Hedef 24 Şubat'a Kadar 56 Kilo Olmak

sabah yyk, şekersiz mamul kurbiş, limonlu ılık su
öğlen döner ,pirinç pilavı, dönerin suyu akmış pide ,mercimek çorbası ve salata
ara pasta, siyah çay
2. yyk, hurma
yoğurt, haşlanmış bamya
akşam beyaz peynir, haşlanmış yumurta, ekşi mayalı esmer ekmek üstü tereyağı ve reçel
ara bademli çikolata 50 gr kadar, doğuş detox çay limon sıktım

1400 kalori, ablamın tarzı
2 lt su
15 dk yürüyüş+bölgesel
120 dk yürüyüş, 10 dk merdiven

Son düzenleme:
yapmayınca daha iyi mi gidiyorsun
Evet ya sürekli kalorileri bir gün önceden hesaplayıp neler yiyeceğimi ne pisirecegimj düşünüyorum. Sürekli kafamda yemek dönüyor. Yemek zamanı gelince plan bambaşka bir hal alıyor. Akışına bırakmam lazım. Uzun zamandır bu haldeyim. Bundan kurtulmam lazım

Yürüyüş çok iyi aldığın kaloriyide harcamışsin sayılır baya kalori açığı bırakmışsın bugün. Yyk ne onun aciliminj anlamadım

Allah Allah kendine isyan ediyorsun he
yemesi sana zor gelen şeyleri mi planlıyorsun?

ben de şu 1.100 günleri, 1.000 ve altı günleri dağıtayım diyorum haftaya da bu haftaya da
1.400 sonra da kullanırım
hepsini bitirirsem haftaya çok zorlanırım çünkü

ahaha alemsin makarna filan yazsan büyük kase
Makarna yazsam pilav istiyor canım ekmek yok diyorum 400 yiyorum. Abur cubur yok diyorum güne gofretle başlıyorum. çok saçma bir ruh halindeyim. Denizegece varya zayiflama seansları falan var bir sorayım dedim 17 bin dedi. Yemek yemem aç kalırım hem zayiflarim hem o parayı hayatta vermem diye söylenirken. 400 gr ekmek yedim ama asıl sorun daha da yiyebilecek potansiyelde olmamdi

hiç duyadım onu canım ama sürdürülebilir yöntemler lazım bize
peki yarına 2.000 kalori sınır verdin diyelim sonraki gün tavuk haşlama tb ekmek salata yapsan aşırı da yiyemezsin hem uzun süre tok tutar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…