Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben femara kullanıyorum dün bitti gece kanama olmuş ilacın prospektüs ünü okudum hemen hemen her kullanana kadında yaygın yan etkiymis çok korkmuştum ama geçti şimdi baktım gelmiyor artık çarşamba kontrolüm var yumurta kontrolü ama kanama gelince çok korkmustum

Neden korkuyorsun canım ağrılı olur diyeyse ben takarken pek hissetmedim açıkçası. Evet 3 yaşında ve 2 yaşında iki oğlum var Allah ömürler versin

Allah sana bagışlasın benımde 2,5 yaşında kızım var. evet agrılı olur diye genital muayene falan sıkıntılı oluyor benım. biraz tırsağım ben. :)

Ben 3 gündür test yapıyorum (erken olduğunu bile bile) sonuç negatif. Çok belirtim var bel agrisi,göğüslerde hassasiyet,çok fena kasik agrilari. Ben şimdiden hamile olmadığıma inandırdım kendimi. Eşimde henüz erken ondan çıkmadı diyor
Eşin doğru söylüyor kuzum daha erken daha batina var . Ümitsizlik yok

Kızlar ben femara kullanıyorum dün bitti gece kanama olmuş ilacın prospektüs ünü okudum hemen hemen her kullanana kadında yaygın yan etkiymis çok korkmuştum ama geçti şimdi baktım gelmiyor artık çarşamba kontrolüm var yumurta kontrolü ama kanama gelince çok korkmustum
Doktorunu ara sor bebisim ihmal etme

Tsk ederm kuzum etmeye calisiyorum surekli uzaniyorum bugün okula gitmedim zaten yarin işte bakalim gitmeye calisacam
Öğretmen misin balım bende hep ayakta çalışıyorum bel ağrılarım zorluyor bebeğim iyi olsunda katlanırım herşeye diyorum artık

Sigara icen ben sigarayi ogrendigim an biraktim simdi kokusu midemi bulandiriyor. Esimle bu yuzden kavga etmeye basladim

Sigara icen ben sigarayi ogrendigim an biraktim simdi kokusu midemi bulandiriyor. Esimle bu yuzden kavga etmeye basladim

bende ilk gebeliğimde öyle oldum bebegi öğrendiğim an bırakrım ağzıma sürmedim ama süt vermeyi kesince geri başladım :KK43: bırakana okadar kötü kokuyorki gerçekten bende çok kavga ederdim

Öğretmen misin balım bende hep ayakta çalışıyorum bel ağrılarım zorluyor bebeğim iyi olsunda katlanırım herşeye diyorum artık
Evet balim ogretmenim sinif ogretmeni yani bende hep ayakta oluyorum genelde malesef iste bugun de gitmiyim dedim dinleneyim benimki tam yerlessin bide ogleden sonra genel cerraha gidecem benim troit ilaci icin bakalim orda da kan veririm muhtemelen yine
Sen ne is yapiyon nie surekli ayakta kaliyon

bende ilk gebeliğimde öyle oldum bebegi öğrendiğim an bırakrım ağzıma sürmedim ama süt vermeyi kesince geri başladım :KK43: bırakana okadar kötü kokuyorki gerçekten bende çok kavga ederdim
Umarim tekrar baslamam.
Kokusundan midem bulaniyo artik

Evet balim ogretmenim sinif ogretmeni yani bende hep ayakta oluyorum genelde malesef iste bugun de gitmiyim dedim dinleneyim benimki tam yerlessin bide ogleden sonra genel cerraha gidecem benim troit ilaci icin bakalim orda da kan veririm muhtemelen yine
Sen ne is yapiyon nie surekli ayakta kaliyon
Bende bu hafta devlete gidicem kadin doguma. Bebegi kalp atisi gorurse rutin testleri yapar diye dusunuyorum ama benimde baktirmam lazim

Bende bu hafta devlete gidicem kadin doguma. Bebegi kalp atisi gorurse rutin testleri yapar diye dusunuyorum ama benimde baktirmam lazim
7.haftaya giriceksin dimi duyulur kalp atışı bende kontrolde inşallah 7 olucam duyarız dedi doktor bu hafta keseyi gördük

Umarim tekrar baslamam.
Kokusundan midem bulaniyo artik

inşallah. başlamamak en iyisi. sağlığın için. ama eş ve arkadaş ortamı etkiliyor. ben işe başlayınca cevrede herkes içiyo bi nefes alım derken baktım paket alıyorum

X