Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hic bu kadar uyunur mu ya oglumu okula birakiyorum film izlerken uyuyakaliyorum.
Bi gun cocugu okulda unutacagim. Alarm kurucam artik :eek:

Hic bu kadar uyunur mu ya oglumu okula birakiyorum film izlerken uyuyakaliyorum.

ben uyuyamıyorum halsizlik baş dönmesinden. çok güzeldir o uyku. ohhh uyu gitsin. benim kızım öğlen uykusundayken uyuyordum ben geçen haftalarda. bitti o uyku hali. Elhamdülillah.

Bende çok uyumaya başladım ya kız geliyor okuldan çorba faln içiyoruz o oyun oynarken içim geçiyor resmn birde üşüme tutuyor dondum yine bugun

Çok bişey yiyemiyorum canım eşimde kızıyor ama zorlasam bile çok az hatta geçen akşam misafir geldi kilo vermisin yüzün çökmüş dediler sizde nasıl durumlar
çok solgunum. Kilo durumum aynı bir iki kg fark ediyor. zorla yemiyorum , öğlen ancak kahvaltı yapıyoruz. sabahları takviye olarak , çörekotu yağı üzerine keçiboynuzu pekmezi. emilimi kolay olsun diye limonlu su içiyorum ..çok tok ve dinç tutuyor. baya sinirli ve tahammülsüz oldum ben. hemde çok. eşim bile patlamaya yer arıyorsun diyor. neden böyle oluyorum üzülüyorum halime çoçuklarıma. yemekleri vs yapıyorum Allahtan . o sorun yok.

tabiki etkiler. doğru sonuç için sıvı almadan 2 saat sonraki idrar ile yapılması lazım. prosedürde yazıyor olması gerek.
Aslında testte sıvı almayı yavaşlatın yazıyor tamamen kesin yazmıyordu sanırım ben ona güvendim biraz. 1-1buçuk saat kesin içmedim ama 2 saat içmedim diyemem yani sanırım yanlış yaptım o zaman. Pazar günü unutup su içmiştim hatta sonra 1 saat sonra yapmıştım. Gelecek ay doğru düzgün yapayım o zaman bir de öyle deneyeyim. O kadar alışmışım ki dakika başı su içmeye unutuyorum içmemem gerektiğini daha dikkat etmem lazım. Çok teşekkür ederim.

Aslında testte sıvı almayı yavaşlatın yazıyor tamamen kesin yazmıyordu sanırım ben ona güvendim biraz. 1-1buçuk saat kesin içmedim ama 2 saat içmedim diyemem yani sanırım yanlış yaptım o zaman. Pazar günü unutup su içmiştim hatta sonra 1 saat sonra yapmıştım. Gelecek ay doğru düzgün yapayım o zaman bir de öyle deneyeyim. O kadar alışmışım ki dakika başı su içmeye unutuyorum içmemem gerektiğini daha dikkat etmem lazım. Çok teşekkür ederim.
rica ederim , bende çok zorlanmıştım ov testinde. sıvı almadan duramıyor insan takıntı oluyor bende. sonra bana göre deği dedim birdaha yapmadım. bir ay tek yaptım galiba net hatırlamıyorum.

Sanmıyorum canım adetim bittikten sonra 4.gün başladım testlere normalde adetim 26 gün sürer ve pazartesi de 12.günümdü. En iyisi bir doktora görüneyim ancak öyle anlayacağım sanırım yumurtlama olup olmadığını canım çok teşekkür ederim ilgilendiğin için:)
Canim progesteron testi ile yumun catlayip catlamadigini anlayabilirsin

çok solgunum. Kilo durumum aynı bir iki kg fark ediyor. zorla yemiyorum , öğlen ancak kahvaltı yapıyoruz. sabahları takviye olarak , çörekotu yağı üzerine keçiboynuzu pekmezi. emilimi kolay olsun diye limonlu su içiyorum ..çok tok ve dinç tutuyor. baya sinirli ve tahammülsüz oldum ben. hemde çok. eşim bile patlamaya yer arıyorsun diyor. neden böyle oluyorum üzülüyorum halime çoçuklarıma. yemekleri vs yapıyorum Allahtan . o sorun yok.
Ben bugun farkettim salça kokusu bi bulandırdı oldu inşallah zorlanmayız

Zeze _skcn Zeze _skcn Canım.direk git beta hcg baktircam de.
Inşallah müjdeli haberi alırsın :dua:
Beni de etiketle:KK200:
Canımm inş yaa bana dua edermisin belki Duan benim mutluluğum olur kimin duası kabul olur bilinmez Bellini olur . yaa ümitlenmek istemiyorum ama bişi oldu çok heyecan yaptım ben yaa
Bundan bi buçuk saat önce sol kasıpımda ve aynı hizada karnımda batma oldu iğne saplanır gibi 4 defa oldu ard arda öyleki istemszce ay ay ayayayyy dedim eşim ne oldu sevgilim ya dedi bişi yok dedim söylemedim bişi ama hemen netten bKtım Burda bir kaç kişide olmuş ve ardından test yaptığında hamile olduğunu öğrenmiş sadece bi kişi de testi tahlili negatif çıkmış oda e o zaman o iğne barmaları neydi demiş oda kafama takıldı . millet olarak olumsuza odaklıyız ya

O zaman yumurta çatlamadı mı yani canım? Kasık ağrım olunca çatlamıştır herhalde diye düşündüm pazartesi sabah başladı kasık ağrım çünkü bu LH ne kadar süre aynı koyulukta kalıyor peki acaba yapmadığım 24 saat içinde yükselmiş sonra çatlamış olabilir mi ki?
Insallah oyle bisey yoktur ama kiste cevirmis olabilir canim

X