Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bende hiç belirti yok ne göğüs hassasiyeti ne başka bir şey sadece kasık ağrım var o da ayaklarımdan çok üşütüyorum bu ay hiç ısınmadı ayaklarım ondan herhalde :KK43: üzülmek için erken mi herkeste belirti olmuş gördüğüm kadarıyla. Bu arada bat yanlış hesaplamışım 28 değil 30muş, o zaman yumurtlamayı da yanlış hesaplamış oldum :kızgın:

Kızlar bende hiç belirti yok ne göğüs hassasiyeti ne başka bir şey sadece kasık ağrım var o da ayaklarımdan çok üşütüyorum bu ay hiç ısınmadı ayaklarım ondan herhalde :KK43: üzülmek için erken mi herkeste belirti olmuş gördüğüm kadarıyla. Bu arada bat yanlış hesaplamışım 28 değil 30muş, o zaman yumurtlamayı da yanlış hesaplamış oldum :kızgın:
canim bende de hamileligimi ogrendigimde hic belirti yoktu . sartlandirma kendini hic belirti olacak diye

Tatlım benimde ayaklar hep buz gibi normalde hatta yazin da oyle bir yerde okumustum yumurtalar sicakligi seviyor die bende adet olunca hep corapli idim taki yum dinemine kadar çünkü spermlerde sicakligi sevmiyor o donemde corap giymedim. Bide kuzum yumurtlamani kendin kontrol et takvime bagli kalma cunku her insanda ayni olmayabiliyor. Yumurtlamadan once akinti oluyor o zamanlari degerlendir taki kuruluk olana kadar

Canım başka Dr ile gorus sonuçta rahim filmi ile açılıyor çoğu tüpler ikiside mi tıkalı imiş

evet canım ikisi de tıkalıymış.. aynen başka doktora gideceğim.. nedense içimde bu ay değilde diğer aya hamile kalacakmış gibi bir his var dua et tatlim yaa..

sen nasılsın durumun nasıl??

Hsg cekildigim de cok arastirmistim böyle olan cok ta vardi benim ilk gun gelmişti sonra kesilmisti. Tupleri acmak icin asilamadaki gibi uzun bisiyle giriyorlar sivi vermek icin bir de ultrasonla. Yani zedelenmiş olabilirsin rahim girisin de, sende narkozluydun tepkisiz rahat calismislar batiyomu bilmeden. korkma umutsuz da olma guzel dusun. Banada gelebilir korkma demisler di rahat ol.

bende perşembe çektirdim hsg bugün daha az kahverengi leke oluyor ama cuma günü korktum açıkcası afedersiniz resmen parça düştü wc de.. inşAllah biter kendimi hiç rahat hissetmiyorum normalde bu zamanlarda yumurtlamam lazım ama akıntım falan yok.. bu ay beni ne bekliyor hiç bilmiyorum

Allah kalbimizden geçeni bile duyar o Semidir. zamanı var bacım emin ol. ben bu yollardan geçtim. sizi öyle iyi anlıyor ve öyle içten dualar ediyorumki... ben birde çok okudum ya . 70.000 besmele okudum bebeğim olsn diye. neler neler okudum. hayattan zevk almıyordum . eşim bıkmıştı düşünmem istemem onu daraltıyrodu. oda çok istiyordu ama çok kasmıştım ben. oyyy akraanıza Allâh şifa versin. ne zor imtihan ya. kaç aylıkalrdı. anne neden hayati tehlikede.
Anne de iltahapli romotizma cikmis kasigini eritmis bebekler anneyi zehirlemiş neden zehirlemiş anlamadim. biri kiz biri erkekmiş erkek olanı kaybetmişler. Allah yuzlerine baksin amin sagol yavrum dualarin icin.

evet canım ikisi de tıkalıymış.. aynen başka doktora gideceğim.. nedense içimde bu ay değilde diğer aya hamile kalacakmış gibi bir his var dua et tatlim yaa..

sen nasılsın durumun nasıl??
Ediyorum canım takip ediyorum seni rabbim gönlüne göre versin

İyiyiz şükür canim

X