Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben ovu testi yaptım 12.gün oldu 4 Ekim bakalım bekliyorum :) ne içsem şişkinliğime çare olmuyo midemde bi gariplik var ama anlamadım herşeyi gebeliğe yorduğum için bu ay hiç umursamadım yorumunu görünce resmen aynı şeyleri yaşıyoruz
Valla sevindim ben aynı şeyleri yaşıyorsak belki hamileliktendir cnm... test yapmak istyrm artık 5 gün kalaya kadar beklicem zorlayıp... göğüs hasasiyetin varmı peki

Valla sevindim ben aynı şeyleri yaşıyorsak belki hamileliktendir cnm... test yapmak istyrm artık 5 gün kalaya kadar beklicem zorlayıp... göğüs hasasiyetin varmı peki

Hayır canım başka hiçbir belirtim yok. Geçen ay 5gün kala kan tahlilinde 2,17 çıkmıştı yükselmemişti baya üzülmüştüm o yüzden teste kalkışabilir miyim bilmiyorum :/ buarada ne kadardır evlisiniz kaçıncı denemeniz olucak

Hayır canım başka hiçbir belirtim yok. Geçen ay 5gün kala kan tahlilinde 2,17 çıkmıştı yükselmemişti baya üzülmüştüm o yüzden teste kalkışabilir miyim bilmiyorum :/ buarada ne kadardır evlisiniz kaçıncı denemeniz olucak
Ben bir senelik evliyim şubat ayında hamile kaldım 6 haftalıkken kalp atışı durdu kürtaj oldum malesef ikinci denememde olmuştu... şimdi 3 ay korunup tekrar başladık bu 3. Ay beklemedeyim işte cnm senin de ilk mi olucak

Ben bir senelik evliyim şubat ayında hamile kaldım 6 haftalıkken kalp atışı durdu kürtaj oldum malesef ikinci denememde olmuştu... şimdi 3 ay korunup tekrar başladık bu 3. Ay beklemedeyim işte cnm senin de ilk mi olucak

Geçmiş olsun canım demekki kalabiliyorsun öyle düşün. Biz 7 Temmuz’da evlendik taze sayılırız eşim çok istiyor geçen ay denedik birçok belirti hissetmeme rağmen olmadı doktora genel bi kontrole gittim kan testi vs yapmadı sadece ultrasonla baktı hiçbir sorun yok spermler kaliteli olursa kalabilirsin dedi.

yapmadım henüz erken diye düşünüyorum.. biraz da tedirginim negatif çıkarsa diye ama kasıklarımda ağrı yanma arası bişi var anlamadım birde cildim çok bozuldu bu ara bilemedim.. sende durumlar nasıl
Ben 3 gündür test yapıyorum (erken olduğunu bile bile) sonuç negatif. Çok belirtim var bel agrisi,göğüslerde hassasiyet,çok fena kasik agrilari. Ben şimdiden hamile olmadığıma inandırdım kendimi. Eşimde henüz erken ondan çıkmadı diyor

En son yaptigim test bu kızlar. 4-5 saat idrarla yaptım

Eklentiler

• C700D567-CA62-4A88-9825-F02EA8D62E63.jpeg
    C700D567-CA62-4A88-9825-F02EA8D62E63.jpeg
    50,5 KB · Görüntüleme: 62
Ben 3 gündür test yapıyorum (erken olduğunu bile bile) sonuç negatif. Çok belirtim var bel agrisi,göğüslerde hassasiyet,çok fena kasik agrilari. Ben şimdiden hamile olmadığıma inandırdım kendimi. Eşimde henüz erken ondan çıkmadı diyor
erken olduğu için çıkmamıştır.. sıkıntı yapma biraz zaman geçsin öyle dene bende yapmıyorum bilerek çünkü / çıkacak. umarım // görürsün ilerleyen günlerde :anneadayı:

Kızlar belirtilerinizi okudum benim iki hamileligimdede diğer aylardan çok farklı olarak hiç belirti olmamıştı halsizlikten başka. Her ay göğüslerim kasigim belim ağrırdı hamile kaldığım ay belimde sorun yoktu .herkeste bu farklilik gösterir tabi zamanla kendini dinleye dinleye tanıyor insan. Bu ay ayın 20 sinde olmam gerekirdi testte yaptım tek cizgi dun çok az kahve leke geldi bugün yine adet olmadım aşırı belim ağrıyor muhtemelen adet olucam ama gecikti bayağı ilk kez

Kızlar belirtilerinizi okudum benim iki hamileligimdede diğer aylardan çok farklı olarak hiç belirti olmamıştı halsizlikten başka. Her ay göğüslerim kasigim belim ağrırdı hamile kaldığım ay belimde sorun yoktu .herkeste bu farklilik gösterir tabi zamanla kendini dinleye dinleye tanıyor insan. Bu ay ayın 20 sinde olmam gerekirdi testte yaptım tek cizgi dun çok az kahve leke geldi bugün yine adet olmadım aşırı belim ağrıyor muhtemelen adet olucam ama gecikti bayağı ilk kez

inşallah geç döllenme falandır. insan bekliyor diye vücutta değişkenlik gösteriyor

Evet gittim canim bu durumu gayet normal karsiladilar ama ben dusuk önleyici istedim dun onu kullandim gerci dünkü lekeden sonra gelen giden yok daha cok şükür insallah da olmaz
Geçmiş olsun canım çok dikkat et kendine

X