Her Gün Yeni Bir Kaynana

_MeRvE_

รօռսռժﻪ
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2011
395
4
kaynanalarınız yaptığı herseyi günlük olarak anlatıp içinizi dökün . bizde beterin beteri varmış dıyelım rahatlayalım..

arkadaşlar ben kaynanamla beraber yasıyorum.ve her zaman bı sıkıntı yasıyoruz gercı benden baskası yasamıyo evın ıcınde sadece ben yasıyorum. sessız sakın bı ınsan oldugum ıcın uzerıme gelıyo bende kalbını kırmayayım dıye ses cıkarmıyorum ama hep uzulen ben oluyorum

ben kayınvalidemle hep mesafeli ve saygılı oldum ama çok komik olay anlatayım

1) o zaman ocağım yoktu 1 tane elektrikli ısıtıcım vardı ve üzerinde yemeği sütü çayı herşeyi yapardım .. k.validem geldi o zaman yemeği hazırladım yendi falan üzerinden tencereyi aldım çayı koydum .. saat 9 falandı Duru uyuyacak çaydanlığı aldım sütü ısıttım çayı üzerine koymayı unutmuşum Duru 1 saat yatakta kaldı uykuya hemen dalamadı neyse bi kalktım saat 10 u geçiyor bende salona gittim sohpet falan ertesi gün k.valide gidicem ben beni öbür oğluma götürün tripleri bi garip şeyler evde yemek yemez tokum der .. kuzene sordum derdi ne bunun neden böyle davranıyor Banu dedi akşam çay yapmışsın sadece kendin içmişsin ona vermemişsin ona kızmış ..

2) bi bayram onların memleketindeyiz tabi koca gezmlerede tozmalarda avda bizde kzıım k.valide ben evdeyiz ... k.valide de günlük işlerini yapıyor yalnızız ama ne zaman ex koca eve gelir bi bakarım k.valide de evde duru ile bi oyunlar bi ilgilenmeler bunlar gider k.valide ortada yok gelirler k.valide Duru ile oynar sever giderler yok .......

3) hep şakalarında oğluma 5-6 gelin daha alıcam ben derdi beni kızdırmak için sözde ahh derdim çok istiyosanız buyrun sonra sarılıp öpmeye çalışırdı gerçi ben kızmazdım ama k.biraderim 2.evliliğini yaptığında gelini için fazladan yazma almış offf elimde kaldı bunlar diyordu ..bende 5. ve 6. gelininizde kullanırsınız deyivermiştim herkezin içinde ...

Allah söyletmiş

Ayrı eve çıkma imkanınız yok mu merve?
Şimdi siz nette takıldığınız için size gıcık oluyordur Allah bilir:)
Fazla durma gel falan sizi rahatsız ediyor mu peki?

Ayrı eve çıkma imkanınız yok mu merve?
Şimdi siz nette takıldığınız için size gıcık oluyordur Allah bilir:)
Fazla durma gel falan sizi rahatsız ediyor mu peki?

arsa aldılar ev yapacaklar benım altınlarımıda kullanıp ıkı katlı ev yapacaklar altta o uste bız oturcaz en uzak yerımız 10 merdıven falan olacakdizüstü bizim pc yanına gelıyorum

sende içmişsin çayı vermemıssın kadınaiçleri fesat ama biz ne yapalım.kaynanamda bi komsuya acaba oglumu dolduruyomudur falan demıs

arsa aldılar ev yapacaklar benım altınlarımıda kullanıp ıkı katlı ev yapacaklar altta o uste bız oturcaz en uzak yerımız 10 merdıven falan olacakdizüstü bizim pc yanına gelıyorum

Canım ya iyi aklın dağılmıyor:)
Ben adapte olamazdım vallahi başımda kaynana otururken
Allah sabır versin ne diyeyim.
Umarım Allah gönlüne göre verir emeğinin karşılığını alırsın.

ben kumaş boyama kursuna gidiyorum bakın tamda su anda kaynanam o bılgısayarla oynayacagına biraz kumas boyasaydın bayagı yapmıs olurdun dedı.hiç rahat yok peki arkadaslar nasıl davranmalıyım sızce mesela sanane ya mı demelıyım yoksa canım ıstemıyo mu dmelıyım yada pc yı kapatıp boya mı yapmalıyım

Canım ya iyi aklın dağılmıyor:)
Ben adapte olamazdım vallahi başımda kaynana otururken
Allah sabır versin ne diyeyim.
Umarım Allah gönlüne göre verir emeğinin karşılığını alırsın.

Allah razı olsun tüm çekenlerin inşallah

bende kaynanamla oturuyorum
sanane dememmeliisn tabıkıde
onun dediğinide yapma.sonra alışıyolar yaptırmaya.yapmayıncada sen göze batıyosun..
kendi bildiğini yap bilgisayarda işim var de falan..

güzel bi topik.
benımkinden hergün 1-2 inci çıkar

saolpeki senın kaynananla aran nasıl

nasıl olabilir ki melek olsak aynı evde kanatlarımız çarpışır..

ben hiç bilmediğim bi yere geldim kkimseyi tanımıyordum. kaynanama bastan anne dedım benım bılmedıklerımı bana öğret ben okul okudugum için yemek falan yapmazdım evde yemek te bılmezdım. ondan yardım ıstedım sen ogret dedım buralar nasıldır sen anlat kı yanlısım olmasın dedım ama bos hıç bişey olmadı bana yemek bile göstermedi o yemek yaparken ogrenmek ıcın yanına gıttım bana sen ıcerı gır yerlerı gırgırla falan dedı bende netten aldıgım tarıflerle bi kaç yemek ögrenebıldım nie böle yapıo anlayamıyorum

bana onu öğret bana şunu öğret deyip eline koz vermişsin.
bunlar sonra sana yol su elektrik olarak geri dönecek cnm..
hazırlıklı ol

Neden sanada kadınlığının doğasını kullanma hakkını çok görüyor acaba?
Evlenmişsin canım..Eşine yemek yapmak en doğal hakkın..
Bence kıskançlığından oğluna kendi elleriyle hazırlamak istiyor herşeyi..
Siz deyin ki;eşime ben yapmak istiyorum bu akşam..mesela patates köfte basit..ve değişik.
Canımız yemek istemiyor böyle canımız çekti siz yiyin yaptığınızı ben böyle yapacağım..gibi.
Eğer eşin ve sen ayrı bir aile olduğunuzu ona hissettirmezseniz daha başınız çok ağrır ki bunlar sorun gibi gözükmüyor bile ama ana temeli çok önemli.
Neden eşiniz sizin elinizden yemesin ki?
Hala benimseyemedi mi acaba kayınvalideniz sizi..HasbinAllah..
Ben olsam inadına mutfakta birşeyler yapardım.

bana onu öğret bana şunu öğret deyip eline koz vermişsin.
bunlar sonra sana yol su elektrik olarak geri dönecek cnm..
hazırlıklı ol

zaten gecen gün bulaşıkları toparlamamıstım daha dogrusu içim sıkılıo gel yanımda otur demıstı bende oturdum sonra mısafır geldı mısafırlere 'ayy kusura bakmayın bulaşıklar duruyo ev berbat halim yokki kalkayım yapayım 'falan dedi deli oldum

kesinlikle katılıyorum
kayınvalıdenıze biz artık evliyiz kısmını iiice idrak ettirmeniz lazım.
mutfaga git yemek yap poğaça tatlı yapabilirsin.

inşallah sağda solda benım gelin hiçbişe bılmıyo demıyodur..:44:

sana şunu söyliyim eline koz verme.ban öğret falan deme kendin öğren..

ayy aynı benimki. aynı tip laf sokmalar..

sende susma sakın.karşılık vermesen bile hemen orda bişey söyle. 'ben yapıcaktım zaten' falan de..

bu şekılde hiç düşünmemiştim cok tesekkur ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…