Hedef 22 Mayıs'a Kadar 55 Kilo Olmak

yiaaaaa :cry: öyle bir sarılmak istedim ki sana şu an
keşke yakın olaydık gezerdik birlikte he kızlarrr :KK60:
tumblr_ocpgjhgOSs1uvdvcpo1_400.gif
Ay sulu göz biriyim zaten 🥹 çok tatlısın gerçekten 🤗♥️
Gezerdik tabi yalnız benim çenem çok düşüktür başınız şişerdi 🤣

canım kısaca anlatsana, kendi ailenle ilişkin nasıldı ve şimdi nasıl?
komşular

gerçekten eşine bir daha bir daha sarıl kuzum 🥰 ne kadar şanslı bir kadın olduğunu kendine hatırlat 😎
Hergün şükrediyorum eşim için ☺️ Ailem harikaydı ama bir tek kardeşim kaldı babam ve annem vefat etti. İkisini de çok özlüyorum 😔 kardeşimle her hafta görüşüyoruz 🙏
Açıkçası bütün arkadaşlarım işyerindeymiş beyaz yakalı çalıştım 10 senedir evdeyim sonra tüm bağlar koptu şu an hiç arkadaşım yok. Komşum da yok. Yani merhaba merhaba.

Hergün şükrediyorum eşim için ☺️ Ailem harikaydı ama bir tek kardeşim kaldı babam ve annem vefat etti. İkisini de çok özlüyorum 😔 kardeşimle her hafta görüşüyoruz 🙏
Açıkçası bütün arkadaşlarım işyerindeymiş beyaz yakalı çalıştım 10 senedir evdeyim sonra tüm bağlar koptu şu an hiç arkadaşım yok. Komşum da yok. Yani merhaba merhaba.
Mekanları Cennet olsun canım inşallah 🤲

Yaa Allah rahmet eylesin tatlım 🙏
görüşebileceğin arkadaşın yok mu en azından dertleşirsiniz kuzum

Evet çok oldu 😂seker seviyorum benim zorum sekerle zaten 😂önceki diyetlerimde de böyle beslendim verdim hep
Biri vardı sıfır karbonhidrat diyeti yapıyordu kk da tüm gün sıfır karbonhidrat tüketip tüm hakkını çikolata ile tamamlıyordu baya kilo vermişti

X