Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Güzel anneler ve anne adayları :KK25: biraz yoğun çalışıyorum yazamıyorum ama boş vakit buldukça okuyorum sizleri yakın takipteyim :KK36: benim 2 gün önce hafif kahverenkli kanamam oldu ama lekelenme gibi oldu geçti 1 pedi doldurmadı
İdrar testi yaptım negatif
Kan verdim dayanamadım 4.06 gelmiş 5 in üstü gebelik diyor ama acaba ilk günler olabilir mi sizce ne dersiniz :KK58:
Aklım bir karışık ama gebeyim gibi bir his de var içinde :KK45:

Benim yumurtlamam da gec oluyo adetim de gec ve duzensiz oluyo. Bu ay ovu kullandim. Iliski icin degil, kacirmamak icin zaten 2gunde bir deniyoruz ama adet gunumu belirleyeblmk icin yptm. 20sinde kopkoyuydu. 4u bat olmasi gerekiyor, 4u gecerse supheleneblcem, gecen ay 18gun gec oldu bosuna 2gebelik testi yptm, meger gec yumrtlamisim ve yumrtlma gunlerimi bos gecmisim. Bakalim bu ay neler gorecegz. Allah hayirlisini versin
Aynen canım aynıyız seninle bende bugün aşırı bi halsizlik var başım dönüyo anlamadım psikolojikmidir nedir.

Güzel anneler ve anne adayları :KK25: biraz yoğun çalışıyorum yazamıyorum ama boş vakit buldukça okuyorum sizleri yakın takipteyim :KK36: benim 2 gün önce hafif kahverenkli kanamam oldu ama lekelenme gibi oldu geçti 1 pedi doldurmadı
Kan verdim dayanamadım 4.06 gelmiş 5 in üstü gebelik diyor ama acaba ilk günler olabilir mi sizce ne dersiniz :KK58:
Yaa inşallah hadi bakalım olur canım belki belli olmaz tam bileğim yok benimde yeni evliyim ama 5 e yakın sanki:)) benimde kahverengi lekelenme oluyo acaba mı diyorum adetime de az kaldı o da olabilir tabii

Bende bu hafta devlete gidicem kadin doguma. Bebegi kalp atisi gorurse rutin testleri yapar diye dusunuyorum ama benimde baktirmam lazim
Ne guzel kuzum insallah duyarsin o minnakinin kalp sesini. Biz daha kese icin bekliyoz su gunler gecmiyor yahuu

Olabilir kuzum neden olmasin yarin tekrar kan ver yukselmisse bebis vardir kuzum ki vardir bence

Olabilir ne kadar vardı gününe yerleşme olabilir

:dua::dua:
Yaa inşallah hadi bakalım olur canım belki belli olmaz tam bileğim yok benimde yeni evliyim ama 5 e yakın sanki:)) benimde kahverengi lekelenme oluyo acaba mı diyorum adetime de az kaldı o da olabilir tabii

Bakalım canım olur mu olur :KK68:hayırlısı olsun ins :dua:

Olabilir kuzum neden olmasin yarin tekrar kan ver yukselmisse bebis vardir kuzum ki vardir bence

Ay bakalım yükselecek mi :KK72: insan elinde değil çok heyecanlanıyor negatif bile çıksa

benım gecen ay 5,8 di ama negatifti. bence bu kişiye göre değişiyor çünkü 2 çıkıp değeri yükselende çok var. 2 gün sonra bidaha kan ver bence. inşallah gönlündeki olur

Herkese iyi haftalar

Ay ben ilk defa bi yoğun regl oldum kızlar bittim resmen.Bu atı kapatmış olduk artık.Gelecek ay 1 ay akışına burakcan sonra gidip tüm testleri yeniliycem .

Yeni ay yeni umutlar:halay:

Meraba kızlar az önce tahlilde beta hcg 684 çıktı ama dün kahve bi akıntı geldi, ve sanki heran adet olcakmış gibi hissediyorum:KK43: daha önce düşük yaptığım için çok korkuyorum.. rabbim hayırlısını ver nolur. Saat 13'te dr randevum var, inşallah korkulcak bişi yoktur:KK43:(( korkuyorum bana dua edin lütfen, düşük yaşamak çok zor

Meraba kızlar az önce tahlilde beta hcg 684 çıktı ama dün kahve bi akıntı geldi, ve sanki heran adet olcakmış gibi hissediyorum:KK43: daha önce düşük yaptığım için çok korkuyorum.. rabbim hayırlısını ver nolur. Saat 13'te dr randevum var, inşallah korkulcak bişi yoktur:KK43:(( korkuyorum bana dua edin lütfen, düşük yaşamak çok zor
Hayırlı olsun kuzum.Pozitif düşün

Canım iyi düşün iyi olsun adet ağrısı bende de oluyor, inşallah problem yoktur.

Merhaba kızlar hamile olanlar arkadaşlarım doktora ne zaman gittiniz benim bugün bat günüm. Henüz kanda vermedim azıcık yükselsin diye. Ve arada adet ağrım ve sol kaşığım ağrıyor. Çalışıyorum da izin sıkıntım oluyor

X