Hedef 24 Şubat'a Kadar 56 Kilo Olmak

Benim de misafirlerim gelecek kalmaya bir süre ama şimdiden kural koydum dedim listem var ne yaparsam onu yiyeceksiniz tatlı hamurişi sadece haftasonları 🤣 Ne yapayım yoksa iş çığrından çıkıyor kendimi hergün hamur yoğururken veya derin derin yağlarda birşeyler kızartırlen buluyorum.

Benim de misafirlerim gelecek kalmaya bir süre ama şimdiden kural koydum dedim listem var ne yaparsam onu yiyeceksiniz tatlı hamurişi sadece haftasonları 🤣 Ne yapayım yoksa iş çığrından çıkıyor kendimi hergün hamur yoğururken veya derin derin yağlarda birşeyler kızartırlen buluyorum.
Ben bi ara var ya her gün hamur işi evdekilere de dedim şuan yasak var 3 kez yaptım onlara mantı börek kek başka yok tmm biraz sabredin dedim 😂

Yarın çıkayım da geçen attığım diyet listesinin malzemelerini alayım. Başlayayım bakalım. Ortalama 900-1000 kalori görünüyor. Bunda da eksi olmazsa ne yapacağım bilmiyorum
Bugün hurmam bitti diye hurma alacaktım 69 a almıştım en son simdi 75 olmuş almadım internetten getirteceğim ara öğün hurma iyi oluyor diye yiyordum

Katılıyorum ben de şu anda İst.de yaşamaktan hiç memnun değilim İzmir Karşıyaka veya Ankara Çankaya falan istedim taşınmak ama iş mevzusu 🤷‍♀️
İstanbul kesinlikle yaşanacak şehir değil gördüm o kalabalığı korkunç Bursa da çok değişti benim gençliğimdeki Bursa yok maalesef çarşıya bir çık her yer mıç mıç insan

1695013161492.png

X