Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Test aldım eczaneden pazartesi yı bekleyemem ki bi kere içime kurt düştü . keşke bebiş düşmüş olsa tabi . kasıklarımda yine sancı girdi . yaa belki de test almak bana uğursuz geliyordur geçen ay da test aldım yaptım 5 dk sonra kırmızılar geldi. Şimdi aldım testi sancım başladı iyimi.. Başımı duvarlara vurasım var bendeki de ne şansmış

Herkese günaydın

@Seymaaao Hoşgeldin canım
karapisso Değişen hormonlardan sınır normal kuzum.Gecer nasılsa.Bol bol dua et sakinleşmek için.
Sevsev12 Ben düşük yaptigimda yeme düzenim normal olduğu halde afedersiniz wcye çıkamadım ve acayip şiştim. Yatmakta kilo aldırıyor.Sonra hareket başlayınca az alırsın.
O oflu uyu kuzum bol bol boşver.Bende de yine uykusuzluk başladı.Gece geç yatıp erkenden kalkar oldum ne alakaysa.Kizim ogleci halbuki.Servis 12.30 da geliyor yatsam yatarım.Ama uyuamıyorum. Bazen o bile nimet.
everytime_night Canım nasılsın. Nasıl gidiyor

Zeze _skcn Senden hayırlı haber gelsin günümüz mutlu başlasın inşallah
Kurumus-Maskara Inan var ya eşim bile diyor sana ne oldu bi durgunlastin diye.Ama yapacak bişey yok.Hep hayırlısı diye dua ediyoruz.Hakkimizda hayırlısı buymuş demekki.Bende hala bi üzgünüm doğrusu.Saglik olsun.Cok inanmıştım bu ay kalacağıma niyeyse.Ama bu daha çok çalışsak biraz para biriktirmek,daha falan filan yapsakla ele geçecek bişey deg il.Kizimi anlamadım bile ben ama baksana 2 yılı coktaaan geçti olmuyor.Vardir Rabbimin bildiği.Teslimiz.
Anneyimbenanne35 o göbek çektirme olayını bende yatırmıştım bu ay ama tutmadı bende.

Kizlar devlete gidicem demistim bebegi ve kalp atisi gordum dedi ama ben bisey goremedim devlet oldugu icin kagit bile vermedi. 4 tup kan bide idrar verdim.

bugunu saymazsam 4 gün var idrar testi yine negatif çıktı bu ayda yalan oldu galiba hiç umut yok dimi kızlar.

Canım benim bat yarın, bugün daha belirgin pozitifi gördüm şükür, 4 gün kala benim de negatifti, 3 gün kala çook az çıktı, sadece ben görebildim kuruyunca kaybolmuştu
İnşallah seninde öyle olur

Canım benim bat yarın, bugün daha belirgin pozitifi gördüm şükür, 4 gün kala benim de negatifti, 3 gün kala çook az çıktı, sadece ben görebildim kuruyunca kaybolmuştu
İnşallah seninde öyle olur

yaa ama siz böle diyince geri umutlanır gibi oldum. şubattan beeri korunmuyorum artık olsun istiyorum. bu ay övülasyonla takip ettim . Allahım hepimizin gönlüne göre versin inşallah canım. o zaman cumartesi falan bakmak lazım. kanda çıkarmı acaba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…