Hedef 24 Şubat'a Kadar 56 Kilo Olmak

Bugünkü menüm:
Sabah: 1 kase salata, 1 fıncan sutlu kahve
13:00- 1 kase tavuklu salata, 1 bardak domates suyu
18:00- avuc kadar et, corba kasası ıcınde karpuz, 2 dilim peynir, 1 avuc cekirdek

Su:2lt
Spor: 40dk bisiklet

Afiyet olsun Böyle kararında yiyebilenlere çok imreniyorum. Mesela ben o sarmayı 4-5 adette kalamazdım.

Afiyet olsun Böyle kararında yiyebilenlere çok imreniyorum. Mesela ben o sarmayı 4-5 adette kalamazdım.
Normalde ben de kalmıyorum da bakma kendi sınır kilomu aştım o yüzden dur demek zorundayım.normalde ben bildiğin ayı gibi yiyen bir cinsim bir oturuşta 400 gr Nutella çikolatanin dibini gördüğümü bilirim 2 günde bir 400 gr Nutella aldığımı bilirim bayram şekerleri bir oturuşta 1 kiloya yakın falan yiyen yani bayramda hastanelik olduğumu bilirim

ablacım saygı duyuyoruz

Afiyet olsun canım
Salata malzemelerinin de karbını sayıyorsun di mi
ben oyle cok SIKI keto yapmiyorum canim, amacim unlu mamulleri ve sekeri azaltmak. Oyle olunca da keto tarzi oluyor, pirinc bulgur filan da tuketmiyorum. Ama tam 100% keto diyemem tabiki. bu biraz benim tarzim keto oluyor

Tünaydın hanımlar
Bu sabah kalori yoğunluğunu kahvaltıya vermek istedim. Yağsız karışık kızartma ve karabuğday ekmeğiyle güzel bir kahvaltı yaptım.
Şimdi de kahve yaptım bi keyif yapayım.

Sabah kahvaltısı 2 kez yaptım

Birincisi 8.15
2 tane ballı pankek

İkincisi 10.30
1 porsiyon peynirli omlet

Ara öğün
1 tane muz
1 tane Nesfit çikolatalı yulaf bar

Birazdan yulaf bardan bir tane daha yiyeceğim çünkü dişçiye gideceğim karnım tok olsun.

Afiyet olsun balım
Dişçi kontrolü mü yoksa tedavi mi olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…