Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar merhaba, bu topic çok canlı geldi biraz da burda yazayım dedim. Ben 3 yıllık evliyim ilk kez bu ay çocuk istedik, herkes gibi bir kısım belirtilerim var. Son 7 günün geçmesini bekliyorum. Herkes için hayırlı haberler diliyorum. Tez vakit isteyen herkes anne olur.
Hoşgeldin tatlim aramiza uğur getirr insallah burasi sana . Senden guzel haberler aliriz insallah

Canııımm çok sağol valla içim içime sığmıyor ama bi yandan da korkuyorum pztsi tekrar yapacam test net görmem lazım emin olmak için bugün daha bir gün geçti adetin . emin olmadan kimseye diyemem
Biz daha esimle hickimseye soylemedik kalp atisini duyduktan sonra belki yakinlara söyleriz insallah

Kızlar merhaba kaç gündür şişkinliğim ve gaza benzeyen bi sancım vardı bugün dayanamadım test yaptım bata daha 7gün var ama bu test beni çok şaşırttı yorumlayabilir misiniz?
Tatlım çizg var bence orda batlarımız aynı banada yaptırıcaksın şimdi ya.... hadi inş bayağı belli çıkmış

Herkese günaydın

@Seymaaao Hoşgeldin canım
@karapisso Değişen hormonlardan sınır normal kuzum.Gecer nasılsa.Bol bol dua et sakinleşmek için.
Sevsev12 Sevsev12 Ben düşük yaptigimda yeme düzenim normal olduğu halde afedersiniz wcye çıkamadım ve acayip şiştim. Yatmakta kilo aldırıyor.Sonra hareket başlayınca az alırsın.
@oflu uyu kuzum bol bol boşver.Bende de yine uykusuzluk başladı.Gece geç yatıp erkenden kalkar oldum ne alakaysa.Kizim ogleci halbuki.Servis 12.30 da geliyor yatsam yatarım.Ama uyuamıyorum. Bazen o bile nimet.
everytime_night everytime_night Canım nasılsın. Nasıl gidiyor

Zeze _skcn Zeze _skcn Senden hayırlı haber gelsin günümüz mutlu başlasın inşallah
@Kurumus-Maskara Inan var ya eşim bile diyor sana ne oldu bi durgunlastin diye.Ama yapacak bişey yok.Hep hayırlısı diye dua ediyoruz.Hakkimizda hayırlısı buymuş demekki.Bende hala bi üzgünüm doğrusu.Saglik olsun.Cok inanmıştım bu ay kalacağıma niyeyse.Ama bu daha çok çalışsak biraz para biriktirmek,daha falan filan yapsakla ele geçecek bişey deg il.Kizimi anlamadım bile ben ama baksana 2 yılı coktaaan geçti olmuyor.Vardir Rabbimin bildiği.Teslimiz.
@Anneyimbenanne35 o göbek çektirme olayını bende yatırmıştım bu ay ama tutmadı bende.
Okul sayeseinde hareketlendim kuzum biraz.
S
Rabbim sana da nasip eder insallah fazla bekletmez seni kuzumm

Canııımm çok sağol valla içim içime sığmıyor ama bi yandan da korkuyorum pztsi tekrar yapacam test net görmem lazım emin olmak için bugün daha bir gün geçti adetin . emin olmadan kimseye diyemem
Ya git bi kan ver rahatla.
Sıkma kendini relax ol.
everytime_night everytime_night
Senin gec dollenmeydi dimi
Karindan 5 haftalikken anca gorundu benim ki ben erken yumurtladim biliyosun adet dongum de kisaydi.

@Seymaaao Sevsev12 Sevsev12 melek ve mucizesi melek ve mucizesi @Kurumus-Maskara everytime_night everytime_night @oflu ve tabiiiki test yorumlamayı çook seven @yvz13 sabah kan testi için gittim yaptıramadım kafaya koydum madem dedim eczaneden test aldım . şimdi heveslenmekten çok korkuyorum ama gözyaşlarıma hakim olamıyorum bakın bakalım bu gördüğüm hayal mi ilk defa böyle gördüm
Eki Görüntüle 2192808
Ayyy ne kadar mutluu oldummm kuzummm yaaa tutma o mutluluk gozyaslarini tatlim ya rabbim saglicakla kucagina almayi nasip eder insalllah artk

Kızlar merhaba kaç gündür şişkinliğim ve gaza benzeyen bi sancım vardı bugün dayanamadım test yaptım bata daha 7gün var ama bu test beni çok şaşırttı yorumlayabilir misiniz?
Ne guzel tatlim ya tebrik ederm seni darisi keseyi nabzi duymaya insallah. Ne guzel bir gün oyle ya cift çizgili .

Kızlar ben doktordan geldim daha kese yok oluşmamış çok moralim bozuldu çok çok küçük bişey var ama kese var gibide yok gibide dedi niye hala kese oluşmadıki sizce var diyemeyiz dedi ve kistim çıktı acaba bu bal çörek kürü hem bebek hem kistmi yaptı
Gec dollenme olmustur belki tatlim canini sikma oyle kuzum biraz bekle pazartesi tekrar gidersin

6.haftanın içindeyim millet kalp atışını dinliyor bende kese yok
Olumsuz düşünüp negatifi çağırma ama.
Millet ona bakarsan 8 gün önceden de öğreniyor. Ben ilkinde anlamadım bile hamile olduğumu. Kimseyle kıyas yapma.Ben düşük yaptigimda bi arkadaşım hamile kalmış kadın 13 gün gecikti.en sonunda sipsilik bi çizgi gördü.Dogurana kadarda bebeği hafta olarak geriden geldi.
Kızımın kalbini 7+6 da gördük biz.
Allah'a güven dua et.Olacagi varsa zaten olacak ama zehir etme kendine bu dönemini .

Olumsuz düşünüp negatifi çağırma ama.
Millet ona bakarsan 8 gün önceden de öğreniyor. Ben ilkinde anlamadım bile hamile olduğumu. Kimseyle kıyas yapma.Ben düşük yaptigimda bi arkadaşım hamile kalmış kadın 13 gün gecikti.en sonunda sipsilik bi çizgi gördü.Dogurana kadarda bebeği hafta olarak geriden geldi.
Kızımın kalbini 7+6 da gördük biz.
Allah'a güven dua et.Olacagi varsa zaten olacak ama zehir etme kendine bu dönemini .
Zaten bişey olduğu belliydi ya geç döllenme yada başka bişey adet günü 12.1 değrinden belliydi napiyim herşeyin hayırlısı

X