Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim bata daha çok var. Ama önceki 2 gebeliğimden biliyorum benim embriyo çabuk düşüyor rahme. Bi kac gün sonra anlariz

çok tembelim halsizim. oğlum tam bir dinazor , hep birşeyler iistiyor kızımın üstünde sürekli. ve kız bağırıyor bende hal kalmadı doktora gidecek .

Yarin yine sabahin korunde kalkicam.doktor icin. 11 de isimi bitirmem lazim. Oglumun toplantisi var. O yuzden erkenden.gitmem.lazim

Off çok zor valla 2 minik canavarla uğraşıp bitane daha karnındayken. Allah yardımcın olsun
işte canavar deneyeyim diyorum o masum meleğe , ama tamda o halde şimdilerde . Okulu özel tadilatta. çok sinirim bozuk. , evimiz çok rahat yerde. yaz boyu bahçe park tatil derken çocuk alıştı yogun enerjisini atmaya. é şimdi anne uzanıyor sürekli. kardes uyuyor. yapma ses etme dur baskı altında. 1 ekimi 4 gözle bekliyorum. açılsın şu okul rahat etsin oda bende.

Benim bebeğim 11 haftalikken ölmüştü. O kadar istedim ki kalp sesini duymayı hep olmaz dediler ertelediler yavrum ölene kadar
Allah sabir versin gercekten kotu benim bi kimyasal bide erken hafyada dusugum oldu o yuzden igne hap kullaniyorum tekrar. Oglumda da kullandim tedbir amacli. Rabbim saglikli bi sekilde dogmalarini nasip etsin. Turkiyede yasamis olsan eminim sana da verirlerdi boyle ilaclardan

Allah yardımcın olsun çok cesaretlisin valla. Ben 1. 4 yaşına girmeden 2. Yapmam :/ yinede büyük konuşmayım kaza falan olur

Sağol canım. Evet burdaki doktorlar çok tuhaflar ya. 3 kez kanamam oldu kimse kafasına bile takmadi hatta olmustur dediler ilk 6. Ve 7. Hafta çok yıprandım o süreçte

Öğlenden sonra 2:51 şuan
Allahın yaratma sanatı işte. dünya nasıl dönüyor. oğlum geçen güneş gidiyor ay geliyor dedi. Dedim yavruCum başka ülkelere gidiyor. güneşin yörüngesini anlatmaya çalıştım. sen öğlen yemek ye oh mis. ablam Belçikada orda çok geç batıyor güneş. çok garip geliuor bana. gece 10.30 oluyor hâlâ hava açık. senin adına demek bu hayırlıydı . benden iyi bilirsin, bebek sağlıksız olduğunda vucut atıyor bi şekilde. yoksa ne zor olurdu bizlere. .her sakat hasta bebek doğsaydı. ama acısı unutulmaz. benim biri 6 haftalık kese görünmüştü diğeri çok küçüktü. ama unutamam o günleri. bi yakınım iki bebeğini doğum haftasında 4 kg yakın kilolardà ölü olarak doğurdu. O zamanlar ben düşük yapmıştım. beterin beteri.var halime şükrettim.

Ne kadar bilsende herşeyi iste kalbine gönlüne anlatamıyorsun be ablam hakkımızda rn hayırlısı neyse o olsun derim hep. Hayatım boyunca hep el açıp biseyi çok istemedim sadece hayirlisiysa ver dedim. Çok şükür bu günlerimize

en güzeli aslında. en hayırlı en güzeli wn bereketlisi olsun. sen dur, Bak Rabbim yerini nasıl güzel tatiş bir melekle dolduracak. o zaman götürüsn elinde telefonla uzanmayı. sıcak yemek yemeği eşinle buluşmayı hep araya girecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…