Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba aşağıdakiler ovulasyon testlerim şimdi deniyorya kontrol çizgisi test çizgisiyle aynı koyulukta olunca yumurtlama oluyor diye benim aynı koyuluğa ulaşmadı fotografta görüldüğü gibi. Sizce Pzts pik olmuş olabilir mi? Beklenen ovulasyon tarihim de o gündü ve baya kasık ağrısı yaşadım gün boyu. Bu durumda illaki aynı koylukta olması gerekmiyor herhalde? Bu arada ilişki 19-20-22-23-26 Eylül’de oldu tam ovu.gününde olamadı yani şartlar öyle gerektirdi:) acaba yumurta sperm bulabilmiş midir ki çatlayınca

Hiç pik olmamış gibi duruyor canım

Hiç pik olmamış gibi duruyor canım
O zaman yumurta çatlamadı mı yani canım? Kasık ağrım olunca çatlamıştır herhalde diye düşündüm pazartesi sabah başladı kasık ağrım çünkü bu LH ne kadar süre aynı koyulukta kalıyor peki acaba yapmadığım 24 saat içinde yükselmiş sonra çatlamış olabilir mi ki?

İkisininde aynı koyulukta olması lazım canım yada t kısmı daha koyu olmalı acaba daha geç yada erknmi yumurtladın

İkisininde aynı koyulukta olması lazım canım yada t kısmı daha koyu olmalı acaba daha geç yada erknmi yumurtladın
Sanmıyorum canım adetim bittikten sonra 4.gün başladım testlere normalde adetim 26 gün sürer ve pazartesi de 12.günümdü. En iyisi bir doktora görüneyim ancak öyle anlayacağım sanırım yumurtlama olup olmadığını canım çok teşekkür ederim ilgilendiğin için:)

idrarını en az 2 saat sıvı almadan tutup öyle test yapıyorsun değil mi. çünkü hiç pik günü olmamış gibi testlerde.

duskapani Kuzum sen de hiç pik görünmüyor. Pik olduğunda ikisi aynı koyulukta oluyor.18.gün yumurtlayan bile var.
Öyle canım geç yumurtlayan da var ama bugün fotografta görünmeyecek kadar silikleşti çizgi bu saatten sonra tekrar yükselir mi ki pek umudum yok:/ Endişelendim böyle çıkınca neden çatlamadı acaba yeterli büyüklüğe ulaşmadı mı ki? Doktora bu testleri söylesem bakar herhalde di mi çatlamış mı ne olmuş diye ay ne zormuş bu bebek işleri ben de hemen olur sanıyordum bu kadar olması mucize bir şey olduğunu hiç düşünmemiştim(

idrarını en az 2 saat sıvı almadan tutup öyle test yapıyorsun değil mi. çünkü hiç pik günü olmamış gibi testlerde.
Evet öyle yapıyorum yani bazen 1 ya da 1 buçuk saatte yaptığım da oldu uzun süre su içmeden duramıyorum çünkü ama o etkilememiştir herhalde bilmiyorum ki

Evet öyle yapıyorum yani bazen 1 ya da 1 buçuk saatte yaptığım da oldu uzun süre su içmeden duramıyorum çünkü ama o etkilememiştir herhalde bilmiyorum ki
tabiki etkiler. doğru sonuç için sıvı almadan 2 saat sonraki idrar ile yapılması lazım. prosedürde yazıyor olması gerek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…