Hedef 24 Şubat'a Kadar 56 Kilo Olmak

Ben bir şey merak ediyorum.
Bu kadar kısa sürede bu kiloyu verince vücudunuzda mens döngünuzde bir değişiklik oldu mu
Aslında kilo aldığım zaman düzenli olan mens döngüm 3 ayda 1 e düştü. İdeal kiloma gelip normal regl düzenime girmeyi umut ediyorum.

Memnun olduk canım benim hoşgeldin :KK200:
Teşekkür ederiz :oops:
Biraz kendinden bahsetsene :) paylaşmak istediğin kadarını tabi ki :KK16:
Bende çok memnun oldum 🩷 27 yaşındayım, 3 senelik evliyim, izmirde yaşıyorum, mali müşavir stajeriyim, boyum 1.60 kilom şuan 87 hayatımda olduğum en kilolu halimdeyim, evlenmeden öncede hafif kiloluydum çok sıkı bir diyet yapıp kısa sürede 58 kiloya düşmüştüm, 3 senedirde ver al ver al bu kiloya geldim, kolay başlayamıyorum başlayınca bi 10 kilo veriyorum sonra vazgeçip daha fazlasını alıyorum, böyle berbat bir kısır döngünün içindeyim sizinle bu döngüyü kırmak istiyorum 😍😍

Bende çok memnun oldum 🩷 27 yaşındayım, 3 senelik evliyim, izmirde yaşıyorum, mali müşavir stajeriyim, boyum 1.60 kilom şuan 87 hayatımda olduğum en kilolu halimdeyim, evlenmeden öncede hafif kiloluydum çok sıkı bir diyet yapıp kısa sürede 58 kiloya düşmüştüm, 3 senedirde ver al ver al bu kiloya geldim, kolay başlayamıyorum başlayınca bi 10 kilo veriyorum sonra vazgeçip daha fazlasını alıyorum, böyle berbat bir kısır döngünün içindeyim sizinle bu döngüyü kırmak istiyorum 😍😍
Olsun buraya gelmen başlamanın yarısı 😍

Bundan sonraki hayat mottomu da buraya bırakıp kaçıyorum. Herkese iyi geceler hanımlar 🤗

“Hiçbir yemeğin tadı zayıf olmak kadar güzel değildir” -Kate Moss
bizim gibi gurmeler için çok iddialı 😁 hayattan aldığımız zevki de kaybetmemeliyiz bence kuzum
ama sana iyi gelecekse tabi ki öyle olsun 😍 iyi geceler 😘

Dün geceki yağ yakıcı kahve güzel çalıştırdı bağırsağımı 😊
900 gr eksideyim kızlar dün de az şeker tükettim onun da faydası olmuş

3 gün keto yapacağım bakalım 😀
Tahıl ve patates gibi diğer ekmek grupları , şeker, baklagil ve meyve tüketmeden 3 gün 😮
Başarırsam bi ödül versem kendimeee
Cinnamon rollcu açılmış hımmmmmm 😋 acabaa 🤔

X