Hedef 22 Mayıs'a Kadar 55 Kilo Olmak

Biri vardı sıfır karbonhidrat diyeti yapıyordu kk da tüm gün sıfır karbonhidrat tüketip tüm hakkını çikolata ile tamamlıyordu baya kilo vermişti
Yaa gerçekten mi ben işte o çikolata hakkımı ayıcasına kullanacağım için eve almaya korkuyorum şuan eşime dedim biraz sabredin sıkın dişinizipankek yaptım çikolata alacaktım dedim bu sabrı çok zorlar benim balla yiyin bakayım

Hah buldum. Şöyle yapmış bütün yemeklerin karbonhidrat puanı var 40 puanı geçmeyeceksin puanı nasıl istersen onunla tamamlıyorsun. Dondurma,cips,kola,çikolata hepsini yemiş hatta bazen tüm karb. Dondurmayla tamamlamış. 2015 de yazmış

Ay çok zor oluyor yatarken kalkıp spor yapmak. Bir de sabahın 6 sın da kalkıp spor salonuna,yürüyüşe gidenlere hayret ediyorum
Evet Ergin Kırbaç hoca sabahları nasıl üşenmeden gidiyor hayretle izliyorum ama gül de dikensiz olmuyor adam çalışıyor sabahın köründe vücudu muazzam yani ekrandan onunla spor yapmak bile keyifli

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun kuzum

Evet Ergin Kırbaç hoca sabahları nasıl üşenmeden gidiyor hayretle izliyorum ama gül de dikensiz olmuyor adam çalışıyor sabahın köründe vücudu muazzam yani ekrandan onunla spor yapmak bile keyifli
Bir de garip garip zor hareketleri sanki kolaymış gibi yapmıyor mu ne zorlanırdım ben de yapacağım diye kaç kere mideme kramp girmişti.

Sonra sonra öğreniyor insan bir zaman sonra vücut da esniyor bazı hareketleri ilklerde çok zor yapardım şuan onunla aynı hızda yapıyorum
Ay en nefret ettiğim de plank mıydı neydi o hareket bir de jumping jack
Sırf zıplarken rahat etmek için o kadar küçük bir sporcu body almıştım ki zor nefes alıyordum

Ay en nefret ettiğim de plank mıydı neydi o hareket bir de jumping jack
Sırf zıplarken rahat etmek için o kadar küçük bir sporcu body almıştım ki zor nefes alıyordum
Kız ikisi de çok kolay plank 40 sn kadar durabiliyorum son saniyeler çok zorluyor bugün bir sporcu body daha aldım rahat oluyor ilklerde çok zor yapıyorsun sonra alışıyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…