Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
gecen ay bende 12. Güne kadar yapamamistim ama doktor yumlarin cok iyi demisti.
Olma olma zateni tatlim kavanoz kürler kurban olsun baskasina da şifa olsun

Kiz benimkide oyle 28 gunde birdi ama 26ya indi uc dört aydir fazla stres yapiyom ben sanirsam yumlarim erken catliyor gecen aylarda ovu kullaniyordum hep 12. Gunde catliyorlardi bu ay hc bsey yapmayacam bakim bu ay ne olcak
Tatlim ovulasyon testini nezaman yapmak gerekiyor? Ne gösteriyor ve hergün mü yapilmasi gerekiyor?

gecen ay bende 12. Güne kadar yapamamistim ama doktor yumlarin cok iyi demisti.
Olma olma zateni tatlim kavanoz kürler kurban olsun baskasina da şifa olsun
Ya ben zaten geçen ay Dr a yumurtlamam normalmidir acaba diye sordum adetin 3.günü gel bakalım dedi gittim baktı gayet iyi hamile kalırsın sen sabret dedi . ben yinede üstüne kür'ü yaptım .artık dedim yinede olmazsa bu ay gidim aşılama yaptırmak istiyorum vakit kaybetmek istemiyorum çünkü . Dr demişti beklemek istemezsen erken tedaviye bağlayabiliriz yinede demişti

Bide ben şu ovı testini gereksiz buluyorum tabi eğer düzenli ilişki varsa, neden derseniz .. Zaten ben hergün ilişki yaşıyorsam ovu testine ne gerek var 12. Güne kadar hergün yap sonra olmadı bi var bi yok yap zaten 32,36 saat sperm canlı kalıyor EE bence gereksiz ovu testine . hem ovu testine yapmak hergün ona odaklı olmak psikolojiyi ciddi etkiler diye düşünüyorum. Zaten forumda ovu testi yapanların çoğu stresten sıkıntı yaşıyor artık bıkıp testleri bırakınca hamile kalmıyorlarmı

Haklisin cnm. Zaten hergünü veya her ikimci günü degerlendiren biri ovu testi bosuna yapmis oluyor.

Haklisin cnm. Zaten hergünü veya her ikimci günü degerlendiren biri ovu testi bosuna yapmis oluyor.
Düşünsene hergün onu yapacağım için sürekli aklında olacak bilinçaltı sürekli aynı şeyi kaydedecek bünyeye büyük sıkıntı bence , yapın ya mümkün olduğunca yapın ilişki parayla mı sanki :) Eşinizin de keyfi yerine gelir vallaa ohh yorulsanızda sıkılsanızda yapın o kadar ilaç kür test le uğraşılıyor daha mı kolay onlar sanki . yanılıyormuyum ama

Yanilmiyorsun kuzum haklisin. Hem nekadar stres yaparsan okadar olumsuz sonuc alirsin.
Benim bi is arkadasim vardi o anlatti. Illa bebek istiyorlarmis hep ugrasmislar senelerce. Olmayinca doktora gitmisler ikisi de saglikli hicbir sorun yok. Bunlar devam etmis hep bebek olsun diye (8-9 sene falan). Birgün demisler ki nasip degil heralde zorlamaya gerek yok. Bu düsünceyle 1 ay sonra hamile kalmis. Biz kendi kendimize stres yapiyoruz bence. Herseyi olacagina biraksak herkes catir catir dogurur

Aynen öyle allaha hem hayırlısını ver hakkımızda diyor hem de illaa ver diyoruz e belki zamanı değil hayırlısı bi sene sonra demiyoruz

Tatlim ovulasyon testini nezaman yapmak gerekiyor? Ne gösteriyor ve hergün mü yapilmasi gerekiyor?
Ben genelde 10. Gunden sonra yapmaya basliyorum canim normaldr sabah aksam yapilmasi gerekiyot cift cizgi gorunce boyle tam kirmizi olunca yumlarin catlayacagi anlamina geliyor iste tatlim en azindan yumlari yakalabiliyosun

Aynen öyle allaha hem hayırlısını ver hakkımızda diyor hem de illaa ver diyoruz e belki zamanı değil hayırlısı bi sene sonra demiyoruz
Aynen cok haklisin valla. Hem kader kismet diyoruz hemde olmayinca isyan ediyoruz..

Ben genelde 10. Gunden sonra yapmaya basliyorum canim normaldr sabah aksam yapilmasi gerekiyot cift cizgi gorunce boyle tam kirmizi olunca yumlarin catlayacagi anlamina geliyor iste tatlim en azindan yumlari yakalabiliyosun
Oooo kuzummm en iyisi sabah aksam iliskiye girmek
Ben bu ay yumurtlamami yanlis hesaplamistim ilk basta esime dedim gel degerlendirelim 4-5 gün öyle gitti sonra tekrar bi hesapliyim dedim baktim yanlis olmus eee okadar cok degerlendirmek yapmistik ki esim diyordu yeter artik ondan beri zaten zamana biraktik

Bende sıkıldım biraktim insallah hamile kalirim
Ya kiz bi yandan iyi bak bizim adet duzenli cok sorun olmuyor ama bu düzensiz 40-50 gunde bir adet olanlar napsinlar ya 1 ay boyunca hep iliski mi olsun bide ben sıkılıyorum kiz basta evet yapiyoz ama sonradan istemiyorum artk ovu testinde piki görünce kocayi takmıyordum. Bide kocalarda su ovulasyon doneminde cok anlayisli oluyorlar sankim bide benimki bu dönemde hep erkenden uyuyor yavv o yuzden donem bitince takmiyordum onu

Yok kiz sabah aksam iliskiye girsek kocada sperm kalmaz kurur gencecik yasindahem yumlar 24 saat yasiyor her güne gerek yok

inşallah ağustos grubundan buraya transfer oldum 6.ay denememiz bizim, geçen ay reglim battan 3 gün önce geldi 2 gün de erken bitti şimdi bat 20 eylül sağlıcakla umutla bekliyoruz

8 Eylül bat.
Bu ay memleketteydik, Hic değerlendiremedik ama bir kere de olsa ihtimal var. Dusuk bir ihtimal ama olsun.

İnşallah Canim işte bende bu ay ikisini denedim sabırla bekliyorum kısmet hepimizin yüzü gülsün inşallah

Ya bende sıkılıyorum tmm haklısın zırt port banyo yapmaktan çekecem artık saçım kuru kalmıyor diye sinir oluyorum oje süremiyoruuuum (derde bak ) saçımı bi fönleyip vs. Bakımlı kalamıyorum doğru düzgün ha bire çarşaf yastık pike havlu yıkamaktan makinam durmuyor hiiç .. Amaaa ter dökmeden bişey sahibi olamayız dimi diyorum kendi kendime de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…