Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
MErhaba ben nisan ayında kalp atışı durması sebebiyle 9 haftalık bebeğimi kaybedip kürtaj oldum üç ay korunup tekrar denedik geçen ay tutmadı bu ay bende sizler gibi beklemedeyim bat 8 eylül umarım allah hepimizin kucağını doldurur

MErhaba ben nisan ayında kalp atışı durması sebebiyle 9 haftalık bebeğimi kaybedip kürtaj oldum üç ay korunup tekrar denedik geçen ay tutmadı bu ay bende sizler gibi beklemedeyim bat 8 eylül umarım allah hepimizin kucağını doldurur
Gecmis olsun canim Rabbim tekrardan nasip eder insallah. Oglumdan once iki dusugum olmustu benimde. O yuzden ikinci cocuga cesaret edemedim uzun süre batlarimiz ayniymis ugurlu gelir insallah

Amin insallah canim . Gecmis olsun tatlim insallah bu ay güzel haberler alirsin bebisini kucagina almayi nasip etsin rabbim.
Selam kizlar. Bende aranizdayim. Bat 8/eylul beraber bekleyelim :) herkese ugurlu gelir insallah
Aselam tatlim hosgeldin aramiza

benim oğlum 12 yaşında ikinciyi düşünüyoruz. aslında eşim istiyor ben kararsızım. bakalım hayırlısı artık

Buyrun kizlar eylül ayinda beraber bekleyelim burda insallah bu ay uğurlu gelir hepimize. Rabbim bebek isteyenlerin kucagini boş bırakmasın insallah isteyen herkese hayirli sağlıklı evlatlar nasip etsin :dua::dua::anneadayı::KK200:

@siirkiz 》》》》》 1 £¥lül
@S_H_B 》》》》》 3 £¥lül
@papatyam67 》》》》 3 £¥lül
@Anneyimbenanne35 》》》 4 £¥lül
@elzem00 》》》》 5 £¥lül
Derin29 Derin29 》》》》》 8 £¥lül
@Oflu》》》》》 8£¥lül
A acem55 》》》》》 9 £¥lül
@Caglass 》》》》 13£¥lül
@kardelen_08 》》》14 £¥lül
@papatyakokankadin 》》》 15£¥lül
@Basharfibenz 》》》 16 £¥lül
@everytime_night 》》》 16 £¥lül
@kahvecibaby 》》》》 17 £¥lül
@AleooVeraa 》》》》 17 £¥lül
@Mirketcik 》》》》 19 £¥lül
@mavi-hayal 》》》》 19 £¥lül

Canım benide yazarmısın 9 eylül :))

Merhabalar kizlar:KK55:
Bir bucuk yillik evliyim, benim mekanizma da problem yok ama:rolleyes:, esimin spermleri yavas ve az. Bir klomen 2 asilama yenilgilerim var,Vel hasil bir yili askin deniyoruz ve buralara kapaklandik , yeni yontemler bilgi alisverisleri iyki var bu site. Kac sefer aycilara takildim bilmiyorum :confused: klomenciler asilamacilar halim nereye uyduysa artik yazdirdim adımı :KK70:ben kirmizi kartlara doymamiş arminch olarak adimi listenize eklemenizi rica ediyorim:KK75: Sevsev12 Sevsev12 8 eylul bat. Insallah hepimizin eylulle gelir bebişi:KK19:

Buyrun kizlar eylül ayinda beraber bekleyelim burda insallah bu ay uğurlu gelir hepimize. Rabbim bebek isteyenlerin kucagini boş bırakmasın insallah isteyen herkese hayirli sağlıklı evlatlar nasip etsin :dua::dua::anneadayı::KK200:

@siirkiz 》》》》》 1 £¥lül
@S_H_B 》》》》》 3 £¥lül
@papatyam67 》》》》 3 £¥lül
@Anneyimbenanne35 》》》 4 £¥lül
@elzem00 》》》》 5 £¥lül
Derin29 Derin29 》》》》》 8 £¥lül
@Oflu》》》》》 8£¥lül
A acem55 》》》》》 9 £¥lül
@Caglass 》》》》 13£¥lül
@kardelen_08 》》》14 £¥lül
@papatyakokankadin 》》》 15£¥lül
@Basharfibenz 》》》 16 £¥lül
@everytime_night 》》》 16 £¥lül
@kahvecibaby 》》》》 17 £¥lül
@AleooVeraa 》》》》 17 £¥lül
@Mirketcik 》》》》 19 £¥lül
@mavi-hayal 》》》》 19 £¥lül
Günaydııın bende varım . bat bugün benim

benim oğlum 12 yaşında ikinciyi düşünüyoruz. aslında eşim istiyor ben kararsızım. bakalım hayırlısı artık
Yap yap kiz kararsiz olma çocuğunun kardesi olsun tek büyümesin. Kardes dunyadaki en iyi sey bence en iyi dost valla iyiki varlar

Merhabalar kizlar:KK55:
Bir bucuk yillik evliyim, benim mekanizma da problem yok ama:rolleyes:, esimin spermleri yavas ve az. Bir klomen 2 asilama yenilgilerim var,Vel hasil bir yili askin deniyoruz ve buralara kapaklandik , yeni yontemler bilgi alisverisleri iyki var bu site. Kac sefer aycilara takildim bilmiyorum :confused: klomenciler asilamacilar halim nereye uyduysa artik yazdirdim adımı :KK70:ben kirmizi kartlara doymamiş arminch olarak adimi listenize eklemenizi rica ediyorim:KK75: Sevsev12 Sevsev12 8 eylul bat. Insallah hepimizin eylulle gelir bebişi:KK19:
Tatlim sende bi sorun yoksa o ilaclari falan nie kullaniyon vücudunun dengesini alt üst ediyosun yazik kiz sana herhangi bir ilac falan icme kocan da sorun varsa ona ilaclari veya baska biseyler ver . Bura sana ugurlu gelsin insallah tatlim

Merhaba kızlar.ben bu ay positif testleri gördüm ama maalesef kimsayal gebeliğe donustu :KK43: ve 27 Ağustosta kanamam başladı çok ağrılı ve pıhtılı. Haziranda da dusuk yaptim zaten Sevsev12 Sevsev12 biliyor. Umarım bu başlık hepimize uğurlu gelir :) şuan hala adetim. Tahmini bat 29 Eylül.

Merhaba kızlar.ben bu ay positif testleri gördüm ama maalesef kimsayal gebeliğe donustu :KK43: ve 27 Ağustosta kanamam başladı çok ağrılı ve pıhtılı. Haziranda da dusuk yaptim zaten Sevsev12 Sevsev12 biliyor. Umarım bu başlık hepimize uğurlu gelir :) şuan hala adetim. Tahmini bat 29 Eylül.
Ayy tatlim üzüldüm canim ya ne güzel cift cizgi cikmisti da halbuki .
Kimyasaldan sonraki ayda gebe kalma sansim daha fazla insallah bu ay olur canim

X