Her Gün Yeni Bir Kaynana

AYNI BENIMKINI ANLATIYOSUN. GAMSIZ çok benımkısı.
gamsız, kendıne bakan insan çok yaşar zaten.
adamı verem eder bizi bile gömer valalhi.
benımkıde çok boğazına düşkün..
yaşama derdinde hala 70 yaşında ama hiç diş çürüğü olmamış, cevizi ayrı
fındıgı ayrı her aksam çerezi ayrı. yazın dondurması. fantası kurabıyesi ayrı..
''eve pastırma alalım bari amann bee yaşayalım'' diyo bazen..
tabi parası ondan çıkmıyo yaa..
çok gamsız yüzyüz, ister hep çingen gibi..
pasta börek delisi. aç gözlü..
anlatır hep bugun ona gittim şunu şunu yapmış koydu önüme.
bugun buna gittim şunu koydu önüme..
bugun falancaya gittim. biber kızartıyodu.
!!aa ben bıber kızartmasını çok seviyorum dedim':KK53:
istiyo yani yüzsüz şeyy...
komşuda fındık görür bana da verin der ister.
bi yere gidemessin rezil olurusn..

bigün bi arkadaslara gittik.kadın fındık koyacak önümüze koca tabakla.
bu fındıkları bi gördü.
hemen tabagı kadının elinden çekeledi koy buraya dedi.

ayyy deli oldum.
eve geldık dedım nıe oyle çekeledın tabagı karının elınden..
ee napayım diyo... aç sanki..
fındık kadar başına taş düşsün :KK52::KK52:
kız senin kaynanayla benimki aynı olmasın:)cidden bu dedikleirnin aynısını yapıyo benimkide..hemen ister görüp begendigi bşyii..acaip gamsız..güya şeker hastasıı ama inannn çayını iki şekerli içer akşam tatlısı mutlaka vardır...dipçik giib yemin ederim:)

aynen bi tane kırısıklık yok bende selulıt var onda yok :KK1:bizimkının bedduaları meshurdurrr aboowwwww neler der neler ornek versem kk benı banlar:KK1:

içimde kalıp dert olacagına dısıma cıksın mert olsun dıosun yanı:KK1:

demek tüm kaynanalar böle oluyor:)bari bizimde oglumuz olsunnn kaynana olalım yaşlanmıyalım:p

bi gün bi arkadasıma gitcem.
kaynanam ben onun hiç çeyizini gormedım benı çağırmadılar dedi.(gene ima ediyor)
ee ne yanı sendemı gelmek istiyosun dedim
evet dedi.evini göreyım hem dedi.
gittik...
gitiğimiz kişinin bi arkadsı var. yan apartmanda oturuyor.
kız hamıle ev kıralık yenı tasınmış,kocası sorumsuz,3 tane coocgu var,
heryeri her yerdeymiş...
anlattılar kaynanamla.
kaynanm o kzıın evini öğrendi.
aaa bi gün o mahalledeki arkadasla oturuyoruz yine.
kız senın kaynanan falancaya gitmiş oturmuş orda.
kızda napsın bişeyı yok fanta koymuş sadece..
!ayy bu fantanın asidi kaçmış. çay yap bana demiş' :KK53:
kız anlatıyo şokk oldum diyemicem ben alışığım zaten...
ama şok olmuş gibi yaptım kızın yanında..
isteme huyu çok var.. kızın tüpü bile yokmuş.

öğrendim ki birdaha ona kımsenın evının nerde olduğunu söylemicem..
sürekli soruyo zaten.
ayşenın evı nerde. kaç numarada? fatmanın evı nerde hangi sok.
en sonunda bi gün dedim napıcan sen fatmayı..
oturmayamı gıdecen sana ne lazım?? dedim...sustu..

üzülme cnm aynen bende öyle psikolojimi çok bozdular sağlığım bozuldu olan bize oldu bi ayrı eve çıkaym fitil fitil çıkarcam burnundan kudursun dursun:KK64::KK64::KK64:

dün gece eşim geldi ben forumdaydım gene okuyordum. bizim kaynana cekıstırmemıze sahıt oldu hatta bi arkadaş baska aleme gitsinle gibi bişey yazmıs eşim kızdı sizlerin annesı varsa benımde annem var dedı bende olayın benden bagımsız oldugunu anlattım ve küstüm..esim ne gerek var foruma falan yazıyorsun dedı ben durrken onlar mı care olcak dedı bende o zaman care ol yazmayayım dedım sustu kaldıı :KK66::KK66:sonra bi özür bi özür:KK64:

kaynanam ben onun hiç çeyizini gormedım benı çağırmadılar dedi.(gene ima ediyor)
gittik...
heryeri her yerdeymiş...
anlattılar kaynanamla.

sürekli soruyo zaten.

kendi hiç yokluk görmemiş mi bunun ayyy sen anlattıkca ben sınır oldun kadını getırsen yanıma boğarımmm:KK52::KK52::KK52:

bugün burda bi markete tencere seti bakmak için gttk kayganamla eşimde biliyodu bakcamzı neyse tencerelere bakıyoruz ordan bi kadınla konuşmaya başladı kayganam gelinime alcam dedi:KK53: o almcakki ben alcam:KK53: ödemeye gittk hiç bi girişimde bulunmadı... babam sağolsun eksiklerm için para vermişti hemen ödedm ben eve geldk az önce eşim aradı naptn baktnmı tencereye baktm aldım dedim kredi kartnamı çektinz dedi :KK53: sanki bnm kartm var dedim eee annem karta çekmiştr diye dedm dedi daha neleer dedim akşamdanda sinirlym zaten by dedm kapadm:KK47:

:)):): benimkide 2-3 ay önce eşimden para istedi çok güzel bi eşofman takımı gördüm 100 tl ver alayım gelinime dedii.. tabiiiiii almadııı..niye almadın diyede soramam yani utanırım onun gibi çirkef gamsız deilimki..para ihtiyacı varsa adam gibi istesin beni niye alet ediyosunki...eve geldik eşime dedim ben kimsenin aldıgı kıyafeti begenmem bidakine sen bana parayı ver kendime alırımm dedim tmm dedi :)şal kulanmayı çok severimmmmm kaçtane şalımı aldııı ver sırtım üşüdü iki dakika ısınayım diyor dahada vermiyor kızlarrr..arada bize gelince eşimin sevdigi yemek getirir ben hemen aynı gün tabagını geri veririm.. kaynanama bşy gönderirim tabagım gelmez... herşeyimde yeni gelin eşyası takımdır falan yanii..bide çok titizimdir... eşyalarımın alınmasından hoşlanmam..

ayyyy nefret bunlar yaaa.... bi defolun gidin de insanlar rahat etsinler bir kaç günde olsa...düşüncesiz mahluklar...

düşün biz 2hafta önce eşimden 1hafta ayrıydık ve nerdeyse boşanıyoduk son anda eşim ikna etti beni eve döndüm insan bi yalnız bırakır bizi yok nerdee kendi keyiflerine gider 2 3gün gelmezdler o kadar mutlu oluyodumki bayadr bi yere gitmiyolar:KK47:

gittik...
heryeri her yerdeymiş...
anlattılar kaynanamla.

sürekli soruyo zaten.

yaaaaaaaa valla aynı billa aynııı kaynanalarımız:) benimkide evimize arkadaşlaırmızı çagırırz aman haberi olmasın hemen gelir yardım etmeye geldim der bide..okdr gencin içinde utanmadan oturur sinir oluyorum yaaa..gecen düğüne gittik eşimin arkaşadı evleniyodu hiç çagırmadık bile inanın yemin ediyorum bizden önce gitmiş düğün salonuna oturuyor..eşimin arkadaşları annende en ön masada oraya dogru gidin diyince şoka girdim..neyse oturduk pasta kurabiye falna geldi masaya aldı çantasına koydu hakkımı evde yiycem şimdi canım istemiyor dedii...şaka gibi bi kadın kızlar anlam vermeiyorum ne yapmaya çalıştıgını..

:)):): benimkide 2-3 ay önce eşimden para istedi çok güzel bi eşofman takımı gördüm 100 tl ver alayım gelinime dedii.. tabiiiiii almadııı..niye almadın diyede soramam yani utanırım onun gibi çirkef gamsız deilimki..para ihtiyacı varsa adam gibi istesin beni niye alet ediyosunki...eve geldik eşime dedim ben kimsenin aldıgı kıyafeti begenmem bidakine sen bana parayı ver kendime alırımm dedim tmm dedi :)şal kulanmayı çok severimmmmm kaçtane şalımı aldııı ver sırtım üşüdü iki dakika ısınayım diyor dahada vermiyor kızlarrr..arada bize gelince eşimin sevdigi yemek getirir ben hemen aynı gün tabagını geri veririm.. kaynanama bşy gönderirim tabagım gelmez... herşeyimde yeni gelin eşyası takımdır falan yanii..bide çok titizimdir... eşyalarımın alınmasından hoşlanmam..

gönderme yemek falan:KK20::KK20:keske evım ayrı olsaydı da gonderdıgım gelmeseydı razıydımm ahhh ahhh:KK50:

kız senin kaynanayla benimki aynı olmasın:)cidden bu dedikleirnin aynısını yapıyo benimkide..hemen ister görüp begendigi bşyii..acaip gamsız..güya şeker hastasıı ama inannn çayını iki şekerli içer akşam tatlısı mutlaka vardır...dipçik giib yemin ederim:)

Aynen benımkıde dipçik gibi :KK1:
benımkının hiçbir hastalıgı yok
şeker tansiyon kireçlenme fıtık perhiz kalp damar böbrek dalak
zıpkın gibi...
benımkı çay manyağı bide çok demli içer..
çay yetiştiremiyorum karıya.gittiği heryerde ban çay yapın der. ayyy:KK52:

yaşı 70 ama işi bitmemiş :KK1:

gittik...
heryeri her yerdeymiş...
anlattılar kaynanamla.

sürekli soruyo zaten.

ayıptır yaa ne işi var kaynananın orada:KK53: insanı rezil eder bunlar yaa:KK47:

Toplam 23 kullanıcı konuyu okuyor. (15 üye ve 8 ziyaretçi)

1. seda1986
2. gben
3. kuuzuu
4. bugungunlerdenaralik
5. samimikız
6. minikgelin
7. dilnaz79
8. tugba_a
9. tekerlek
10. Azur
11. _MeRvE_
12. pamukcuq
13. fatosbrn
14. tugkann
15. hkurhan

kaynanamı koye yoollayıp gelıorum yerlere bişiler fırlatmaya basladı laf soletmeyeyım görüşürüz arkadaslarr

gönderme yemek falan:KK20::KK20:keske evım ayrı olsaydı da gonderdıgım gelmeseydı razıydımm ahhh ahhh:KK50:
oyyyyyyy kıyamam ben sana kuzummm inşş olur ayrı eviniz..eşinin maddi durumuu kirada oturacak kdrsa düşünme çık..valla ben haftada 1 görüyorum kaynanamı o bile sinir etmesine yetiyor:KK43:

Aynen benımkıde dipçik gibi :KK1:
benımkının hiçbir hastalıgı yok
şeker tansiyon kireçlenme fıtık perhiz kalp damar böbrek dalak
zıpkın gibi...
benımkı çay manyağı bide çok demli içer..
çay yetiştiremiyorum karıya.gittiği heryerde ban çay yapın der. ayyy:KK52:

yaşı 70 ama işi bitmemiş :KK1:

aynen bizimkide öyleee güya hasta kalp ,tansiyon,şeker var ama yalan:KK70:dipçik dipçik:)
benimkide çayı çok sever gitttigi yerde kesin yaptırır:)

kaynanamı koye yoollayıp gelıorum yerlere bişiler fırlatmaya basladı laf soletmeyeyım görüşürüz arkadaslarr

noldu canım nasılsın varmı bı yaramaz bı durum netıceyı banada bıldır merak ettım şimdi senı zor zorrrrrrr işiniz zor benım nısamlımda aynı ev dıyor ama ben lafını bıle ettırmıyorum aslaaaaaa

ya bi insan yabancı birine yalan söleme ihtiyacı nıye duyar anlamıyorum.o senı tanıo mukı kendını oveceksın. Allahım ya zaten bızım aılelerımız olmasa ne yapardık.kaynanam koye gıdecek bugun gıderken 5 lıra verdi.evet yanlış okumadınız sadce 5 lıra sonrada otobuse para vercektım bozugum yok dedı o 5 lırayıda aldı ne yapacam sımdıı sinir seyyy

5 liramı???? keşke almasaydın hiç

X