Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy tatlim üzüldüm canim ya ne güzel cift cizgi cikmisti da halbuki .
Kimyasaldan sonraki ayda gebe kalma sansim daha fazla insallah bu ay olur canim
İnşallah. Doktorum başka bir doktora görünmemi istedi çünkü bu durum ona normal gelmedi. Bakalım bekliyorum arasınlar testler yapılacak sorun var mi diye.

Günaydin kizlar
Öyle bi rüya gördüm ki size anlatmam lazim.
Rüyamds test yapmisim. Testin üzerinde 8günlük hamile yaziyordu. Okadar gercekciydi ki sabah uyandim testi aradim her yerde

Günaydin kizlar
Öyle bi rüya gördüm ki size anlatmam lazim.
Rüyamds test yapmisim. Testin üzerinde 8günlük hamile yaziyordu. Okadar gercekciydi ki sabah uyandim testi aradim her yerde
günaydın canim o nasil bir testmis oyle ya kac günlük oldugu da belliymis . Kadinlar icin bu icat edilmeli ama bence

Bana buradan bir arkadaş önermişti bal çörek otu tarçın kürünü. O denediği ilk ay hamile kalmış :) inşallah bizde de etkisi olur. Ben bu ay reglimle beraber inofolic, ikinci günü bal çörek otu tarçin kürü başladım. Bugün de çatlatma iğnesi vurdurdum. Rabbim nasip eder inşallah hayırlısıyla hepimize

Gunaydin tatlim insallah hic gelmez o kirmizilar
İnşallah yaa ama ben 3 gün önce ilk defa merakından test yaptım ama normal gebelik testi tabi kıpkırmızı negatif çıktı saatlerce bekledim bi umutla belki silik bi çizgi çıkar diye ama ı ıh yok çok üzüldüm çok

Cnm catlatma ignesi nasil ve nereye vuruluyor? Daha yeniyim hamilelik konusunda hicbir bilgim yok catlatma ignesi yumurtayi mi catlatiyor

He valla köşeyi döneriz kiz doktorlara gerek kalmaz o zaman kac günlük oldugunu yaziyor nasil olsa
süper oluyor yaA rüyama girdi ben bi arastirayim
Kuzum clearblue testleri var onlarda tam olmasada kac haftalik oldugu yaziyor (resim yükledim)

Eklentiler

• IMG_4010.JPG
    47,5 KB · Görüntüleme: 30
Tatlim bisey soracam bu tarcin bal kürü senin kasiklarda ağrı falan yaptiriyor mu peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…