Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım sen nerdesin tmm üzüntünü anlıyorum ama bu kadar yıpratma kendini olur daha allahın izniyle yasında çok genç ki zaten , biliyorsun stres kötü etkileyen bi faktör hamile kalma olasılığını
Biliyorum canım biliyorum da kendime anlatamıyorum :KK43: bir an önce adet olsam bari diye bekliyorum 2 gün var daha.

Biliyorum canım biliyorum da kendime anlatamıyorum :KK43: bir an önce adet olsam bari diye bekliyorum 2 gün var daha.
İşte bu yüzdenn ben test yapmaya karşıyım günüm geçmedikçe , düşünsene belki de var ama erken olduğu için çıkmamıştır (örnek veriyorum ) üzüntüden farkında olmadan belki olanda gidecek stresten üzüntüden

İşte bu yüzdenn ben test yapmaya karşıyım günüm geçmedikçe , düşünsene belki de var ama erken olduğu için çıkmamıştır (örnek veriyorum ) üzüntüden farkında olmadan belki olanda gidecek stresten üzüntüden
O kadar haklısın kiiii! Ben kendime söz verdim erken test yapmicam :KK43: hatta eşime söz verdirdim yaptirtmicak bana. Bugün kan vermeye mi gideceksin?

O kadar haklısın kiiii! Ben kendime söz verdim erken test yapmicam :KK43: hatta eşime söz verdirdim yaptirtmicak bana. Bugün kan vermeye mi gideceksin?
Evet tabi regl gelmezse , bak ben hala istemiyorum en az 3 gün geçsin istiyorum ama bazı belirtiler kafamı karıştırdı çünkü ben hiç belirti yaşamadım şimdiye kadar . bak sabah 5 te yine adet sancısı vardı gözümü açtığımda olacakmıyım diye düşünürken geçti her sabah oluyor on gündür. Birde sanki bazı kokular ağır geliyor gibi yemek yaparken birde dün akşam sol kaşık ve karında iğne batar gibi oldu 4 defa ay ay ayayayyy dedim birden canımın yanmasıyla , hemen baktım çoğu hamile kalan arkadaşlardan belirtisi de bu batma vardı ister istemez heyecan yaptım iyisimi test yapım diye düşündüm . keşke bekleyebilsem 2 gün daha

Evet tabi regl gelmezse , bak ben hala istemiyorum en az 3 gün geçsin istiyorum ama bazı belirtiler kafamı karıştırdı çünkü ben hiç belirti yaşamadım şimdiye kadar . bak sabah 5 te yine adet sancısı vardı gözümü açtığımda olacakmıyım diye düşünürken geçti her sabah oluyor on gündür. Birde sanki bazı kokular ağır geliyor gibi yemek yaparken birde dün akşam sol kaşık ve karında iğne batar gibi oldu 4 defa ay ay ayayayyy dedim birden canımın yanmasıyla , hemen baktım çoğu hamile kalan arkadaşlardan belirtisi de bu batma vardı ister istemez heyecan yaptım iyisimi test yapım diye düşündüm . keşke bekleyebilsem 2 gün daha
İnşallah inşallah vardır ama bende de vardı bunlar ve hala da var. Hala her an acaba adet mi oldum diye koşuyorum lavaboya kasiklarim bacağıma kadar vuruyor ağrısı.umarim sende vardir Bebek canim

gurbet eller de o koca karilari bulamam da. Ama yurduma dönünce bulup gideyim.okuyorum kiz yazilarinizi takipteyim. Nerdeyim kulucka zamanlarim dı ya canısı, çalışıyordum:KK74:. İlk yariyi gun asiri degerlendirdim, simdi bekle gör zamanız bakalim Kısmet ekimde mi! :tokat:
Himm iyi bakalim arada geliyon bi cie diyip gidiyon yüzüne hasret kaldik be kuzu..
En güzel bölüm bitmis desene kiz:rolleyes::rolleyes:
Ve su an en igrenc bölüm zamanin hic gecmedigi bölüm hic sevmem:KK23:
Zamanin cabucak belirtilerle gecsin kuzum insallah

Arkadaşlar merhaba, bu topic çok canlı geldi biraz da burda yazayım dedim. Ben 3 yıllık evliyim ilk kez bu ay çocuk istedik, herkes gibi bir kısım belirtilerim var. Son 7 günün geçmesini bekliyorum. Herkes için hayırlı haberler diliyorum. Tez vakit isteyen herkes anne olur.

X