Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyi bende canım yum bitti bat 4 Ekim bakalım pek umudum yok geçen ayki belirtiler asılsız çıktığı için :/ sadece şişkinlik var 3 gündür
Boşver hiç belirti arama o belirtiler insana kafayı yedirtiyor 1 senedir her ay deli gibi belirtilerim oluyor ama fos çıkıyor :) bi de daha var batlarımıza beklicez artık sakin bi şekilde. Sende yumurtlama akıntısı oldu mu

Boşver hiç belirti arama o belirtiler insana kafayı yedirtiyor 1 senedir her ay deli gibi belirtilerim oluyor ama fos çıkıyor :) bi de daha var batlarımıza beklicez artık sakin bi şekilde. Sende yumurtlama akıntısı oldu mu

Evet hatta yumurtlama bittiği halde 2 gündür devam ediyor. Kafaya takıp stres olmamak en iyisi canım :)

Evet hatta yumurtlama bittiği halde 2 gündür devam ediyor. Kafaya takıp stres olmamak en iyisi canım :)
Tabi ya kendi kendimizi yiyoruz sadece :) bende akıntı 10. Gün geldi ondan sonra hep su gibi akıntım oldu yumurtam çatlamamış olabilir mi diye düşündüm ama bakalım 8inde belli olur.

İyi tatlım yum dönemindeyim çalışmalara devam:) ama hsg sonrası lekelenmem devam ediyor o yüzden bu ay pek umudum yok
Hsg cekildigim de cok arastirmistim böyle olan cok ta vardi benim ilk gun gelmişti sonra kesilmisti. Tupleri acmak icin asilamadaki gibi uzun bisiyle giriyorlar sivi vermek icin bir de ultrasonla. Yani zedelenmiş olabilirsin rahim girisin de, sende narkozluydun tepkisiz rahat calismislar batiyomu bilmeden. korkma umutsuz da olma guzel dusun. Banada gelebilir korkma demisler di rahat ol.

Kizlar size bisey sorcam ben normalde adet donemlerinde hep ayaklarim buz gibi olurlar ve corap giyerim iste iki gundur yani lekelenmemin oldugundan beri ayaklarim hep buz gibi ben yine corapliydim düne kadar bugün yine ates basiyorlar acaba leke ollarak gelen kanama durdu mu bitti mi yani:KK51::skandal:
Sevooo can hamile kalmadim ne diyim bilmem ama, bak degerin guzel hersey yolun da kendine de boyle telkin ver biraz gonlu ferah ol sitresin yapiyo belki de. Senin yavru iyice yerlesmeye calismistirrrr annnesi, ondandir.

9C355064-AFC9-4771-A825-65870DAFDED2.jpeg
Nihayettttt yumurtladim ya demek ki dun ku o sulu akintidaki kan ondanmiş. Şimdi dun aksam calistik, bugun de mi calisayim yoksa yarin mi ?

Sevooo can hamile kalmadim ne diyim bilmem ama, bak degerin guzel hersey yolun da kendine de boyle telkin ver biraz gonlu ferah ol sitresin yapiyo belki de. Senin yavru iyice yerlesmeye calismistirrrr annnesi, ondandir.
Insallah hamis kalirsin kuzucum:dua::anneadayı: evet cok stres yapiyom valla ama dun aksamdan sonra kafamdan attim rahatlamaya calistim azcik .insallah tam yerlesmistir artk şapşiğim:emir_bebek:

Hsg cekildigim de cok arastirmistim böyle olan cok ta vardi benim ilk gun gelmişti sonra kesilmisti. Tupleri acmak icin asilamadaki gibi uzun bisiyle giriyorlar sivi vermek icin bir de ultrasonla. Yani zedelenmiş olabilirsin rahim girisin de, sende narkozluydun tepkisiz rahat calismislar batiyomu bilmeden. korkma umutsuz da olma guzel dusun. Banada gelebilir korkma demisler di rahat ol.
Ya zaten öyle aman aman gelmiyor leke şeklinde o yüzden korkmuyorum zaten bu ay olmazsa diğer ay klomene başlıcam keşke ultrason cihazımız olda kendimiz takip etsek yumurtlamayı :)

Ya zaten öyle aman aman gelmiyor leke şeklinde o yüzden korkmuyorum zaten bu ay olmazsa diğer ay klomene başlıcam keşke ultrason cihazımız olda kendimiz takip etsek yumurtlamayı :)
ufacik nette görmüştüm 30 bin tl :)) ovulasyon testi kullaniyormusun ? Benim yumurtlama sorunum yok ama, ben birden fazla yumurta sans artsin diye, gecen ay klomen bu ay bal tarcin corek otu yedim. Gel gelelim benim hicbirsey yemeden icmeden 13 gun pik yapan testlerim, klomen bal tarcinda bir kac gun ileri atti. Korktum gecen ayda bu ayda kist olcak diye. Bir arkadasim gecen ay havuc sık ic demisti, hem sıktım ictim hem kaynattim ictim sonraki gun pik yapti. Bu ayda aynisi oldu ve havuc ictim dunde onceki gun de. Dun su gibi akintim geldi baya icin de kan vardi korktum ama, dun testim yuksek sevide cikti bugun de gulen yuzu piki testim de gördüm. Demem oki havuc suyu cok ise yariyor catlmasin da aklin da olsun. :))

X