Her Gün Yeni Bir Kaynana

eşimn bahaneleri bilmiyorumki güya banyodan dolayıymış üşeniyomuş annesi babası vrmış haaaa bide dün cuma akşamı günah deyip çekildi nasıl kötü oldum anlatamam:26:

bilmiorum ama bı ıkı tavsıyem olcak.sıkır sıkır gıyın cılve yap.kaynanana kızıp hayata mı kuseceksın.kocanı kazanmaya bak bence hem erkeklerde ne kadar cınsellık onemsız desede en oncelıklı konuları o.

maşallah ne iyi bir kayınvalideniz varmış hep böyle olur inşallah

birde tek taraflı olmaz derken ne demek istediğinizi anlayamadım biz ne kadar iyi olursak olalım
bazı kayınvalideler gelinlerini kendilerine rakip olarak görüyorlar ve kıskanıyorlar
ve sorunlarda bu yüzden çıkıyor
ben ne kadar iyi olursam olayım kayınvalidem bana hep laf sokar
hep sorun çıkarır
benim kayınvalidemler bizrgün bizdeydi akşam eşim geldi kapıyı ben açtım haliyle eşime hoşgeldin dedim oda hoşbulduk dedi ve öptü beni kapıda hani öptü derken yanağımdan öptü yani ama bizim evde kapı ağzı salondan gözükmez (gözetlenmediği sürece)... sonrada içeri geçti annecim hoşgeldin dedi annesini öpmek istedi annesi ağladı önce neden beni değilde eşini öptün diye düşünün bu kadar basit bişey için huzursuzluk çıkaran bir insana daha ne kadar iyi olabilirsiniz ki ama yinede hiç bir dediğine cevap vermiyorum ama artık kendi bildiğimi yapıyorum o söylüyor ben cevap vermiyorum yapıyorum işimi

bende kaynanamdan nefret ediyorum şimdi burdan saymakla biterememki yaptıkların allaha haval ediyorum

yavas yavas anlat içini dök.ben cok ıcıme attım.çocugum ble olmuo hiç bi sorunum yok ama olmuo nie tamamen psıkolojık..atma içine

eşimn bahaneleri bilmiyorumki güya banyodan dolayıymış üşeniyomuş annesi babası vrmış haaaa bide dün cuma akşamı günah deyip çekildi nasıl kötü oldum anlatamam:26:

asıl cuma akşamı sevap.
muhteşem yüzyıl dizisindede perşembe gecesı halvet gecesi.
vallahi ben tek kaynana erkek yok hiç çekinmem falan diyodum nişanlıyken.
ama insan yinede çekiniyo.rahat olamıyo..
birinin ne yaptıgını bilmesi hoş değil.
ben ilk başlarda bazı olayalr yaşadım.
biz banyoya gideriz kapıyı acarız.
kapı sesini duyar hemen oda çıkar odasından mutfaga girer.
biz her banyodayken en az 1 kere banyonun yanında wc var ona girer.
sesimizi duyar.ben işştt derim eşime...duymasın sesimizi diye..

biz yazın banyodan çıkarız. çekyatta yatar. banyonun kapısı açılınca hemen ayaga kalkar bakar.
halbukı bılıyo banyo yaptıgımızı.

ama ayrı evın olsa çok rahat olursun.. evde kadın bıle olsa insan çekiniyo..
ama bı kere banane yaa ben ne çekinicem ben evlııym. o çekinsin yaptıgından dedim.
şimdi gıcıklığınına hep eşimle beraber giriyoruz banyoya..

Ay icim sisti yaa. 25 sayfayi da okudum. Benimki cok farkli, daha once yazmistim. Buraya kopyalayacagim, okumus olanlar gormezden gelsin
Kaynanam bize geldigi zaman:
Bize geldigi her zaman evdeki stoklari bitirir. Eve fazladan islak mendil alsak usulca cantasina atar. Sorarsin gormedim der. Bir kontrol ederim valizine gommus
Ruj makyaj malzemesi parfum vs alir kocam hediye, atlar ay ne guzelmis diye birine el koyar emrivakiyle. Namazinda kadin ne isim var rujla mujla demez. Daha bir kere kullandigini gormedim.
Kendine gider kurabiye vs alir, ucundan cikarir. Daha var mi diye soran olursa ay bitti pahaliydi cok alamadim zaten vs. der vermez. Halbuki tonajla cantasina gommustur bile.
Ikide bir mutfaga gider, agzina bisey atar gevelenerek gelir. Artik ne karistirip bulduysa cekmecelerden
Donuma kadar karistirir, gizli gizli parfumlerimi koklar Yakalaninca eli ayagina karisir ama yine de vazgecmez.
Evde fazladan bos makyaj cantasi vs gormesin. Hemen alir, kimi zaman sorar kimi zaman sormaz.
Alisverise giderken goturursun marketi indirir. Evine de goturmek icin alir da alir. E kasada parayi verdirecek halimiz olmadigini bilir. Onun evinde kalmaya gittigimizde markete gidersek vay halimize. En pahalilardan ikiser ucer kutuyla kurtarirsak ne mutlu... Oglu kazaniyor varsin alsin derim ama yuzsuzluge tahammulsuzlugumden kudurur yuzumu eksitirim ister istemez.
Her firsatta laf sokar, ogluna anlatamazsin cunku yaninda melek kesilir. Yemegini isteksizce aglamakli suratla yer. Oglu durter annemle bisey mi oldu aranizda diye. Aksama kadar iyiydi desen de oglunun aklinda suphe kalir elbet.
Tayt alirim tayt alir. Kruvaze bluz alirim kruvaze bluz alir. Bikini giyecek utanmasa. Alisverise gitsek bana sectirir kendine alacagi ust basi. Ben de begenmediklerimden secerim
Yemek yaparim usulca doker. Kendi yaptigi icinden cikan sactan yenmez. Yogurt yaparim begenmez. Kendi yaptigi suner halbuki. Cocuguma sunu bunu verme derim arkami doner donmez tabagina usulca doldurur. Sagliksiz bir sey olmasi farketmez yeter ki cocuga yaransin, o kadar bencildir.
Bir yemek yapar bir paket tereyagi ile. Eve haftada 1 kilodan az tereyagi girmez o varken. Ses etmeye kalkarsin, mudahale edersin, sen arkani donunce doldurur icine.
Oglu annesine cikisir savunursun kadini, oglu sana cikisir o susar kafasini cevirir savunmak ne kelime.. Icinin yagi erir sevincinden..
Ikide bir bahaneyle evden cikar kardesini arar beni cekistirir. Ararim her ikisinin de telefonu mesgul, daha sektirdigim olmadi
Aksama pilavi ben yapayim dersin, bakarsin senden once oglen 3'te pilavi pisirmis bile. Yeter ki ben yapmayayim. Yemeklerim kotu sanmayin, yiyen bayilir o kadar eminim.
Hamileyim parfum sikma kaldiramiyorum derim, siseyi boca eder inadina. Yemege nolur sarimsak koyma midem bulaniyor derim boca eder. Sonra da ayy unuttum falan diye geveler. Elinden dua kitabi dusurmez ama suncacik ricalarimi takmaz. Gunah yazik demez.
Bir bakarsin paspaslarimi yikamis renkler birbirine gecmis. Bir bakarsin 2 hafta once yikanmis perdelerimi indirmis yikamis.Tamam iyilik gibi gorunebilir ama perdelerim lime lime oldu hep. Bir sabahlik icin makine calistirir, yazik ettim bosa harcadim demez.Soyleyecek olursun aksamina bayilma numarasi yapar isine gelmedigi icin. Degme artistlere tas cikarir...
Surekli etrafindaki belli basli insanlari kotuler, surekli hayatinin ne zavalli bir sekilde ezilerek gectigini soyler, acilarina bayilir, surekli ayni seyleri tekrar eder durur. Sabirla dinlersin ama bilirsin ki karsidakiler kimbilir neler cekmis bunun turlu abuk huyundan...
Icim sise sise bir hal olurum her bize geldiginde. Gidince odanin ortasinda gobek atar, ertesi gunden itibaren bir sonraki gelisinin agitini yakmaya baslarim
Var mi sizde bu kadar eglencelisi?

(simdi Allahtan uzakta yasiyorum gelemiyor ama Turkiye'ye donunce basima gelecekler ayni yine. Zaten uzaktan da yetiyor laf sokma konusunda. Ogluna anlatsam asla inanmaz cunku yaninda bana muthis davraniyor. )

ama öyle onu zorluyomuşum gbime geliyo istese zaten o yaklaşır bana 1hafta 10 gün uzak durabiliyo benden sizn eşinz ne kadar uzak durabiliyoki

bencede kızlar o işi yaptınızı biliyolar eee katlanamıyosa ayrı alaydı gelini vaalla gıcıklına aynı girin hatta gülün kahkaha atın kıskanan kabullenmeyen ayrı alır yüregi götürmeyen size benden tavsiye hiç kaynana için kocanızı ihmal etmeyin utanmayında o işi herkez mecbur yaapıyor yemek içmek gibi ihtiyac

wayyyyy arkadaşşşşş.. neler var nelerrr

ama öyle onu zorluyomuşum gbime geliyo istese zaten o yaklaşır bana 1hafta 10 gün uzak durabiliyo benden sizn eşinz ne kadar uzak durabiliyoki

aaa seninki hiç normal bi durum değil.
nasıl 1 hafta 10 gün uzak durabılıyo ki..
benımkı anca 2 gün zor sabreder.
asıl ben uzak durarım bazen..
ama o duramaz..

oturup konusmayı denedın mı hiçç

dün akşam günah diyince öyle şeymi olur saçmalama dedim yok cami imamı demiş resmen uydurduğnu anladım seni istemiyorum demiyoda imamı bile karıştryo sonra dedki sabah kim banyo yapcak annem babam uyanık oluyor dedi bunlarda bahane ama keşke en başta günah dicene böyle dese daha iyiydi şimdi o bana yaklaşsa ben uzak durcm çokkırdı beni

evliliğimin ilk aylarıydı eşim aradı napıyosun sıkılıyomusun falan diye sonra dediki akşam sana bi sürprizim var neyse sonra kapattık.kaynanam sordu tabi kim diye söyledim bende akşama sürprizi varmış bana dedim onu söylüyo aaayyy dediiii ne sürprizi var acaba bize dedi çok merak ettim.komşu geldi ona anlatıyo akşam oğlumun bize sürprizi varmış falann.allahımmm çıldırıyorum sana değil sürpriz bana dicem olmıcak.toyum daha o zamanlar.akşam eşim geldi sürprizi laptopmuş :) kaynananın suratı beş karış tabi oğlummm daha düğün borcunuzu bitiremediniz bunu ne diye aldın boşa paranı niye harcıyon dedi

aynısı bızde de oldu aldı aylardır kurtulamadım dırdırdann

aynısı bızde de oldu aldı aylardır kurtulamadım dırdırdann
nasıl yanı anlatsana noldu merak ettım

ooyyy oyyyy ne deyim hepde para konusunda dırdır ediyolar sanki kendi çalışıyo da onun maaşından alınıyo hayret bişey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…