Hedef 24 Şubat'a Kadar 56 Kilo Olmak

Dün iyi dayandım da bugün 2.200 civarı oldu kuzum ya
Apartman büyük halamların ve halı serili merdivenlere,çorapla dolaşılıyor
Tek yapacağım spor merdiven inip çıkmak olacak şu an 360 dayım kaç yapabilirsem
Olsun gayet iyi sen çok hareket ediyorsun yakmışsındır ☺️

Günaydıııınnnn
Geçen hafta 115.35 bugüüünnn 113.40 fark -1.95
😍😍😍
Aynen devam 💪 gideyim de muz yiyeyim üstüne fıstık atayım da bu eksiyi kutlayayım. 🤣🤣🤣

Günaydıııınnnn
Geçen hafta 115.35 bugüüünnn 113.40 fark -1.95
😍😍😍
Aynen devam 💪 gideyim de muz yiyeyim üstüne fıstık atayım da bu eksiyi kutlayayım. 🤣🤣🤣
Vavvvvvv 😍
İşte bu ya :KK76:
Ben de misafirlikte tartıldım dünden sonra +600 gr geldim 😂 bugün daha az yicem :KK66:
Yine de eksim var başlangıca göre bugün -500 gr filan 😘

Cok fena degil. Yazarim birazdan canim. Gece yenedim en azindan oyle soyleyeyim
Tamam harikasın canım benim 😍

Kahveyi şekerli içince yanında bişey yiyemiyorum :KK70:
Halbuki şekersiz olunca 3 dilim baklava yiyebilirim.
Çok saçma geldi ama işe yarayacak gibi :KK70: :KK70:

Kahveyi şekerli içince yanında bişey yiyemiyorum :KK70:
Halbuki şekersiz olunca 3 dilim baklava yiyebilirim.
Çok saçma geldi ama işe yarayacak gibi :KK70: :KK70:
Eğer Türk kahvesi,dibek,menengiç kahvesiyse ben de şekersiz içemem😃 diğer kahveler de şekersiz içince karnımı doyuruyorlar

Merhaba hoşgeldin aramıza
Hoşbuldumm 💖 sürekli motivasyonsuzluktan dolayı kilo verip almış biriyim, motivasyon kaynağı bulmak için googleda gezerken sayfayı görüp girdim hemen üye oldum ve birazcık sizin konuşmalarınıza baktım hepiniz çok tatlısınız açıkçası o yüzden yazmak istedim

Hoşbuldumm 💖 sürekli motivasyonsuzluktan dolayı kilo verip almış biriyim, motivasyon kaynağı bulmak için googleda gezerken sayfayı görüp girdim hemen üye oldum ve birazcık sizin konuşmalarınıza baktım hepiniz çok tatlısınız açıkçası o yüzden yazmak istedim
Hoşgeldinnn 🤗

Memnun olduk canım benim hoşgeldin :KK200:
Teşekkür ederiz :oops:
Biraz kendinden bahsetsene :) paylaşmak istediğin kadarını tabi ki :KK16:

Bizi sevdiysen yakın bulduysan zaten sen de öylesindir ♥️

Bugün biraz kaloriyi aştım ya 😭 Sağlıksız bir şey yemedim ama yediklerimin porsiyonu biraz fazla oldu. Akşam yemeğimi yedim karnım tok bu saatten sonra yemem artık.Kalori 1500 oldu 🫤

Sabah 2 muz,15 gr fıstık
Öğle 2 minik ihe ekmeği,domates sos 4 kaşık,3 dilim kaşar
Ara 1 kase şehriye çorbası
Akşam 1 küçük kase şehriye çorbası,Yağsız domates soslu makarna ve 2 kaşık yoğurt
Gün içerisinde yağsız sütle filtre kahve

X