Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah yaa ama ben 3 gün önce ilk defa merakından test yaptım ama normal gebelik testi tabi kıpkırmızı negatif çıktı saatlerce bekledim bi umutla belki silik bi çizgi çıkar diye ama ı ıh yok çok üzüldüm çok :KK42:
Geç döllenme olmussa hemen cikmayabilir canim bide sonradan cikan cizgiler cok bos hic cikmasin daha iyi benim gecen aylarda oyle sonradan silik cizgi cikti umutlandim mutlu oldum sonrdan da hasta oldum malesef

Aaa nasil oluyormus o? Kesin sonuc veriyor mu? Eskiden kolyeyle yapiyorduk biz arkadaslrla sakasina :KK70: inanmam öyle seye:KK12:
Kiz bende inanmam oyle seylere ama bizim hocalarda tutuyordu sonuc. Saci yüzüğe baglayip karin hizasina koyuyorlardi yüzük sallaniyordu iste tam hatirlamiyorum hareketleri daire cizerse kiz saga sola giderse erkek gibi bisey diyorlardi

Geç döllenme olmussa hemen cikmayabilir canim bide sonradan cikan cizgiler cok bos hic cikmasin daha iyi benim gecen aylarda oyle sonradan silik cizgi cikti umutlandim mutlu oldum sonrdan da hasta oldum malesef
Zaten bende çıkmayacağını biliyordum yani hiç öyle bir his yoktu içimde ama yinede umutlanıyoruz niyeyse , birde bal çörek otu yaptım , hoş son 3 gün kala karışımım bitti ama belki etki olmuştur yinede dedim EE adet bitiminden itibaren her gün ilişki olmuştu tahmini yumurtlama tarihine kadar sonrada bir var bir yok gibi işte buda ümitlenmr ihtimali işte. Şu an da da hiçç adet olacakmış gibi bi halim yok :dua:

Zaten bende çıkmayacağını biliyordum yani hiç öyle bir his yoktu içimde ama yinede umutlanıyoruz niyeyse , birde bal çörek otu yaptım , hoş son 3 gün kala karışımım bitti ama belki etki olmuştur yinede dedim EE adet bitiminden itibaren her gün ilişki olmuştu tahmini yumurtlama tarihine kadar sonrada bir var bir yok gibi işte buda ümitlenmr ihtimali işte. Şu an da da hiçç adet olacakmış gibi bi halim yok :dua:
Bosver canim umutlanmak iyidir hoştur umutsuz olmaktan daha iyidir. 12. Gune kadar yapin diyorlar zaten tatlim sen kacinci gune kadar yaptin

X