Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
evet yeni takıntım hayırlı olsn.. acaba boş gebelik mi değil mi?? 1 haftada böyle kendi beynimin etini yerim heralde :/

Kaçtı peki değerin canım . Ben o ilacı reçeteli satılıyor diye biliyorum.

melek ve mucizesi canım arkadaşım umarım en yakın zamanda muradın nasip olur . 0fLu acele etme bence. madem haftaya c.tesi çağırdı doktor o zaman git. Hem bir doktorda karar kılmak daha iyi kafan karışmaz , az sabır teslimiyet öok tahatlacak bizi. bu yol sabır heyecan yolu. ben bekliyorum 6 ekimi , sağlıklıdır inşallah o zaman duyarım kalp atışını.
bu arada kızlar midem çok bulanıyor . telefonu elime alınca bile. inşallah bebişiler sağlıklı olsun da buda geçer. Anneyimbenanne35
inşallah güzel habelerlerle gelirsin .

4.7 idi canım yok ben hala arada reçetesiz aldığım oluyor
Hemen alıyım o halde bende. Bu u öğrendiğim çok iyi oldu. Hamileyken bende euthrox kullanıyordum . Ama burda gösterdim sonuçlarımı yazmadı doktor . En iyisi kendim alıyım. Regl düzensizliği filan yapıyormu acaba canım ?

Hiç yapmadı gebe kalmamla önce 50 ye sonra 100 mgye çıktı benim ilaç

Kuzum 2 solda 1 sagda yunuslarım büyümüş ama tam kıvama gelmemis soldakiler 15 16 sağdaki 14 mm mutluyum buyumelerini bilmek bile çok guzelll cuma bidaha gidicem

Ben zaten devlete de gidiyorum. İki doktor yani tiroid icin kan vermem lazim. İkisini bir halledicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…