Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar benim adete 3 gün kaldi dün aksamdan beri galiba böyle islaklik hissediyorum hep silince ama su sanki ne kivam ne renk var sadece su. Bayahissediyorum ama bugün de adet agrilarim basladi kasigim belim dizlerim gögüslerim de sisti galiba olmadi bende adet olacagim. Test de negatif cikti ve ümidim kalmadi artik
Adete uc gun kala coooook silik cikmisti. Yarin testi tekrarlayin ya da bekleyin.

Bende gecen ay kimyasal gebelik yasadim galiba. Daha öyle birsey basima hic gelmemisti 3 gün kala 2 testimde pozitif cikmisti silik sekilde ertesi gün tekrar negatif cikti 3 gün sonra da adet oldum. Bu kez cok ümitliydim ama yine olmadi:110:

Eklentiler

• 945EEE3B-A6E2-4534-96E2-40C5AA6D7644.jpeg
    945EEE3B-A6E2-4534-96E2-40C5AA6D7644.jpeg
    24,4 KB · Görüntüleme: 67
Canım benimde oyleydi hatta kimyasal die mi düşündüm sonraki gun yaptigimda daha da koyulasti tatlim . Su an pek fark olmaya bilir canim icini ferah tut insallah sende bizimlesin tatlim
Cok teşekkür ederim kizlar iyi ki varsiniz karapisso karapisso Kani verdim. Bir cafeye gelip oturdum biseyler icip eve gececem

Kızlar ben bugün pek girmicem. Evimle ilgilenicem temizlik falan yapicam. Sonrada güzel bir kek yapıp :hamarat:annemgile gideceğiz akşam yemeğine:kk77: tabi daha çok var ama ben ünlü bir blogger olduğum için takipçilerime söyleyim de merak etmesinler dedim :deli:. Görüşürüz kızlar :KK200:

kızlar yarın hanginizin kontrolü vardı? benimle hemen hemen aynı haftada olan birisi daha vardı sanki ama kimdi hatırlayamadım :KK45::KK45:

X