dedim:))) ve bi hafta konusmadim.
sonra esimle gittik ben boyleyim isinize gelirse konusuruz gelmesse konusmayiz dedim kabul ettiler

sakin alttan almayin ezilirsiniz kizlar

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

katılıyorum cnm sana bende kaç sene çektim. EN SONUNDA EVIMI AYIRDIM. kurtuldum. şimdi 2 haftada bir görüşüyorum kafam rahat.
çocugumuda annem memlekette baktığı için bıze gelemıyo fazla.
cnm senın evın kıramı eğer kıraysa başka yere cık. ki kira değil sanırım neyse tepkını koymuşşun kaç senelik evlıısn? çocuk varmı<?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…