Hedef 24 Şubat'a Kadar 56 Kilo Olmak

Ben bir şey merak ediyorum.
Bu kadar kısa sürede bu kiloyu verince vücudunuzda mens döngünuzde bir değişiklik oldu mu
Aslında kilo aldığım zaman düzenli olan mens döngüm 3 ayda 1 e düştü. İdeal kiloma gelip normal regl düzenime girmeyi umut ediyorum.

Memnun olduk canım benim hoşgeldin
Teşekkür ederiz
Biraz kendinden bahsetsene :) paylaşmak istediğin kadarını tabi ki
Bende çok memnun oldum 27 yaşındayım, 3 senelik evliyim, izmirde yaşıyorum, mali müşavir stajeriyim, boyum 1.60 kilom şuan 87 hayatımda olduğum en kilolu halimdeyim, evlenmeden öncede hafif kiloluydum çok sıkı bir diyet yapıp kısa sürede 58 kiloya düşmüştüm, 3 senedirde ver al ver al bu kiloya geldim, kolay başlayamıyorum başlayınca bi 10 kilo veriyorum sonra vazgeçip daha fazlasını alıyorum, böyle berbat bir kısır döngünün içindeyim sizinle bu döngüyü kırmak istiyorum

Olsun buraya gelmen başlamanın yarısı

Bundan sonraki hayat mottomu da buraya bırakıp kaçıyorum. Herkese iyi geceler hanımlar

“Hiçbir yemeğin tadı zayıf olmak kadar güzel değildir” -Kate Moss

Bundan sonraki hayat mottomu da buraya bırakıp kaçıyorum. Herkese iyi geceler hanımlar

“Hiçbir yemeğin tadı zayıf olmak kadar güzel değildir” -Kate Moss
bizim gibi gurmeler için çok iddialı hayattan aldığımız zevki de kaybetmemeliyiz bence kuzum
ama sana iyi gelecekse tabi ki öyle olsun iyi geceler

Dün geceki yağ yakıcı kahve güzel çalıştırdı bağırsağımı
900 gr eksideyim kızlar dün de az şeker tükettim onun da faydası olmuş

DeryaOnDiet canısım nasıl gidiyor?sen de bir plan oluştur ekleyim ilk sayfaya
2 günlük menünü free olarak yazabilirim kalori vs saymadıysan
Yani saymayadabilirsin tabi örneğin ben 3 öğün yicem IF yapıcam diyebilirsin kuzum ama bi planın olsun

3 gün keto yapacağım bakalım
Tahıl ve patates gibi diğer ekmek grupları , şeker, baklagil ve meyve tüketmeden 3 gün
Başarırsam bi ödül versem kendimeee
Cinnamon rollcu açılmış hımmmmmm acabaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…