Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Erken gebelik testi yaptığınızda mı 2 gün öncesinden görmüştünüz benim de 2 günüm kaldı ama yapıp yapmama arasında kaldım varsa çıkmaz belki diye :KK64:
Yok canım erken gebelik testi değildi normal gebelik testiydi. Yumurtlama zamanını biliyorsan ve üzerinden 12 gün geçtiyse yapabilirsin birde ben hamile olunca hissettim belirtimde yoktu kasık batması dışında canım

Yok canım erken gebelik testi değildi normal gebelik testiydi. Yumurtlama zamanını biliyorsan ve üzerinden 12 gün geçtiyse yapabilirsin birde ben hamile olunca hissettim belirtimde yoktu kasık batması dışında canım
Bazı belirtileri hissediyorum ama psikolojik de olabilir.. O yüzden negatif çıkarsa moralim bozulur diye yapmadım.. Ama bi umut doldu sizi okuyunca :)

Bazı belirtileri hissediyorum ama psikolojik de olabilir.. O yüzden negatif çıkarsa moralim bozulur diye yapmadım.. Ama bi umut doldu sizi okuyunca :)
İnşallah psikolojik değildir ve bu ay tutunur bebeğin canım benim:) kendini hazır hissedince yaparsın testi de :)

@Seymaaao Sevsev12 Sevsev12 melek ve mucizesi melek ve mucizesi Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara everytime_night everytime_night O oflu ve tabiiiki test yorumlamayı çook seven yvz13 yvz13 sabah kan testi için gittim yaptıramadım kafaya koydum madem dedim eczaneden test aldım . şimdi heveslenmekten çok korkuyorum ama gözyaşlarıma hakim olamıyorum bakın bakalım bu gördüğüm hayal mi ilk defa böyle gördüm
IMG_20180927_124303.jpg

:KK200:
@Seymaaao Sevsev12 Sevsev12 melek ve mucizesi melek ve mucizesi Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara everytime_night everytime_night O oflu ve tabiiiki test yorumlamayı çook seven yvz13 yvz13 sabah kan testi için gittim yaptıramadım kafaya koydum madem dedim eczaneden test aldım . şimdi heveslenmekten çok korkuyorum ama gözyaşlarıma hakim olamıyorum bakın bakalım bu gördüğüm hayal mi ilk defa böyle gördüm
Eki Görüntüle 2192808
si
Eki Görüntüle 2192808
kuzucummmm hamilesin :KK200:

Eki Görüntüle 2192808
Aaa nasıl sevindim anlatamam.Inan kendi testim kendi pozitifim gibi.
Gözün aydın hayırlı olsun kuzum.
Sağlıkla kollarına almayı nasip etsin inşallah Rabbim.
:halay::halay:

Kızlar merhaba kaç gündür şişkinliğim ve gaza benzeyen bi sancım vardı bugün dayanamadım test yaptım bata daha 7gün var ama bu test beni çok şaşırttı yorumlayabilir misiniz?

Eklentiler

• BFBCDEA6-FAFD-4A48-B4E7-407F0E2E9ABF.jpeg
    BFBCDEA6-FAFD-4A48-B4E7-407F0E2E9ABF.jpeg
    16,2 KB · Görüntüleme: 56
Eki Görüntüle 2192808
tebriklerr canım :) var bişiler tabiki ama idrarı fazla damlattın sanırım ondan dağılmış gibi

X