Kaynana ve görümce ile tartışmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ahahahaha çok komiksin ya 😁😁😁🙂↔️ hı ondan mı yalvarıyorlar gel diye sen yoksun evin tadı yok yemek bile yiyemiyoruz diye. Aynen aynen çok bilen sizsiniz bu hayatı da yaşayan sizsiniz ben değilim yani.
Evet evet aynen canım, evin hizmetçisi yok diyememişler, evin tadı yok demişler. Çok kökleşmişsiniz o yüzden 2 çocuğu sırtlanıp baba evine taşınıp duruyonuz. Bi de kökleşmeseniz ne olacak acaba?

Benim annem hatam varsa savunmaz haksızsam lafını söyler gerekirse bağırır biz böyle gördük böyle büyüdük. Ama kızı haksız olmasına rağmen kızının hatalarına susan bir anne ilk defa görüyorum. Kendi ağzıyla dedi kayınvalide bana kızımı psikoloğa götürdüm psikolog sen değil kızın seni yönetiyor demiş kendi ağzıyla söyledi. Benim kendi kocam söylüyor bunların ailecek psikolojisi bozuk uzak dur bunlardan diye adam kendini dağlara vurmuş bu aklı gelgitler yüzünden
Anladım şimdi derdinizi kıskançlıktan çatlamışsınız. O kocanız çok bilmesin bu kadar kendine hayrı yok daha hala ona buna bahane buluyor.

Suçun büyüğü kocada da değil aslında konu sahibinde.
Kayınvalide evinde sığıntı gibi yasarken korunacaktı. İnsan evi barkı olmadan nasıl 2 çocuk yapar? Kendini düşünmüyor da o çocuklarında mı düşünmüyor?
Kocanın hayatı etkilenmiyor ki bu durumdan. Adam istediğini yapıyor.
Bu saçma sapan hayatın sorumlusu da görümce olmıs, şaka gibi.
Sorumlusu nerede o olmuş ya ne diyorsunuz siz ay sinirden çıldıracam. Görümce zaten 10 görümceye bedel kaynana desen oğluma aldığım her kıyafetin lafını kocama yapan biri görümce çocuğum olacak diye hüngür hüngür ağladı niye çünkü abisi çocuğuna bakacak ona bakamayack diye . Görümce nankörün teki babasından annesinden istemediği herşeyin benden isterdi. Hamile halimle iş beklerdi yemek beklkrdi temizlik beklerdi oda yetmezdi yüzüme gülüp arkamdan kocama dedikomu yaparlardı . Tüm görümceler toplanmış yoruma ne yazık.

Sorumlusu nerede o olmuş ya ne diyorsunuz siz ay sinirden çıldıracam. Görümce zaten 10 görümceye bedel kaynana desen oğluma aldığım her kıyafetin lafını kocama yapan biri görümce çocuğum olacak diye hüngür hüngür ağladı niye çünkü abisi çocuğuna bakacak ona bakamayack diye . Görümce nankörün teki babasından annesinden istemediği herşeyin benden isterdi. Hamile halimle iş beklerdi yemek beklkrdi temizlik beklerdi oda yetmezdi yüzüme gülüp arkamdan kocama dedikomu yaparlardı . Tüm görümceler toplanmış yoruma ne yazık.
Ama koca melek di mi? Bunların onunla hiç alakası yok. Biz neden böyle şeyler yaşamıyoruz acaba?

Evet evet aynen canım, evin hizmetçisi yok diyememişler, evin tadı yok demişler. Çok kökleşmişsiniz o yüzden 2 çocuğu sırtlanıp baba evine taşınıp duruyonuz. Bi de kökleşmeseniz ne olacak acaba?
Böyle kınıyorsun ya acaba seni nsler bekliyor. Ben sığınmıyorum öyle yada böyle çağırıyorlar mı evet kayınbaba yalvarıyor resmen gel gel diye kocanı dahi dinleme çık gel diye . Ay aman ne düşünürsen düşün aklındaki ve fikrindeki kötü niyeti yaşaman dileği ile ok by

Anladım şimdi derdinizi kıskançlıktan çatlamışsınız. O kocanız çok bilmesin bu kadar kendine hayrı yok daha hala ona buna bahane buluyor.
Kıskançlıktan niye çatlayım deli msiiniz siz ay ne dersem tersini anlıyor bunlar aklınızda bir sorun varsa lütfen yorum yapmayın bana yazık ki cevap veriyorum. Saçmalığa bak koskonçlokton çotlomoşşonoz hahahahahah djsjsjsjsj ruh hastaları sizi

Böyle kınıyorsun ya acaba seni nsler bekliyor. Ben sığınmıyorum öyle yada böyle çağırıyorlar mı evet kayınbaba yalvarıyor resmen gel gel diye kocanı dahi dinleme çık gel diye . Ay aman ne düşünürsen düşün aklındaki ve fikrindeki kötü niyeti yaşaman dileği ile ok by
Yalvarırlar tabi, kocanı dinleme derler, senin kocanın sözü mü var evde? O kızlarına kıyıp bi iş yaptıramıyorlar sizi çağırıyorlar.

Kıskançlıktan niye çatlayım deli msiiniz siz ay ne dersem tersini anlıyor bunlar aklınızda bir sorun varsa lütfen yorum yapmayın bana yazık ki cevap veriyorum. Saçmalığa bak koskonçlokton çotlomoşşonoz hahahahahah djsjsjsjsj ruh hastaları sizi
Görümceniz çok akıllı. Önünde bi sürü kötü örnek varken neden evlensin deli mi kız? Abisi gibi bi herife varıp kayın aile hizmeti mi görsün? Size de onun sefasını izlemek düşecek artık üzgünüm.

Kıskançlıktan niye çatlayım deli msiiniz siz ay ne dersem tersini anlıyor bunlar aklınızda bir sorun varsa lütfen yorum yapmayın bana yazık ki cevap veriyorum. Saçmalığa bak koskonçlokton çotlomoşşonoz hahahahahah djsjsjsjsj ruh hastaları idixi
Bu adama doğurun hanimefendi siz 10 tane daha doğurun kocanızla sorununuz ne ok nasıl olsa
Sananeeeeeeeee

Kız baba evinde değer görüyor, korunuyor kollanıyor keyfi yerinde. Siz bi yere sığmıyorsunuz. Kıskanmayıp napacaksınız?

Kız baba evinde değer görüyor, korunuyor kollanıyor keyfi yerinde. Siz bi yere sığmıyorsunuz. Kıskanmayıp napacaksınız?
Valla hiçte kıskanıyorum değer görmek buysa istemiyorum. Çok Şükür annemle babam beni şımarık yetiştimedi ve her girdiğim ortamda annem ve babama övgüler alıyorum. Asıl ona yazık o ailesinin sımarık kızı olarak bir yere sığmayacak

Valla hiçte kıskanıyorum değer görmek buysa istemiyorum. Çok Şükür annemle babam beni şımarık yetiştimedi ve her girdiğim ortamda annem ve babama övgüler alıyorum. Asıl ona yazık o ailesinin sımarık kızı olarak bir yere sığmayacak
Evet bu kadar övgünün karşılığı iyi bir hizmetçi olmuşsunuz başka da bişey değil.

Görümceniz çok akıllı. Önünde bi sürü kötü örnek varken neden evlensin deli mi kız? Abisi gibi bi herife varıp kayın aile hizmeti mi görsün? Size de onun sefasını izlemek düşecek artık üzgünüm.
Zaten akıllı :KK70: evlenmicem diyor abimi görüyorum gerek yok diyor annesi bizim hakkımız olan evi bize vermez ama benim kocamın gönderdiği paralarla altın yapıp kızına ev almayı düşünür bunu da komşulardan duydum

Evet bu kadar övgünün karşılığı iyi bir hizmetçi olmuşsunuz başka da bişey değil.
Evet işte oda iyi niyetimden yetiştirilme tarzından benim ailem büyüklere saygısızlık etmemeyi hürmet etmeyi öğretti ama küçüğe hizmet etmeyi değil:KK66:

Savunuyor zaten dert oldu sana ay savun hatta sana gönderiyim bir saat tahammül edebilecek misin sjsjsjsjsj
Hı hı aynen ondan babanızın evine gitmişsiniz çoluğu çocuğu toplayıp. Ya daha eviniz yok eviniz. Kapınızı kapatıp oturamıyorsunuz daha. Ev açmamak boşanma sebebi. Adam aile olmanın şartını yerine getirmemiş o kadar değer vermemiş. Ama lafta savunuyor. Anca laf eder o zaten.

Onun havası size söker benim yanımda kuzu olur merak etmeyin siz.
Evet işte oda iyi niyetimden yetiştirilme tarzından benim ailem büyüklere saygısızlık etmemeyi hürmet etmeyi öğretti ama küçüğe hizmet etmeyi değil:KK66:
Aferin ne güzel de takmışlar madalyanızı, laf madalyasına karnım tok, siz bişey sanmaya devam edin.

Nokta atışı yorum. Kıskançlıktan çatlıyor kendi ailesi onu böyle korusa kollasa zaten o evde böyle ezilmezdi. 2 çocukla babasının evine gitse boşanmak istese dön kızım diyecekler orayada sığamayacak bunu çok iyi bildiğinden çekemiyor. Kızların evlenince aile evine yabancı kalacaklarını düşünüyor, evlenince el olacak sanıyor demek ki kendi ailesi böyle.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X